ثبت سایت در گوگل وبمستر

اگر خدایی نکرده مشکل داشتی یک متخصص سئو پیدا کن، بهش دسترسی بده و ازش کمک بگیر.

مشکل پیوند یکتا در وردپرس

در صفحه ی جدیدی که پیش روی شما قرار میگیرد، مانند تصویر زیر گزینهی مربوط به Google Analytics Dashboard for WP را پیدا کنید و روی گزینهی Settings کلیک کنید.

بک لینک رایگان فارسی

این قابلیت به شما کمک میکند که بتوانید محتوای بهتری را در سایت خود قرار دهید. شما باید متوجه این باشید که در این بازار رقابت؛ هم مسیران شما برای سئو و بازاریابیهای خود در حال اقدام یا انجام چه فعالیتهایی هستند.

ثبت رایگان لینک در 1000 سایت

با اتصال پلاگین یا همان افزونه، ما میتوانیم مستقیما با نمایش آمار گوگل آنالیتیکس در سایت، دسترسی ساده تری به آن داشته باشیم.

ساخت کمپین در گوگل ادز

شما بعد از مطالعه دقیق و پیش رفتن بصورت گام به گام با این مقاله آموزشی، با کلیات نصب گوگل آنالیتیکس و راه اندازی آن بر روی سایت، آشنا شدهاید و دیگر میدانید که چگونه ابتدا یک حساب کاربری گوگل آنالیتیکس برای یک سایت مورد نظر ایجاد کنید و در مرحله بعد چطور آن را به سایت متصل نمایید.

اما کار آموزش در زمینه ی گوگل آنالیتیکس اینجا تمام نمیشود، بلکه شما در مقالات آموزشی بعدی با بخش اصلی و اساسیتر گوگل آنالیتیکس آشنا خواهید شد که همان شیوه استفاده از آمار و اطلاعات گوگل آنالیتیکس میباشد و اینکه هر بخش از گوگل آنالیتیکس حاوی چه اطلاعات مهم و کاربردی است و اینکه چطور میتوان بیشترین و بهترین بهره را از این سامانه بهعنوان یک وبمستر داشت.

بعد از انتخاب این گزینه، به حساب Gmail خودمان وارد شوید و بر روی گزینه Allow کلیک کنید تا اجازه دهید دادههای شما را به اصطلاح بخواند.

افزونه ساخت سایت مپ برای وردپرس

سپس گزینه فعال کردن را انتخاب کنید. با ایجاد یک دستورالعمل مشخص، تیم توسعه وبسایت را از عدم قرار دادن متن در داخل تصاویر آگاه کنید و با کمک طراح فرانتاند تصاویری را ایجاد کنید که بر روی آنها متن با کمک CSS قرار بگیرد.

ثبت نام در وب مستر

محل قرار گیری تبلیغات در گوگل بصورت غیر اختیاری می باشد و به میزان رقابت شرکت کنندگان مزایده بستگی دارد. F» را بزنید و در کادر جستجو «header.php» را جستجو کرده و روی آن کلیک کنید.

گزینه بهروزرسانی پرونده را کلیک کنید. Html آپلود کنید. و بعد گزینه Verify رو بزنید تا سایتتون تایید مشاوره سئو شه. بعد از این مرحله، باید اکانت Gmail خودتان را معرفی کنید.

بهینه سازی وردپرس

Google Analytics به شما این امکان را میدهدد که بفهمید چه نوع محتوا و مطلبی موردنیاز کاربران شما در سایت است.

بعد از انجام این کار، شما گزینهی Save Changes را انتخاب میکنید و کار تمام است. بهعبارت دیگر فرض کنید شما این افزونه را برای شخص دیگری نصب میکنید، اگر گزینهی Lock Selection را انتخاب نکنید، آن کاربر نیز این امکان را خواهد داشت که اطلاعات مربوط به تمام سایتهایی که شما امکان دیدنش را دارید، در پنل کاربری خودش ببیند.

یکی از تاکتیک های گوگل این است که مقادیر PageRank هر وب سایت را در نوارابزار خود در سال تنها ۴ بار به روز می کند به جای این که هر هفته این کار را انجام دهد .و این کار متخصصان بهینه سازی سایت موتور های جستجو ( سئو سایت ) را سخت تر می کند تا دقیقا بفهمند رتبه واقعی یک طراحی سایت و نیز سئو سایت چند است .

بهینه سازی قالب وردپرس

ضمن اینکه شما حالا با نصب و راه اندازی برخی از افزونههای وردپرس که در زمینهی گوگل آنالیتیکس موجود هستند نیز آشنا شدهاید. از این پلاگین برای نصب گوگل آنالیتکیس در وردپرس و نمایش اطلاعات آن در داشبورد وردپرس استفاده میشود.

گاهی اوقات این کار به سادگی با دادن جایزهای به یک نفر، معرفی یک محصول یا خدمت جدید یا به راه انداختن یک موضوع جنجالی انجام میشود.

Sitemap Could Not Be Read مشکل

من را از دیدگاه جدید این نوشته مطلع کن . در ابتدا پلاگین «Google Analytics Dashboard for WP» را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید. به طور پیشفرض معمولا گوگل پیشنهاد میکند که فایل نمایش داده شده را دانلود و در پوشه اصلی سایت خودتان آپلود کنید.

بهترین روش سئو سایت

7. اگر مراحل کار را درست پیش رفته باشید، در این صفحه پیام تایید برای شما نمایش داده می شود. پس از کپی کردن این کد، به صفحهای که از شما Access Code میخواست بازگردید و در کادر مورد نظر که کاملا مشخص است، Paste کنید و روی گزینه Save Access Code کلیک نمایید.

صفحه اول گوگل

در صفحهای که برای ما باز شده است روی گزینه Authorize plugin کلیک کنید و پس از کلیک کردن، وارد مرحلهی بعد شوید که از شما Access Code میخواهد.

طراحی سایت و سئو تخصصی

بعد از پیدا شدن، روی گزینهی «هم اکنون نصب کن» کلیک میکنیم تا افزونه بر روی سایت نصب شود. بعد از انتخاب Allow به صفحهی جدیدی منتقل میشوید .

برای این منظور از منوی وردپرس، گزینهی افزونهها و سپس گزینه افزودن رو کلیک کنید تا صفحهی مربوط به افزونههای وردپرس نمایان شود. اما نکتهای هم مربوط به کادر Lock Selection وجود دارد که بهتر است حتما رعایت کتید و آن نکته این است که با انتخاب این گزینه عملا مشاهدهی اطلاعات مربوط به همین سایتی که شما انتخاب کردید قفل خواهد شد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *