تکنیک های سئو کلاه سیاه در لینک سازی – آکادمی وبسیما

حتی بهترین PBN ها فقط تصویری از وب سایتهای ارگانیک هستند. در حین ساختن PBN، بهترین مکان برای شروع، خرید وب سایتهای موجود است که زمانی با اهداف قانونی کار میکردند.

ساخت بک لینک قوی

بهترین منبع اقدام پس از خرید شبکهای از سایتها، پاکسازی سئوی ارگانیک و رفع هرگونه مشکلات برگشتی مانند 404 خطا یا لینکهای اسپم موجود است.

اگر علاقمند به ایجاد اعتبار طولانی مدت در وبسایت خود بدون یک ریسکِ استرس زا هستید، در روشهای ارگانیکتری مانند تکنیکهای کلاه سفید یا دستیابی به بک لینک دستی سرمایه گذاری کنید.

با هر یک از مرورگرها به PageReboot بر روی هر مرورگر بروید، سایت خود را وارد کنید و زمان رفرش را بر روی هر 60 ثانیه تنظیم کنید. مهمترین فایده این است که IP سایت منحصر به فرد است و شما آن را با هیچ دامنهی دیگری به اشتراک نمیگذارید.

آنالیز سئو سایت

با این حال، قبل از انتخاب ارائهدهنده، باید دستورالعملهای مدیریت را بررسی کنید (برخی از آنها ممکن است کاملأ مشکلساز باشند).

پس از پاکسازی وب سایتهای خود، هر سایت را در یک زمینهی طبیعی به صفحه هدف لینک کنید. افراد غالباً از PBN ها برای تقویت وب سایت خود یا ایجاد یک سرویس PBN و فروش لینک به سایت های دیگر استفاده میکنند.

محتوای که این چنین تولید می گردد قادر است مخاطبان وفاداری ایجاد نماید. IV: در قسمت Locations منطقه ي جغرافیایی مدنظرتان را انتخاب مینمایید به طور مثال: اگر می خواهید کشور انگلیس را به عنوان target انتخاب نمایید و مایل باشید تنها این کشور تبلیغتان را مشاهده نماید، در کادر نام این کشورر (Kingdom United) را انتخاب (Add) نمایید.

شما میتوانید در هریک از این سایتها نام تجاری، محصول و خدمات خود را قرار داده و به صورت طبیعی به سایت خود لینک دهید. 10 وبسایت برتر فعال در حوزه خودتان را بررسی کنید تا بهترین رتبهها را تشخیص دهید.

نرم افزار بررسی کلمات کلیدی سایت

درست است که سایت هایی که روی هاست ایرانی هستند بسیار سریع تر از سایت های روی هاست خارجی باز می شوند، اما این دلیل بر سرعت بیشتر این هاست ها نیست .در واقع این موضوع فقط از دید شما که داخل ایران دارید این سایت را باز می کنید نمایان است .اگر به یکی از دوستان در خارج از کشور بگویید این موضوع را تست کند دیگر این نتیجه را نمی بیند .

دانلود فیلم Dlfars

اما اطمینان حاصل کنید که به یکباره به سایت خود بکلینک نمیکنید. برای هر دامنهی خریداری شده بهتر است ارائه دهندهی هاستینگ جدیدی را انتخاب کنید. جواب به این سوال منفی شما میتونید حتی زندگی روزمره خودتون و یا تجربه شخصی خودتون رو داخل وبلاگتون منتشر کنید ولی ترافیک خیلی پایینی دریافت میکنید.

آموزش حرفه ای سئو

دلیل انتخاب نام این تکنیک کلاه سیاه (Web Ring) هم به این دلیل است که شما در این روش به شکل حلقهای و دستهجمعی، اقدام به لینکسازی میکنید.

هاست دانلود میزبان فا

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *