تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس + مهم و ضروری

در بسیاری از سایت ها دیده شده است که با نصب این تولبار از افزایش رتبه الکسا آنها کاسته شده است و آمارهای مناسبی ایجاد شده است.

بهینه سازی عکس ها در وردپرس

توجه به این فاکتور تاثیر زیادی در کاهش رتبه الکسا ایران دارد زیرا منابعی که کمتر به آنها توجه کرده اید را گوشزد می کند. همین که در نتایج باشد یعنی گوگل صفحات آن را مشاور سئو ایندکس کرده است.

بررسی وضعیت سایت در گوگل

اگر صفحات مختلف سایت را با کلمات مرتبط به هم ربط بدهید، ربات های گوگل مدت زمان بیشتری در سایت شما سپری می کنند و به این زودی ها از سایت شما خارج نمی شوند چون با لینک سازی داخلی شما ربات ها را هدایت می کنید تا بقیه لینک های داخلی شما هم بررسی کنند و اینکار باعث افزایش سرعت ایندکس سایت می شود.

بک لینک قوی و ضعیف چه تفاوتی دارد؟ هنگامی که شما وب سایتی را با پروتکل HTTPS لود میکنید، متوجه میشوید که آن وب سایت گواهینامه SSL دارد و برای کدگذاری اطلاعات شما و حفظ امنیت شخصی شما زمانی را صرف میکند.

یعنی در این سرویس فقط امکان مشاهده آخرین نسخه از صفحه وجود دارد البته این سرویس دامنه بسیار گستردهای از صفحات را نسبت به سرویس آرشیو پشتیبانی میکند. ساخت حساب کاربری در گوگل پلاس و بهره گیری از شبکه های اجتماعی گوناگون نیز می تواند به افزیش سرعت ایندکس سایت و صفحات آن توصیه می شود.

نقشه سایت Xml

اما یک محتوای خوب ، باید کاملا متفاوت از سایر مقالات و متون موجود در وب بوده، کپی و تکراری نباشد و با ارائه اطلاعات جدید و به روز به کاربران ، موجب رضایت و افزایش اطلاعات آنان شود.

تعرفه طراحی سایت Webafra

اما باید توجه کنید در صورتی که کمپین شما خیلی خوب طراحی و بهینهسازی نشده باشد میتواند ضررهای زیادی به شما بزند. صورتی ( DNS ) : نام سرور دامنه یا همان ( Domain Name Server ) تمامی اطلاعات مربوط به سرور وب سایت و آی پی سرور شما را در خود نگهداری میکند.

اسپم کردن سایت

به عنوان خواننده چند مورد در آگهی دیدم که حسم را هم نسبت به رسانه و هم خود فروشگاه خراب کرد. به صورت خلاصه : لینکهای فالو به عنوان امتیاز شمره میشوند، آنها اعتبار سایت مبدا را به سایت مقصد میبرند و اعتبار آن را بیشتر میکنند، در نتیجه سایت مقصد در نتایج جستجوی گوگل رتبه بالاتری به دست خواهد آورد.

ابزار سرعت سنج گوگل به سایت هایی که بیشتر از 2.5 ثانیه طول بکشد تا بارگذاری شوند رنگ قرمز را خواهد داد.

من سالها کار هاستینگ و سایت با خارج از ایران انجام دادم و خوشبختانه با چند تا دیگه از شرکت هایی که اینجا لیست شده تجربه خوبی داشتم.

به هیچ عنوان ایران هاست رو توصیه نمیکنم و در مقابلش میگم از یک شرکت خیلی کوچکتر سرویس بگیرید قطعا راضی تر خواهید بود تا از این شرکتی که به نظر در سراشیبی خواهد بود.

ما در این مقاله دو تا از بهترین این ابزار ها یعنیPageSpeed Insights و Gtmetrix را معرفی خواهیم کرد. اهمیت بک لینک زمانی مشخص می شود که بخواهیم یک سایت را در گوگل ارتقا رتبه دهیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *