تنظیمات عمومی یواست سئو و انجام تنظیمات آن

محتوای را بنویسید که سئو شما را بهینه کند و پتانسیل گرفتن رتبه بالا در صفحات گول را داشته باشد.

بک لینک از گوگل پلاس

همانطور که در تصویر بالا می بینید، نسخه دستاپ مشکل بیشتری با URL های کند در مقایسه با موبایل دارد. گوگل طیف گسترده ای از معیارها را برای ارزیابی سرعت سایت دارد.

سایت مپ فواید و کاربرد های دیگری هم دارد. اما اگر از این محتوای بصری به درستی استفاده نشود ممکن است مشکلاتی برای سایت شما به همراه داشته باشد.

بهینه سازی تصاویر برای سئو

این گزارش روند خطاها ، هشدارها و موارد معتبر را به شما نشان می دهد. حال که گزارش سرعت را تحلیل کرده و لیستی از URL های مشکل دار را پیدا کردیم، مرحله بعدی بارگیری URL ها در ابزار Page Speed Insights است (گزارش سرعت به شما امکان می دهد این کار را برای هر URL انجام دهید).

اگر پیامی را در این صفحه مشاهده کردید فوراً کاری برای بهبود آن انجام دهید.

نرم افزار افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل با آی پی ایرانی

یک صفحه در سمت راست باز می شود که حاوی لیستی از این URL ها است.

متا تگ Noindex

اکثر خطاها در این قسمت برای سایت خیلی خطرناک محسوب نمی شوند اما مانند وزنه ای هستند که سایت را کم کم پایین می آورند. این ابزار نیز سومین ابزار معرفی شده شرکت گوگل است که در زمینه آنالیز کلمات کلیدی مورد استفاده شرکت های فعال در حوزه بازاریابی اینترنتی است اما با این تفاوت که برای آنالیز کلمات کلیدی باید حداقل دوکلمه کلیدی داشته باشید تا بتوانید آنالیزی دقیق انجام دهید ، درواقع شرکت گوگل در این ابزار از الگوریتم مقایسه ای استفاده کرده تا محبوبیت و تعداد ترند شدن دو کلمه را در لوکیشن های مختلف مقایسه و بررسی کند.

در حالت طبیعی، شما می توانید در زمان برندسازی و با انجام تبلیغات گسترده و انبوه، کاری کنید که کاربران زیادی به همین شکل وارد سایت شما شوند.

تقویت رتبه الکسا

First Input Delay (FID): نشان دهنده مدت زمان سپری شده بین لحظه ای است که کاربر با سایت شما تعامل برقرار می کند و لحظه ای که مرورگر آن ورودی را می پذیرد (یعنی وقتی شروع به پاسخگویی به تعامل می کند).

خرید رتبه الکسا

First Contentful Paint (FCP): نشان دهنده مقدار زمانی است که از بارگیری وب سایت تا لحظه ای که اولین آیتم (یک آرم، هدر یا متن) را در صفحه مشاهده می کنید، سپری می شود.

تنها چند ساعت کار یا مقداری پول منجر به نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل میشد. تعداد صفحات بدون خطا و همچنین تعداد صفحاتی که در آنها خطا تشخیص داده شده است به صورت یک گراف برای شما نمایش داده شده است.

افزونه Smush It

شما ممکن است از تمام تکنیک ها استفاده نکنید ، اما احتمالاً بیش از یک یا دو مورد از آنها استفاده می کنید.

مشاوره آنلاین سئو

گوگل به شما می گوید که چه تعداد از صفحات را ارزش گذاری کرده است که ممکن است با عددی که برای تعداد صفحات ایندکس شده نشان می دهد کاملاً متفاوت باشد.

وب مستر تولز

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *