تفاوت لینک های Nofollow و Dofollow|لینک Dofollow چیست؟

اگر سئو را به سادهترین شکل تعریف کنیم، معنای آن چنین میشود: سئو کار را برای موتورهای جستجو آسان میکند.

افزونه ساخت سایت مپ

البته تعریف سئو گسترده تر از این است، و کلا به محبوب کردن سایت بین بینندگان تعریف می شود. کردن لینک ها به شما کمک می کند پنالتی هایی که از طریق جریمه دستی بر روی سایت اعمال شده است را حذف کنید.

اگر می خواهید تمامی صفحات لینک شده را در سایت مشاهده کنید باید بر روی دکمه More در انتهای فهرست Your most linked content کلیک نمایید.

متا تگ کیورد

ساده ترین شکل از نمایش داده ها را می توان در صفحه اصلی قابلیت Links to Your Site پیدا کرد.

میهن وب هسا

اگر نمای دقیق و جزئی تری از موقعیت خود در بخش Links to Your Site نیاز داشتید، می توانید از لینک More که در انتهای فهرست Who links the most و Your most linked content قرار دارد استفاده کنید.

بهترین آموزش سئو

برای کوتاه کردن این زمان، می توانید از ابزارهای موجود برای سرعت بخشیدن به این فرایند استفاده کنید. صفحات پیج یا به فارسی نمایه صفحاتی الاعات کوتاه و مفیدی در خصوص اطلاعات که به مشخصات شما و بلاگ یا سایت شما ربط دارد میباشد.

افزونه بک لینک وردپرس

می توانید تمامی این اطلاعات را در یک قابلیت مشاهده کنید که Index Status نام دارد.

همچنین می توانید به کمک قابلیت Find internal links که در بالا تعبیه شده است، صفحات هدف خود را با جزییات بیشتر نشان دهید.

افزونه Alexa Certify

از این بخش، می توانید دانش اصلی در مورد سایر سایت هایی که لینک داده اند به دست آورید. زمانی که این بخش را مدیریت می کنید باید نگاه مستمری به داده های فراهم شده در مورد خزش گوگل و ایندکس کردن آن داشته مشاوره سئو باشید.

همین امر باعث اعمال جریمه های دستی بر روی سایت می شود. بر روی Choose file کلیک کنید و لینک هایی که می خواهید disavow کنید را انتخاب نمایید. زیر Who Links the most ، بر روی گزینه More کلیک کنید.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد راه اندازی کمپین تبلیغاتی در گوگل به سادگی و تنها با انجام چند کلیک ساده انجام نمی شود و شما باید برای انجام این کار به تمامی امکانات ادوردز مسلط باشید.

اگر به شیوه دستی این کار را انجام می دهید،به دنبال کلماتی باشید که در طول مقاله تکرار می شوند. تنها کاری که در این بخش لازم است انجام بدهید این است که اگر در گوگل پلاس صفحه ای ایجاد کرده اید، آدرس آن را در بخش “صفحه انتشار در گوگل” قرار داده و تغییرات را ذخیره کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *