تعریف سئو SEO بهینه سازی سایت

یکی از باورهای مسلم در میان تازه کارهای سئو این است که استفاده از ادسنس (استفاده از سیستم تبلیغات گوگل در سایت شما، که البته در ایران میسر نیست) به رتبه سایت کمک میکند.

سئو وب ایران

البته که برخلاف اعلام رسمی گوگل برخی بر این باورند که گوگل از آمار تعامل کاربر با سایت در رتبه آن استفاده میکند. اما با این وجود تمرکز بر چگالی کلمه کلیدی، یعنی وجود مقدار مشخصی از کلمه کلیدی در سایت به ازای تعداد کلمات موجود در مطلب، به معنی بهینه کردن یک مطلب نیست.

ایندکس شدن بک لینک

بنابراین از این افزونه انتظار می رود لینک های خودکار را علاوه بر اضافه کردن به محتوای ویرایشکر کلاسیک وردپرس به محتوای ساخته شده توسط برگه ساز ها نیز اضافه کند.

چیزی که خیلی و خیلی مهمتر است این است که آیا گوگل و مرورگرها قادر به رندر کردن و خواندن صفحه هستند یا خیر.

خدمات سئو چیست

این باور که موتورهای جستجو به اعتبارسنجی W3C اهمیت میدهند را شاید شرکت هایی باب کردند که قول کدهای بهینه با گوگل را به مشتریان خود دادند. این بدان معناست، اگر یک فایل robots.txt به آدرس از سایت ما عدم دسترسی بدهد هردستورالعمل متا در یک صفحه (چه در کدهای HTML یا هدر HTTP) توسط روبات ها مشاهده نخواهد شد و به نادیده گرفته خواهد شد.

نمایش پیج رنک گوگل

سئو On-page در کنار سئو Off-page قرار می گیرد که به طور کلی به کارهایی گفته می شود که خارج از سایت انجام می گیرد تا بر روی رتبه سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو تأثیر بگذارد.

علاوه بر این گوگل اظهار داشته که لازم نیست صاحبان سایت از این بابت نگران باشند.

شاید وجود این مورد در میان عوامل بی اهمیت کمی عجیب باشد چرا که گوگل اصولا به کلمات کلیدی، عبارات و موضوعات مرتبط برای رتبه بندی سایت شما نیاز دارد.

مطلب را به طور کامل پوشش دهید و در کنار آن مطالب مرتبط نیز قرار دهید. شایعاتی که در طی سالها تبدیل به باور قطعی شده اند اما تجربه نشان داده که پایه و اساس محکمی ندارند.

ساخت کمپین در گوگل ادز

چیزی که تجربه و آزمایش نشان داده که اهمیت بیشتری دارد این است که متنی بزرگ و واضح در ابتدای صفحه خود قرار دهید که توضیح و تیتر صفحه شماست.

نشان دادن رتبه سایت در گوگل

هیچ محدودیتی هم در تعداد بازدید ها وجود ندارد و به هر تعداد بازدید درخواستی، اعمال اثر داده می شود.

سرمایه گذاران، شرکتهای تبلیغاتی، رقبا، مشتریان و بسیاری از افراد قبل از هر چیز به راحتی با بررسی رتبه الکسا سایت شما، یک ارزیابی اولیه از ارزش و گستردگی کسب و کار آنلاین شما به دست میآورند.

LSI keywords: SEOPressor کیفیت معنایی وبسایت شما را محاسبه میکند و این کار را بوسیله فرومول اختصاصی خودش که SemantiQTM نام دارد انجام می دهد.

مشاوره سئو رایگان

این بخش با الگوریتم Mobile First نمایه گوگل، اقدام به بررسی سایتها می کند. جواب خلاصه : به link نیاز دارید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *