تبلیغات گوگل ادوردز

تولید محتوای با کیفیت برای کاهش رتبه الکسا ! اگر با متا آشنایی ندارید باید بگوییم که متاها در ابتدای کدنویسی صفحات وب استفاده می شوند و می توانند اطلاعات بسیاری مفیدی در اختیار موتورهای جست و جو و همچنین الگوریتم های الکسا قرار دهند ، در این صورت الگوریتم های مختلفی که صفحات وب را آنالیز و تحلیل می کنند می توانند بهتر مطالب شما را درک کنند که این درک بهتر طبیعتا در کاهش رتبه الکسا وب سایت شما تاثیر مستقیم خواهد داشت.

انتقال سایت به آدرس جدید

با تولید محتوای با کیفیت می توانید از موتورهای جست و جو ترافیک و ورودی های بسیاری دریافت کنید که همین موضوع می تواند باعث کاهش رتبه الکسا شما وب سایت شما شود.

بسیاری از متخصصان سئو عقیده دارند که وقتی در حال بهبود سئوی سایت خود هستید به رتبه بندی های الکسا هیچ توجهی نکنید.

اگر دانش لازم افزایش سرعت سایت بدون افزونه کش را دارید، از افزونه های بی نیاز خواهید شد. پیش از اینکه بخواهید زمان و منابع خودتان را صرف رتبهگیری برای یک عبارت کنید، بهتر است نگاهی به وبسایت های رتبه بندی و اصطلاحات مختلف داشته باشید.

برای اینکه بتوانید شاهد کاهش رتبه الکسا وب سایت خود باشید ، باید ابتدا بدانید که الکسا به چه صورت کار می کند و چگونه وب سایت های مختلف را رتبه بندی می کند.

البته شاید به این موضوع فکر کنید که می توان چندین بازدید مختلف از یک کاربر داشت اما باید به این نکته اشاره کنیم که الکوریتم های الکسا می توانند این موضوع را درک کرده و اگر کاربری در یک روز چندین بار به یک وب سایت سر بزند ، الکسا تعداد بازدید را یک بازدید برای کاربر مورد نظر در نظر می گیرد.

اگر بخواهیم خیلی سریع مهم ترین نکات این مطلب و سئو عکس ها در گوگل را بگوییم، اول اینکه تصاویر شما باید اورجینال باشد، نام فایل درست نوشته شود، ابعاد و حجم تصویر مناسب باشد، با کمک تگ alt تصاویر، تصویر را شرح دهید، به متون اطراف المان تصویر دقت کنید و مرتبط با عکس و کلمه کلیدی محتوا بنویسید، از کد های استاندارد و اسکیما هم استفاده کنید.

افزایش سرعت ایندکس مطالب در گوگل

در همین رابطه از آنجایی که گام نهادن در مسیر خواسته های گوگل امری تخصصی ، زمانبر و طاقت فرسا می باشد ، چنانچه فرد یا مجموعه ای به دنبال آن بوده و بخواهد در میان رقبای محلی یا بین المللی خود بهتر دیده شود ، ملزم به تخصیص زمان قابل توجهی از ساعات مفید کاریش بوده و عملاً نمی تواند هم به این امور و هم به فعالیت های روزانه خود برسند ، در نتیجه اینکه برداشتن این هندوانه ها با یک دست ، هیچ کدام را سالم به مقصد نمی رساند .

بنابراین طبق این توضیحات یکی از اقداماتی که می توانید برای بهبود رتبه الکسای خود انجام دهید ، بهبود رابط کاربری و تجربه کاربر در وب سایت شما می باشد به این صورت که هر چقدر بیشتر کاربران در وب سایت شما حضور داشته باشند ، وب سایت شما شانس بیشتری برای قرار گرفتن در رتبه های بهتر الکسا را دارد.

KWFinder ابزاری برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای سایت و محتوای شما است. یکی از راه هایی که تعداد قابل توجهی از صاحبان وب سایت ها برای کاهش رتبه الکسا خود انجام می دهند ، استفاده از کد جاوا اسکریپت برای باز کردن چندین پنجره برای دسترسی کاربر به یک مطلب می باشد.

خرید بک لین

شاید هنگام جست و جوی اینترنت تابحال با این گونه وب سایت ها برخورد داشته اید و حتما می دانید که این وب سایت ها تا چقدر می توانند برای کاربران آزاردهنده باشند و در واقع تجربه کاربری را پایین آوردند.

همانطور که می توان از نام این متاها فهمید ، متای عنوان در واقع عنوان صفحات را بیان می کند و متای توضیحات هم در مورد مطالب کلس وب سایت توضیحات مختصری در اختیار موتورهای جست و جو و یا کاربران قرار می دهد.

آموزش All In One Seo Pack

امروزه به دلیل بوجود آمدن تعداد بسیار زیادی از وب سایت های مختلف ، عرصه رقابت هم نسبت به گذشته تنگ تر شده است. اگر این مطلب به دردتون خورد خوشحال میشم اونو به دوستانتونم بدین تا اونا هم یاد بگیرن.

مشاوره رایگان سئو سایت

همانطور که اشاره کردیم می توانید با به نوعی خرابکاری ، الگوریتم الکسا را فریب دهید و شاهد کاهش رتبه الکسای خود باشید اما این روش نمی تواند به اندازه روش های اصولی بهبود رتبه الکسا مفید و موثر واقع شود.

افزایش پیج رنک گوگل

این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان مشاوره سئو ممکن ارتقا دهند.

یکی از مسائلی که در زمینه سئو به آن توجه ویژه ایی می شود ، متاهای وب سایت ها می باشد. یکی از مهمترین عناصری که می تواند تقریبا نقش بسیار حیاتی در بهبود رتبه الکسای وب سایت شما داشته باشد ، تولید محتوای یونیک و اختصاصی و همچنین کاربرپسند می باشد.

آنالیز سئو سایت رایگان

بعد از آن با صفحه ای مواجه می شوید که نام یک کشور و زبان آن وجود دارد و شما می بایست نام آن کشوری که انتخاب شده است را حذف کنید اما توجه داشته باشید که به دلیل تحریم نام ایران دیده نمی شود اما می توانید زبان را به Persian تغییر دهید.

به این موضوع اشاره کردیم ، اما برای کاهش رتبه الکسای وب سایت نیاز داریم که به صورت مفهمومی تر به بررسی عوامل تاثیرگذار در رتبه بندی الکسا بپردازیم. رتبه بندی الکسا معیار مناسبی برای مقایسه دو وب سایت می باشد و می توانید اطلاعات مختلفی را در مورد دو وب سایت داشته باشید و آن ها را مورد تحلیل و آنالیز قرار دهید.

ابزاری برای پیدا کردن جایگاه سایت در سئو

من برای بک لینک سازی روش های مختلفی را امتحان کردم. الکسا با جمع آوری داده های مختلف از وب سایت هایی که کاربران روزانه از آن ها بازدید می کنند ، آن ها را در اولویت های مختلفی قرار می دهد تا کاربران و بازاریابان بتوانند رتبه ها و در واقع میزان محبوبیت وب سایت های مختلف را مشاهده کنند.

طبق وب سایت رسمی الکسا ، رتبه های وب سایت های مختلف بر اساس ترکیبی از تعداد مخاطبان جدید و تعداد بازدید های صفحات وب سایت بدست می آید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *