بیشتر بخوانید : سایت مپ چیست؟

همانطور که در جریان هستید، دامین اتوریتی(Domain Authority) یکی از معیارهای اندازه گیری میزان قدرت دامنه در رتبه بندی ها به شمار می آید.

هاست ایران یا خارج

اگر بخواهیم برای موتور های جستجو به بهینه سازی تصاویر سایت بپردازیم , باید چندین نکته را رعایت کنیم و اگر این اصول رعایت نگردد باعث افت کیفیت سایت خواهد شد و در این موقع است که نه تنها تصاویر جذاب نمی شود بلکه باعث عدم جذابیت و کاهش مخاطب می شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

بهبود های اساسی دامین اتوریتی باعث می شود این معیار، معیاری دقیق تر و قابل اعتمادتر از گذشته شود و به این ترتیب کمپانی موز می تواند اسپم ها را حذف کند، همبستگی ها را بهبود بخشد و از همه مهم تر دامین اتوریتی را با تغییرات و بروز رسانی های گوگل همگام کند.

اشتباهات رایج سئو

علاوه بر بررسی تعداد لینک ها، هم اکنون اسپم اسکور(Spam Score) اختصاصی موز با توزیع لینک ها بر اساس کیفیت و ترافیک ورودی ادغام شده اند و این موارد تنها فاکتور های اضافه شده به الگوریتم نیستند.

ستاره دار کردن مطالب جوملا

شاید برای شما بارها پیش آمده باشد پس از بررسی اعداد DA دامنه و PA صفحات مختلف وب سایت خود بخواهید بدانید که این اعداد به چه معنا می باشند .

بهترین سایت ها برای بک لینک

از آنجایی که پیج آتوریتی و دامین آتوریتی توسط شرکت MOZ ارئه شده است پس این دومقدار نیز توسط شرکت MOZ حساب می شود .

کلمه کلیدی چیست

شما برای به دست آوردن اعتبار دامنه صفحات وب سایت خود می توانید به سایت MOZ .COM مراجعه نمایید یا د ر گوگل عبارت DA cheker یا PA cheker را سرچ کنید و با انبوهی از سایت های بررسی اعتبار دامنه و صفحات سایت روبه رو شوید .

همچنین، در صورتی که از کیفیت لینک های سایتتان اطلاع کافی ندارید؛ می توانید با ابزار بررسی لینک های شکسته و خراب، این موضوع را بررسی نمایید. پیج آتوریتی با PA نمایش داده می شود .

دقیقا ماه پیش و در همین روز (February 5th, 2019) کمپانی موز در رابطه با بروز رسانی دامین اتوریتی(da) خبری را منتشر کرد و امروز وبمستران متوجه ابن تغییرات در وبسایت های خود شدند.

عددی بین 0 تا 100 که هرچه به 100 نزدیک تر باشد اعتبار آن صفحه بیشتر است و پیچ آتوریتی معمولا از دد امین آتوریتی عدد بیشتری را نشان می دهد .

افزونه گوگل سایت مپ

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *