بک لینک چیست و چگونگی ساخت و خرید بک لینک در سال 2021

درواقع هر شخصی که تولبار الکسا را نصب کند از آن به بعد آمار بازدیدی که از سایتهای مختلف اینترنتی خواهد داشت در الکسا محاسبه میشود و الکسا بر اساس آن میتواند آمار تخمینی یک وبسایت را به دست آورد.

افزایش سرعت ایندکس

همانطور که قبلا اشاره کردیم رنکینگ الکسا وابسته به مرورگرهایی است که این افزونه را نصب کرده اند.

اسکریپت امتیاز دهی ستاره ای

البته این سایت تنها زمانی نقشه سایت را به شما تحویل میدهد که قبلا آن را ایجاد کرده باشید. همان طور که قبلا اشاره کردیم انجام خدمات سئو کاری بسیار حساس و دقیق است به گونه ای که با انجام کوچکترین تغییر در وضعیت سایت یا تولید لینک های بی کیفیت و اسپم، سئو سایت با مشکلات جدی رو به رو می شود.

افزونه نقشه سایت وردپرس

افزونه Pixel Short: این افزونه به عکاسان حرفه ای پیشنهاد می شود که به دنبال فشرده کردن عکس بدون کاهش کیفیت عکس هستند.

میکروفن باسیم جاسکو مدل Jas-3500

استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت و محتوای هر سایتی بسیار برای سئو مفید است اما باید به یاد داشته باشید که این کلمات کلیدی را باید در مکان خاص خود به کار ببرید و استفاده بی رویه از آن تاثیر منفی میگذارد .

ساخت نقشه سایت وردپرس

نام هر تصویر باید مرتبط با هدف آن تصویر باشد و تا جای ممکن تکراری نباشد. کافیست که به سایت هایی مانند babylontraffic مراجعه کنید و در آن ها بصورت رایگان ثبت نام کنید.

سایت های نوپا ممکن است زمان index شدن کندتری نسبت به سایت هایی که مدتی است به فعالیت مشغول اند داشته باشند. در بخش خطا یا error تعداد خطاهای سایت و نمودار تغییرات آنها در طول زمان نشان داده شده است.

از دیگر ویژگی های یک سئوکار خوب می توان به نحوه انتخاب کلمات کلیدی اشاره کرد، سئو کار خوب شخصی است که وابسته به تعداد محدودی کلمات کلیدی نیست و با انجام فعالیت های مناسب در داخل سایت باعث می شود که یک سایت در کلمات کلیدی مختلف و معتبر در زمینه کاری خود رتبه خوبی را کسب کند به نحوی که آن سایت در ازا سرچ کلماتی که مخاطب هدف را به سمت آن هدایت می کند موفق است و نهایتا باعث افزایش بازدید هدفمند سایت شود.

ساخت متا تگ

برای انتخاب کلمات کلیدی سایت ما باید پارامترهای مختلفی را در نظر بگیریم و بر اساس آنها کلمات کلیدی مناسب برای سئو سایت را جمع آوری کنیم . در صورتی که شما در نتایج جستجوی کلمات کلیدی در صفحه اول قرار بگیرید ولی این کلمات توسط کاربران جستجو نشده باشد، وجود شما در صفحه اول گوگل و حتی کسب رتبه های برتر گوگل تاثیر زیادی در افزایش ورودی سایت نخواهد داشت.

بهینه سازی وب سایت

در صورتی که قصد دارید گوگل همه صفحات سایت شما را به درستی ایندکس گذاری کند، باید از مشکلات سایتتان مطلع شوید.

در صورتی که از وردپرس با افزونه yoast استفاده میکنید، نقشه سایت شما آماده است. اکنون نقشه سایت شما به گوگل سرچ کنسول افزوده شده است.

خبر خوب اینکه کنسول جدید جستوجوی گوگل به راحتی این گزارش را در اختیار شما قرار میدهد. برای جستجوی کلیدواژه ها، ابزارهای بسیاری وجود دارند که اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می دهند و ابزار KWFinder یکی از معروف ترین هاست.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *