بک لینک چیست و اهمیت آن در سئو – خرید بک لینک و تاثیر Backlink

از طریق بازدید گوگل میتوانید آگهی های کلیکی و جستجو در گوگل را انجام دهید و به ازای هر کلیک درآمد کسب نمایید. در واقع گوگل به طور اتوماتیک و به ازای هر بار که عبارتی توسط کاربر جستجو میشود، امتیاز کیفی (Quality Score) و مبلغ پیشنهادی (Bid) هر تبلیغ دهنده را بلافاصله بررسی میکند و و با مشخص کردن رتبه آگهیها (Ad Rank)، نتایج را به کاربر نشان میدهد.

رتبه کلمه در گوگل

گوگل این کار را از طریق بررسی اطلاعات زیر انجام میدهد. پس اگر نمی توانید تصویر تولید کنید، حداقل از این سایت ها استفاده کنید تا تصویر کمتر استفاده شده را در سایت خود قرار دهید.

نوشتن محتوا برای سایت

البته توجه داشته باشید که این موضوع بهتنهایی از عهده جلوگیری از سرقت تصاویر سایت شما بر نخواهد آمد اما بههر حال تا حد زیادی از این موضوع پیشگیری میکند.

اما اگر ما این دو کلمه کلیدی را در Ahrefs Keywords Explorer چک کنیم میبینیم که در واقع یکی از کلمات کلیدی نسبت به دیگری بیشتر مورد سرچ قرار گرفته است.

این بدان معناست که لینک هایی که به یک سایت وارد می شوند یکی از مهمترین فاکتورهای رنکنیگ گوگل هستند.

زمانی که سایت شما مجدداً ایندکس و آنالیز شد احتمالاً رتبه سایت شما برای تعدادی از کلمات کلیدی تغییر خواهد کرد.

و عبارت site: راه همراه با آدرس سایت خود جستجو کنید. پس از آن وارد بخش country شده و تیک عبارت target users in را فعال کنید.

افزونه نقشه سایت گوگل

به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با شماره ی 6123-021 تماس گرفته و در زمینه ی خرید بک لینک از شرکت طراحی سایت مبنا با بیش از 1000 نمونه کار موفق سئو به رایگان مشاوره دریافت نمایید.

اگه دقت کرده باشید وقتی تو گوگل میخواهید جستجو کنید، قسمتی از کلمه را که تایپ میکنید، گوگل خودش به شما کلماتی را پیشنهاد میده.

متا تگ های سئو

با اینکه این نوع رابطه مورد بررسی قرار گرفت، اما نمیتواند تنها با استفاده از دادههای موجود و قابل دسترسی، دلیل اصلی این رابطه را مشخص نمود. اما مسئله اصلی اینجا است که این کار دقیقا چه فایدهای دارد؟

ابزار نمایش جایگاه سایت در گوگل

اما برای این کار چه مراحلی را باید طی کرد؟ فرق PBN با مزرعه لینک در چه چیزی است؟

نقشه سایت در یواست

با پیوند این دو حساب شما میتوانید لندینگ پیجها را با تعداد دفعات نمایش و کلیک مشاهده کنید. جهت تسریع در انجام سفارش تبلیغات در گوگل میتوانید سفارش و پرداخت آنلاین انجام دهید.

چرا که شما میتوانید با پیوند google analytics و حساب گوگل سرچ کنسول برخی از دادههای کلمه کلیدی را برگردانید.

ویجت رنک الکسا

حالا میتوانید جایگاه وبسایت خود برای کلمات کلیدی مرتبط را ببینید. علاوه بر این میتوانید تعداد کلیکها و CTR را نیز به تفکیک کشور ببینید. برای این کار باید ابتدا بر روی لینک international targeting کلیک کنید.

در اکثر موارد نباید انتظار داشته باشید که بلافاصله برای یک کلمه کلیدی جایگاه اول را کسب کنید. البته این موضوع در حال حاضر دیگر یک مشکل نیست.

بررسی دامین اتوریتی و پیج اتوریتی

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *