بک لینک های با کیفیت و تاثیر آن ها در رتبه سایت

مجموعه وب وان با داشتن چندین نمونه کار موفق در زمینه سئو سایت فروشگاهی و شرکتی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

Edu بک لینک

گوگل وبمستر ابزاری است که شما برای حل مشکلات ایندکس و ایندکس صفحات سایت خود به آن نیاز دارید. در واقع گوگل رباتهایی دارد که به آنها خزشگر گفته میشود.

Google به صورت روزانه از سایت ها بازدید می کند. در این صفحه ده ها تصویر وجود دارد که استفاده از دیفر کردن تصاویر (Deferred Images) می تواند سرعت لود این صفحه وب را چندین برابر کند.

فایل Robots.txt چیست

گوگل، بینگ و ASK از این اپراتورها پشتیبانی می کنن و اگر نگاهی به فایل robots.txt گوگل بندازین می بینین که گوگل خودش از این اپراتورها استفاده می کنه. به فرآیند خواندن مطلب در سایت و ذخیره آن در گوگل، ایندکس شدن در گوگل میگویند.

یک سؤالی که همیشه از ما پرسیده می شود اینست که چه مدت طول می کشد تا گوگل ایندکس محتوای را انجام دهد؟

نحوه اسپم کردن یک سایت

یکی از چالش هایی که موتورهای جستجو با آن رو به رو هستند، درک محتوای یک صفحه است و اسکیما ها در این مسیر می توانند کمک زیادی کنند. برای وب سایت های سنگین ، ابزارهای خزیدن منظم مانند Xenu ، DeepCrawl ، Screaming Frog یا Botify می توانند آنها را بررسی کنند.

نمایش بک لینک

ویرایشگر پرونده، یکی از بخشهای مهم در بین ابزارهای یوست است. Google نمی تواند بین صفحات شما خزنده شود. شاید از این متن تعجب کنید ولی باید بدانید که گوگل برای سایت ما تعیین تکلیف میکند و اجازه نمیدهد برای هر کلمه ای رتبه کسب کنیم یا بین نتایج باشیم.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید که مایلید با ما در میان بگذارید ، از فرم نظر در زیر استفاده کنید. شما با استفاده از آن میتوانید وضعیت ایندکس صفحات سایت تان در گوگل را بهینه کنید.

می توانید از یک ابزار بررسی وضعیت هدر رایگان برای تعیین وضعیت خوب استفاده کنید.

مقالات سئو سایت

خوشبختانه ، هنوز هم می توانید یک کپی از سایت قدیمی را مشاهده کنید تا بتوانید کلیه آدرس های اینترنتی قدیمی را کپی کرده و URL های جدید را با استفاده از تغییر مسیر ۳۰۱ کپی کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *