بک لینک های با ارزش بسازید

سئو انواع مختلفی دارد که لزوما همگیشان مفید و اخلاقی نیستند. صفحاتی هستند که ربات های گوگل به شناسایی آن ها پرداخته اند اما به دلایل مختلفی آن را ایندکس نکرده اند.

پرفروش ترین محصولات در اینستاگرام

رقابت (Competition): آنالیز کلمات کلیدی سایت در زمینه رقابت نشان می دهد که رتبه بندی برای آن کلیدواژه چقدر دشوار است. برای مثال دسترسی شما به کلمات کلیدی محبوب و میزان رقابت در آن ها و یا دسترسی به اطلاعات و امکانات سئو در الکسا لازم است تا بر روی منوی ابزار ها کلیک کنید و در بخش permium tools ابزار مورد نظر خود را از طریق اکانتتان انتخاب کنید.

افزونه Smush It

حتماً برای شما نیز پیش آمده است که به هنگام ورود به یک فروشگاه با موزیکی روبرو شده اید که شاید سنخیتی با فضای کار نداشته ، مانع تمرکز کردن شما بوده ، صدای آن آزارتان داده و یا اشعار مبتذل و بی ارزش آن احساس بدی را به شما القا کرده است .

بهینه کردن سایت برای یک کلمه کلیدی

URL Prefix: سایت هایی که دارای یک دامنه اصلی ثبت شده می باشند در این بخش وارد می شوند.

در این حالت گوگل مختوای اصلی از سایت را ایندکس می کند. این صفحه به صفحه دیگری ریدایرکت می شود این صفحه اصلا مشکلی ندارد غیر از این که لینک های داخلی یا بک لینک ها در آن صفحه استفاده شده باشد.

یک راه بالا بردن بازدید گوگل، لینک دادن به سایت هایی است که page autority بالایی دارند. سپس آن هزاران تن نیز به عنوان کسانی که منظور کسب درآمد دارند عضو سیستم شده اند و آنها به شکل غیر طبیعی در گوگل یک عبارتی را سرچ می کنند و سایت شما را در صفحات گوگل پیدا می کنند و کلیک می کنند و سپس مبلغی که شما به این سیستم پرداخت کرده بدید را اخذ می کنند .

مشاوره سئو و بهینه سازی

در این پیام گوگل یک صفحه را در بخش دیگری جایگزین کرده است. کمتر بهتر است. وب سایت های که برای تعداد اندکی کلمه کلیدی بهینه سازی انجام می دهند موقعیت بالاتری را بدست می آورند نسبت به وب سایت هایی که برای تعداد زیادی از کلمات کلیدی سعی در بهینه سازی می کنند.

بیشتر User Agentهای گوگل از قوانینی که برای Googlebot تعیین می کنید پیروی می کنند، اما شما می توانید این آپشن را تغییر داده و قوانین مشخصی را برای دیگر User Agentهای گوگل تعیین کنید.

سایت مپ ساز

این پیام نشان می دهد که صفحاتی از سایت دارای چندین فایل با فرمت مثلا pdf هستند که شامل محتواهای تکرااری برای صفحات دیگر می باشد در چنین شرایطی مشکلی برای سایت ایجاد نمی شود اما برای اطمینان خاطر کامل بهتر است pdf هایی که دارای ارور هستند را با txt بلاک نمایید.

میزان سرچ گوگل

اگر در سایت شما این چنین صفحات تکراری وجود دارد می بایست شما تگ متا No Index (Nonindex Meta Robots Tag) را به تمام صفحاتی که محتواهای تکراری دارند را اضافه نمایید.

افزایش یا کاهش ریت صفحات: اگر متوجه کاهش یا افزایش چشمگیر این صفحات شدید مطمئن باشید که یه جای کار ایراد دارد.

بازاریابی سئو چیست

در سراسر پست از تصاویر استفاده کنید و مطمئن شوید تمامی آنها تگ آلت دارند.

دانلود وی اس تی سایلنت

سئو حرفه ای و با قدرت بر اساس فعالیت درازمدت و با شناخت ویژگی های مخاطب بدست می آید و شرکتی در زمینه سئو موفق خواهد بود که در درجه اول تمرکز خود را بر روی بهبود سایت از نظر سئو داخلی یعنی ساختار و طراحی سایت و محتوای آن قرار دهد و سپس به فکر سئو خارجی و تبلیغات خارجی برای سایت باشد.

لینک خارجی و بک لینک چیست ؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *