بک لینک در سئو چیست؟

لینکهای شکسته سایتهای خارجی میتواند بلیط خوشبختی شما به سمت سئو بالاتر باشد. از آنجایی که در رپورتاژ آگهی شما باید مبلغی راخرج کنید، بهتر است در انتخاب سایتهای میزبان خود حساسیت به خرج دهید.

Canonical در وردپرس

چطور؟ فقط کافی است که در آن ثبتنام کنید، محتوایی کوچک بنویسید و در آخر خوانندگان علاقه مند را به صفحه خود به وسیله لینکی که قرار میدهید جذب کنید.

ساخت فایل روبوت

میتوانید به وسیله این بستر به سادگی و فقط با سه حرکت برای خودتان بک لینک بسازید.

ابزار ساخت نقشه سایت

این مسئله از هیچکس پوشیده نیست که کاربران که به دنبال چیزی میگردنند فقط 5 سایت برتر در رنک گوگل که در اول صفحه قرار دارند رو مورد بازدید قرار میدهند و در موارد محدودی صفحه اول را کامل میبینند یا به صفحه دوم مراجعه میکنند.

توضیحات مفصلی دارد که بعدا به آن میپردازیم فعلا در همین حد بدانید که داشتن این گواهی نشاندهنده این است که اطلاعات کاربران در سایت شما امن خواهد بود. البته نیاز است که بدانید این ابزار با فایرفاکس به صورت بهتری عمل می کند.

ساخت نقشه سایت وردپرس

از طرفی دیگر گذاشتن مطلب بدون تصویر در سایت، جذابیت مطلب را کم می کند.

ارتقای رتبه الکسا

تکنیک آسمان خراش دقیقا مانند مثال بالا میباشد، هرچه محتوای شما بهتر از بقیه رقبا باشد مورد استقبال بیشتر قرار میگیرد. اینگونه علاوه بر اینکه برای خود بک لینک ایجاد میکنید برای سایت هدف نیز یک محتوای حرفه ای ایجاد کردهاید.

سایتهایی وجود دارند که به صورت ماهانه محصولاتی را مقایسه و یا لیستی از بهترین آنها را بررسی میکنند، اگر محصول باکیفیتی ایجاد کردهاید میتوانید اینگونه سایتهایی که در رابطه با کلمات کلیدی شما محتوا منتشر کرده و به صورت ماهیانه فعالیت دارند را پیدا کرده و از آنها بخواهید محصول شما را نیز بررسی کنند.

به حدی در سایت شما وجود داشته باشد که کاربرها بارها به سایت شما مراجعه نمایند. برای استفاده از این تکنیک باید صفحه سایت رقیب خود که در لینک اول جستجو گوگل قرار گرفته است را پیدا کرده و یک محتوا با همان موضوع اما جدید تر و کاملتر بنویسید، سپس سایتهایی که به سایت رقیب شما بک لینک دادهاند را پیدا کنید و با آنها تماس برقرار کنید و از آنها بخواهید محتوای شما را بخوانند و در صورت پسندیدن، محتوای شما را جایگزین لینکی که به رقیبتان دادهاند بکنند.

فراموش نکنید محتوای پربار و حرفه ای خود را در سایتهایی که بازدیدکنندگان بیشتری نسبت به شما دارند (به عنوان پست مهمان) قرار داده و به سایت خود لینک کنید.

رپورتاژ آگهی شبیه به پست مهمان میباشد، با این تفاوت که هزینهبر است و بین شما و سایت مقابل قرارداد بسته میشود که در بازههای زمانی مشخص حتما به شما لینک داده شود.

وقتی در مورد این که چطور بر روی وقت و بازاریابی آنلاین سرمایه گذاری کنید تصمیم گیری می کنید، یکسری تفاوت ها که شامل فرق بین PPC (تبلیغات کلیکی) و رتبه بندی SEO (بهینه سازی موتور جستجو) وجود دارد را باید مورد توجه قرار بدهید.

ساخت نقشه سایت در وردپرس

از صفحه شیوه XML بالا ، توجه خواهید کرد که برای هر URL امتیاز اولویتی وجود دارد ، فرکانس تولید نقشه سایت با تعداد تصاویر و تاریخ آخرین تغییر مشخص شده.

پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری، در اولین قدم شما باید یک فروشگاه اختصاصی برای خودتان ایجاد کنید. در این مقاله ما بهترین ابزارهای سئو برای مرورگر کروم را که به صورت رایگان قابل استفاده هستند را معرفی کردهایم که متناسب با نیاز خود میتوانید از آنها استفاده کنید.

افزایش رتبه سایت در الکسا

به وسیلهی این تکنیک، به صورت رایگان از سایتهای میزبان بخواهید تا محتوای شما را در سایت خود قرار دهند. لینک هایی که به صورت طبیعی از تولید محتوای ارگانیک به دست می آید، بهترین روش افزایش رتبه سایت شما است .

در مقاله آموزش سئو کلمه کلیدی تمامی موارد رو به صورت کامل و با جزییات به شما گفته ایم. برای پیدا کردن لینکهای شکسته باید ابتدا با استفاده از ابزار Check My Links Chrome Extension میتوانید سایتهای مدنظرتان را از نظر داشتن یا نداشتن لینکهای شکسته بررسی کنید و در صورت پیدا کردن یک لینک مرتبط، میتوانید به مدیر سایت پیام بدهید تا به شما لینک دهند.

برای رفع این خطا، باید فایل wp-config.php را با استفاده از کلاینت FTP ویرایش کنید.

افزایش رنگ گوگل

این یکی در واقع جزو Off-Page SEO نبود و صرفا تجربه نگارنده است. آمادهاید که با یکی از آسانترین روشهای بدست آوردن بک لینک آشنا شوید؟

افزودن تگ H1

یکی از روشهای بدست آوردن بک لینک از شبکههای اجتماعی، استفاده از سایت ویرگول است.

اگرچه اینفوگرافیکها مثل گذشته در گرفتن بک لینک موثر نیستند، اما هنوز هم یکی از روشهای این کار محسوب میشوند.

ثبت وب سایت در موتور جستجو

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *