بهینه سازی و سئو سایت – تولید محتوا و تبلیغات گوگل – ممتاز سئو

ابزار یوست (به انگلیسی: Yoast): محبوبترین و پرنصبترین افزونه سئو نصب شده در دنیاست. ما فیلمهای آموزشی گوگل ادوردز را به صورت دوبله و زیرنویس فارسی در پارس ادوردز قرار دادهایم، که با مشاهده آنها میتوانید اصول تبلیغات در گوگل را همراه با برخی تکنیکهای آن فرا بگیرید.

دانلود رایگان All In One Seo Pack Pro

ما در مرحله اول به بررسی و تجزیه و تحلیل سایت شما خواهیم پرداخت و کلیه مشکلات اساسی آن را که می تواند مانعی برای بهبود جایگاه شما در موتورهای جستجو باشد، رفع خواهیم نمود.

لینک سازی خارجی: در دنیای اینترنت سایت های معتبری مثل سایت UGC وجود دارد که می توانید به اختیار خودتان محتوای جدید در آن منتشر کنید.

خرید ترافیک الکسا

برای این کار باید وارد سایت pingomatic شوید و به ربات های خزنده گوگل اعلام کنید که محتوای جدید دارید تا محتوا را ایندکس و بررسی کنند. زمان ایندکس شدن در موتور جستجوی گوگل به موارد مختلفی چون توان دامنه برای هر لینک سایت، مدت زمان کار کردن بر روی سایت و کیفیت محتوا و مطالب صفحات، تعداد بازدید و کلیک خوردن سایت و عواملی از این جمله بستگی دارد.

پس از آن Indexer گوگل با سیو کردن محتویات و اطلاعات صفحه وب سایت، هنگامی که عبارتی مرتبط با آن صفحه سرچ شود، سایت را به مخاطب نمایش می دهد.

مهمترین دلیل آن احتمالا عدم وجود بک لینک های معتبر و کافی در سایر سایت ها می باشد و در نتیجه احساس می کند که سایت شما دارای اعتبار کمی است.

این روند شامل دو بخش اصلی به نام «Crawler» برای یافتن آدرس سایت ها و پیوندهای جدید و «Indexer» برای ذخیره کردن محتویات صفحه سایتی می باشد. روند لینک سازی در سایت ساز ها هم، مثل وبلاگ ها است.

زمانی که در سایت مطالب جدید وارد می کنید یا تغییراتی در سایت اعمال می کنید، این تغییرات در sitemap هم وارد و ثبت می شود و سپس خزنده ها به اطلاعات جدید سایت شما می رسند.

موتور جستجوی گوگل روزانه از وبسایتها گوناگون بازدید کرده و تغییرات ایجاد شده آنها را بررسی و ذخیره می کند.

مشکل پیوند یکتا در وردپرس

ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل: معرفی سایت به سرچ کنسول گوگل باعث می شود که یک راه ارتباطی بین موتور جستجوی گوگل و سایت ایجاد شود. وب سایت خود را در گوگل وبمستر تولز ثبت کنید: برای افزایش سرعت سایت خود و سئو محتوا و عکس هایتان تلاش کنید.

یکی از راهکارهای افزایش سرعت ایندکس سایت و البته فعال سازی آن ثبت سایت در سرچ کنسول است.

لینک های سایت

فارسی آن می شود: بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو. ” در مورد اهمیت معرفی نقشه سایت و تاثیر آن روی افزایش سرعت ایندکس شدن صحبت شد.

ساخت نقشه سایت وردپرس

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *