بهینه سازی و سئو تصاویر وردپرس

تگهای H4 تا H6 تأثیری در فرایند سئو ندارند و بهتر است از آنها استفاده نکنید. به همین دلیل سئو مهم است – هرچه وب سایت شما زودتر در نتایج جستجو ظاهر شود ، به احتمال زیاد بازدید بالایی دارد.

ثبت سايت در ياهو

صفحهای که در حال بازدید آن هستند. نگرانیهای آنها در آن زمان عمدتاً پر کردن وب سایتها با کلمات کلیدی و انجام انواع ترفندها به این امید بود که توجه موتورهای جستجو به وب سایتهایی که در آن کار می کردند جلب شود و در صفحههای نتایج موتور جستجو (SERPs)، به آنها رتبه های برتر بدهند.

گذاشتن پست مهمان

این برچسب از آنجا مهم است که موتورهای جستجو به طور منظم وب سایت ها را جستجو می کنند تا به دنبال اطلاعاتی برای کمک به آنها در تصمیم گیری در مورد نحوه رتبه بندی صفحات و پست ها باشند.

افزایش رنک سایت

حتما تاکید کنید که در گزارش جستجوی ماهیانه و رقابت کلمات را برای شما منشخص و برای شما ارسال کنند. برای شروع کافی است از طریق دستورالعمل گوگل، قابلیت Google Analytics را برای سایت خود فعال کنید.

وقتی برای اولین بار وارد Google Analytics میشوید، نمایی کلی از عملکرد وبسایت خود را مشاهده میکنید.

کار با افزونه Smush

بازاریابها و تحلیلگران از این داده و اطلاعات استفاده میکنند تا بتوانند دربارهی شیوهی تبلیغاتی، ظاهر و طراحی وبسایت، محتوای وبسایت و اهداف کسبوکار خود تصمیم بهتری بگیرند. این ابزار دقیق، اطلاعات ارزشمندی دربارهی عملکرد وبسایت برای ما فراهم میکند.

افزایش رتبه الکسای سایت

برای آشنایی بیشتر با عملکرد وبسایت خود، از ستون کناری سمت چپ استفاده کنید و به قسمتهای دیگر و گزارش آنها توجه کنید. در منوی سمت چپ، شما گزینهی «گزارش لحظهای» (Real Time) را مشاهده میکنید.

افزونه الکسا فایرفاکس

برای کسب اطلاعات بیشتری از بازدیدکنندگان (Audience) سایت، بر روی تبی با همین عنوان در منوی سمت چپ کلیک کنید.

همچنین رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ خبری از این نوع سایتها نیز برای رتبه سایت بهره ای نخواهد داشت، چون از نظر گوگل موضوع این سایت ها ارتباطی با موضوع کسب درآمد اینترنتی ندارد.

اگر تابهحال از این ابزار استفاده نکردهاید، ممکن است این فرآیند برای شما کمی خستهکننده باشد. مثلاً، ممکن است مخاطبان شما خانمهای میانسالی باشند که از لپتاپ استفاده میکنند؛ پس به اپلیکیشن موبایلی متناسب با افراد مسن نیازی ندارید.

نتایج ارگانیک

این گزارشها مربوط به یک بازهی زمانی مشخص است. این قسمت اطلاعات کاربران مراجعهکننده به سایت شما را در یک بازهی زمانی مشخص نشان میدهد. رتبه کلمات کلیدی به شما در تشخیص بهترین کمپین بازاریابی نیز کمک میکند.

خرید بک لینک رایگان

در این میان شما می توانید با استفاده از ابزارهای به روزی که برای جستجو و تحقیق کلمات کلیدی وجود دارند استفاده کنید تا بهترین کلمات و سودآورترین آنها را دریافت کنید و برای آنها هدف گذاری کنید.

آموزش کار با افزونه Autolinks Manager

گوگل کیورد پلنر یکی از بهترین و محبوبترین ابزارهای یافتن کلمات کلیدی است که بیشتر از سایر ابزارها به کار می رود.

پیدا کردن رتبه کلمه کلیدی

بازاریابها به دلایل مختلف از این قسمت استفاده میکنند. هر دو آنها روشهای سریع و بیدردسری برای افزودن تگهای متا به سایت ارائه میکنند. زیرا این کار به گوگل کمک میکند تا وب سایت شما را کمی کارآمدتر نماید.

افزونه ساخت بک لینک

میتوانید نمای این قسمت را بهدلخواه تغییر دهید تا دادههای موردنظر شما نشان داده شوند. در نسخه رایگان با هر بار کلیک روی گزینه BULK SMUSH NOW افزونه براتون 50 تا از تصاویر سایت را بهینه می کنه.

هر نوع کسب و کاری با شبکه های اجتماعی خاصی متناسب است. ما 2-3 سال بر روی رتبه بندی او هیچ فعالیتی نداشتیم ولی او همچنان در صفحه اول بود و درصد قابل توجهی ترافیک کسب کرده بود.

دلیل این مسئله آن است که قیمت کلمات بازار را ما و رقبا تعیین میکنیم و گوگل هیچ قیمتی را از طرف خودش مشخص نکرده است. سایت مپ میتواند گوگل را از وجود تمامی صفحات سایت مشاوره سئو شما آگاه کند.

ربات ثبت بک لینک

در داشبورد گزینههای زیر وجود دارد. در ادامه، قسمتهای مختلف این ابزار و موارد موردنیاز را شرح میدهیم.

در این قسمت اطلاعات مربوط به کاربران آنلاین وجود دارد. راههای مختلفی برای این کار وجود دارد؛ شما میتوانید این کد را از طریق HTML در header یا footer قرار دهید.

این قسمت برای فهم کلی از عملکرد وبسایت است. بعد از دریافت کد رهگیری، باید آن را به وبسایت خود اضافه کنید. بخشهای کامل وب سایت را خصوصی نگه دارید (به عنوان مثال ، سایت اصلی تیم مهندسی شما).

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *