بهینه سازی وردپرس

در پایان یا همان بخش سوم ، نکات کلیدی برای انتخاب یک سئو کار ارزان را معرفی می کنم. فایل robots.txt توسط آقای Martijn Koster در فوریه سال ۱۹۹۴ برای کنترل ربات هایی مثل ربات خزنده گوگل ساخته شده ، هر چند همه روبات ها از آن پیروی نمی گیرند.

محصولات پرفروش

ببینید به کدام سایت ها می توانید مراجعه کنید و چه افرادی در مورد موضوعات شما صحبت می کنند و مطلب می نویسند. Google Analytics: بازدید کننده های سایت خود را آنالیز کرده و ببینید ترافیک سایت شما از مشاوره سئو کجا می آید.

به صورت خلاصه می توان گفت تحقیق کردن و انتخاب کلماتی که بیشتر از سایر جملات و واژه ها مورد استفاده و پرسش کاربران مورد نظر ما در موتور جست وجو قرار گرفته است تا به خدمات یا محصولات ما دسترسی پیدا کنند، نحوه ی یافتن بهترین کلمات کلیدی می باشد.

در کنار پیشنهادات گوگل، استفاده از ابزار ها و مراجع مختلف جهت پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی، می تواند به رسیدن به نتیجه نهایی و جامع کمک کننده باشد. همچنین، میتوانید از ابزار SEOMoz toolbar نیز استفاده کنید.

بهینه سازی عکس برای سایت

ابزارهای مختلفی برای بررسی سرعت سایت وجود دارند که ابزار Google PageSpeed Insights یکی از مشهورترین آنها است.

Canonical در وردپرس

متا دیسکریپشن حاوی کلمات کلیدی است و تعداد کاراکترهای محدودی دارد. یافتن بهترین کلمات کلیدی جزو اصول اولیه سئو و تولید محتوا محسوب می شود، زیرا کلمات کلیدی همان کلمات پر تکرار در پرسش ها و جست و جو های افراد در گوگل می باشد.

نداشتن تگ H1 در سایت

1. هشدار هایی برای هنگامی که رقبای شما محتوایی در وبسایت خود منتشر می کنند، تنظیم نماییددر خبرنامه آن ها عضو شوید و یا آنها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دانلود افزونه نجوا

برای این منظور یافتن بهترین کلمات کلیدی، موضوعی مهم و ضروری است. پیشنهاد میشود برای هر مرحله از قیف فروش ادگروپ های جداگانه ای با کلمات کلیدی مربوطه و ادزها و لندینگ پیج های مناسب ایجاد شود.

می توان گفت یکی از بهترین منابع برای پیدا کردن کلمات کلیدی، پیشنهادات گوگل می باشد، زیرا گوگل مفید ترین و بهترین نتایج را برای جست و جوی یافتن کلمه کلیدی مناسب به افراد ارائه می دهد.

برای پیدا کردن کلمات کلیدی در ویکی پدیا کافیست وارد سایت ویکی پدیا شوید. با بروزرسانی الگوریتم های گوگل، استفاده غیرطبیعی از یک عبارت به عنوان Anchor Text نیز به راهی برای شناسایی سایت های اسپم و جریمه آنها تبدیل شد.

قاعدتاً نسخه رایگان اطلاعات محدودی را ارائه میدهد اما این داده ها اصلی ترین دادههایی است که شاید به عنوان دیجیتال مارکتینگ پاسخگوی شما باشد. در صورتی که تبلیغات شما نمایش داده نشود، خطایی با عنوان Your ad is not showing را مشاهده میکنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *