بهینه سازی وب سایت

هرچند که تأثیر این نوع لینک از بک لینکهای خارجی به وبسایت شما بیشتر است، اما اگر به درستی استفاده شوند میتوانند در بهبود سئو وضعیت کلمات کلیدی اثرگذار باشند.

آنالیز سایت از نظر سئو

دریافت لینک از طریق تماس با سایت مورد نظر، یکی از روش ها است. متا تگ ها تأثیر زیادی روی رتبه بندی شما دارند. 5- سایتهایی که اعداد آن ها بین 20 تا 30 است، معمولا سایتهای نوپایی هستند که نباید به سادگی به آن مشاور سئو ها اعتماد کنید.

افزونه مطمئن باش

ﺟﻬﺖ اﻃﻼع از ﻣﯿﺰان اﻋﺘﺒﺎر ﺑﺎﻗﯿﻤﺎﻧﺪه ي اﮐﺎﻧﺖ در بالای صفحه ﺑﺮ روي ﻋﻼﻣﺖ کلیک نمایید و در کادر باز شده روی گزینه billing کلیک کنید. اگر به ارقام خوبی نرسیدید؛ روی «need more» کلیک کنید تا جزئیات و بازخورد بیشتری دریافت کنید.

این افزونه به بررسی متغیرها و فعالیتهای مبتنی بر کلیک میپردازد. افزونه Similar Web ارزیابیهای دقیقی از ترافیک صفحه را در اختیارتان قرار میدهد. همچنین نرخ پرش (Bounce Rate)، میانگین تعداد صفحات مشاهده شده در هر بازدید و مدت زمان هر بازدید را ارائه میدهد.

دانلود افزونه الکسا

الکسا برای رتبه بندی سایت های اینترنتی الگوریتمهای خاص خود را دارد، مهمترین معیار رتبه بندی در الکسا ترافیک سایت است و هر چه سایت بازدید بیشتری داشته باشد رتبه بهتری خواهد داشت.

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

این روش یک ترفند راحت و سریع برای به دست آوردن بک لینک است که در آن شما با سایت هایی که در زمینه های مختلف مصاحبه انجام می دهند عضو می شوید و برای مصاحبه در خواست می دهید و در زمان گفت و گو می توانید بک لینک های خود را در سایت درج کنید.

در لینک زیر لیستی از فروم های مختلف جهت ثبت نام و درج بک لینک گردآوری شده اند.

لینک نوفالو و اهمیت آن چیست؟ مطلب پیشنهادی: بک لینک چیست؟ همچنین با توجه به تعداد بک لینکها در هرنتیجه جستجو متوجه می شوید که برای قرار گیری در ده رتبه برتر به چه تعداد لینک نیاز دارید.

چک کردن رتبه گوگل

بنابراین هر چه در ذکر این جزییات دقیق تر باشید و بهتر از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. اگر چه همواره ترافیک بالاتر به درآمد بیشتر نمیرسد ولی تمامی تلاشمان را در این جهت انجام میدهیم.

بررسی اتوریتی دامنه

این افزونه تمامی آدرس های ایمیل مرتبط با یک دامنه را مشخص میکند. با دادههای تحلیلی و تگهای مورد استفاده در ابزارهای دیجیتال مارکتینگ (مانند گوگل آنالیتیکس، تگ منیجر و…) حاصل از این افزونه میتوان به بررسی و رفع باگهای وب سایت پرداخت.

لینک های Dofollow

بعد از به روزرسانی الگوریتم گوگل میتوانید از این افزونه برای اطمینان از رتبه مناسب سایت استفاده کنید. راهنمایی: برای دانلود و نصب افزونه های فوق روی مرورگر کروم خود، نام افزونه مورد نظر را Chrome Web Store سرچ کنید.

حتی اگر حداکثر عرض و ارتفاع را برای تصویر در نظر بگیرید با بهینه سازی حجم آن تصویر کاهش می یابد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *