بهینه سازی عکس چیست؟

این نوع خدمات سئو سایت می تواند توسط خود شما یا تیم های متخصص مانند سئو اینجا انجام شود. شما می توانید رتبه ها را بر اساس منطقه جغرافیایی و یا دستگاه های مختلف مشاهده کنید.

تنظیمات سایت مپ در وردپرس

نمودار اولیه که به رنگ آبی است نشان می دهد که چه تعداد از صفحات سایت شما را گوگل ایندکس کرده است.توسط این نمودار می توانید کاملا مشاهده کنید که گوگل در هر روز چه تعداد از صفحات سایت شما را کرال کرده است.

و وقتی که وارد اکانت کنسول جستجوی گوگل خود میشوید، یک پیغام به شما نمایش داده میشود که از این نسخه استفاده کنید. گوگل در ماه ژوئن سال 2016، اقدام به قرار داد گزارش Mobile Usability در سرچ کنسول کرد.

خرید بک لینک

در اوایل شکل گیری موتورهای جستجو، شما با پر کردن وب سایت خود از کلمات کلیدی و متا تگ ها می توانستید رتبه خوبی به دست بیاورید. شما باید همیشه تلاش کنید این لینک ها را حذف نمایید و تنها زمانی از قابلیت Disavow کردن استفاده کنید که قادر به از بین بردن لینک های اسپم نیستید.

با هر مقاله ای که در وبسایت خود قرار خواهید داد، تاثیرات زیادی بروی نوشته های مرتبط قبلی خود خواهید گذاشت.

چرا که موتور جستجوی گوگل امروزه بسیار هوشمند بوده و مشاهده شده که در مواردی سایت هایی که مرتکب خرید بک لینک انبوه و یا خارجی می شوند را مجازات میکند.

بررسی وضعیت وب سایت

اما امروزه SEO بسیار پیچیده تر شده است. لینک ورودی که امروزه به نام سئو خارجی سایت میشناسیم بی تاثیر بودند.

دانلود Google Analytics

خیلی از مردم فکر میکنن که منحنی این ابزار نشون دهنده حجم جستجوی کوئری در طول زمان است (مثل موردی که میتونین در ابزار Google Keyword Planning مشاهده کنین). برای این کار قبل از هر چیز ابتدا بعد از اینکه سایت و دامنه مورد نظرتان را ا ثبت کردید باید در موتورهای جستجو سایت خود را به ثبت برسانید .

بررسی پیج اتوریتی

پس حتماً قبل از اینکار با بخش پشتیبانی وردپرس وبجامه در ارتباط باشید. گزینهی بهتر این است که بکلینکهای خود را به مرور زمان با استفاده از وبلاگنویسی مهمان، نوشتن شرح نامهها، ایجاد محتوای ارزشمند، گسترش ارتباطات در بسترهای اجتماعی خود و دستیابی به مخاطبان وفادار ایجاد کنید.

بهبود رتبه الکسا رایگان

البته این روش یک ایرادی که دارد باعث شده عکس در ابعاد بزرگتر لود شود ولی در ابعاد کوچک نمایش داده شود در نتیجه بهتر است در نرم افزارهایی مانند فتوشاپ از قبل عکس را resize کنیم و سپس در وردپرس قرار دهیم.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *