بهینه سازی خودکار سئو تصاویر در وردپرس با افزونه SEO Friendly Images – فصل وردپرس

البته فرض کنید برای یک سایت تخصصی سئو یا کسی که دانش کافی در این زمینه دارد این کار را انجام دهید، باز هم بی نتیجه خواهد بود.

آموزش لاراول راکت

اگر از یوآست استفاده کنید، باید برای نیازهای مختلف، افزونههای مختلفی نصب کنید. در عوض، اگر نمی توانید روی مبالغ هنگفت سرمایهگذاری کنید، بهتر است تلاش و تمرکزتان روی بالا بردن ارگانیک ترافیک سایت از طریق سئو باشد و از راهنمای وبمستر تولز کمک بگیرید تا متوجه شوید رشد شما از چه طریقی حاصل میشود.

بهترین سایت سئو

در این قسمت صفحات وبسایت خود را مشاهده میکنید و با استفاده از این آموزش سرچ کنسول جدید، میتوانید دریابید که هر صفحه چه میزان بازدید دارد یا چه صفحاتی از سایت شما توانسته مخاطب بیشتری را به سایت بکشاند.

سایت رنک باز

در بخش عبارت، کیوردها یا عباراتی که در گوگل جستجو شدهاند و به وبسایت شما ختم شدهاند را مشاهده میکنید. در بخش impressions تعداد دفعاتی که سایت شما با جستجوی هر یک از این عبارات یا کیوردها در مرورگر بازدیدکننده و از طریق موتور جستجوی گوگل پدیدار شده است، محاسبه میشود.

• Clicks: تعداد دفعاتی که بازدید کنندگان از طریق موتور جستجوی گوگل سایت شما را یافتهاند و بر روی لینک یک صفحه خاص کلیک کردهاند.

خرید بک لین

جستجوهای اخیر شما همراه با نمودار نشان از سابقه جستجوی شما یک بار شما ورود به سیستم نشان داده شود.

سایت و سئو

همچنین میتوانید یک فایل دسترسی ربات یا (robotsx.txt) ایجاد کنید یا فایل از پیش ساخته خود را اعتبارسنجی کنید. مشخصات، تنظیمات و قسمتهای مختلف این افزونه را بهصورت خلاصه میتوانید در این قسمت مرور کنید.

بخشهایی همانند overview ، coverage ، Sitemaps ، Mobile Usability و دیگر گزینههایی که به مرور به آنها میپردازیم. با انجام ریدایرکت 301 در واقع همه لینک ها و ارزش و اعتبار آن صفحه به صفحه ای که در سایت شما قرار دارد منتقل میشود.

پس از آن به مقایسه هر سایت با دیگری به صورت عملی میپردازیم تا بتوانید به راحتی بهترین ابزار برای بهتر بهینه کردن تصاویر خود بیابید. این افزونه همچنین یکی از بهترین افزونه های افزایش سرعت سایت وردپرس میباشد که به بهترین شکل ممکن قابلیت کش را در اختیار کاربرانش قرار میدهد.

افزونه Google Xml Sitemap

خوشبختانه گوگل برای آنکه نشان بدهد سایت را چگونه ارزیابی میکند، ابزاری ساده در اختیار مشاوره سئو شما گذاشته است. هریک از این باکسها مواردی را به ما نشان میدهند که در این بخش از آموزش گوگل سرچ کنسول به آنها میپردازیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *