بهینه سازی تصاویر وب سایت

با توجه به اینکه اکثر سایتها با وردپرس است اول ببینیم بهترین ابزار سئو برای سایت وردپرس چیست؟

پیج رنک سایت

آنها ادامه می دهند که این روش از ترکیبی از نمایش صفحه در طی 3 ماه گذشته و میانگین بازدید کنندگان روزانه منحصر به فرد استفاده می کند.

دانلود نرم افزار بک لینک

اگر یک ردیف از داده ها impression نداشته باشند، position به صورت (-) نمایش داده خواهد شد زیرا بدون وجود impression، position نیز وجود نخواهد داشت. مشخص نمودن طول و عرض تصویر و یکسان بودن آن با چیزی که به کاربر نمایش داده میشود ، سرعت صفحات سایت شما را افزایش میدهد.

در بخش بعد به بررسی تعداد صفحات ایندکس شده در تارنما خواهیم پرداخت. صفحه به دلیل شکایت حقوقی حذف شده است: این صفحه به دلیل یک شکایت حقوقی از ایندکس حذف شده است.

معایب کلودفلر

به عنوان مثال اگر سایت شما دارای سه نتیجه در موقعیت های 2، 4 و 6 برای یک کوئری است، Position 2 یعنی بالاترین موقعیت گزارش می شود.

2.5 خواهد بود. لینک هایی که در نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شوند حتماً باید توسط اشخاص مشاهده (impression) شوند تا position آنها در صفحه شمرده شده و در نظر گرفته شود.

جستجو برای کوئری هایی که مستقیماً به صفحه مرتبط نیستند اما می توان با آنها رتبه بهتری کسب کرد.

آمازون اعلام کرد که دستیار صوتی الکسا بهزودی میتواند درخواستهای بعدی کاربران خود را ازطریق الگوریتمهای پیچیده انجام دهد. پس از آن یک بخش برای فیلتر کردن اضافه خواهد شد که بسته به اینکه کدامیک از گزینه های موجود را انتخاب کرده باشید متفاوت است.

اگر یک ردیف از داده ها impressons نداشته باشند، CTR به صورت (-) نشان داده می شود زیرا CTR تقسیم بر صفر خواهد شد. در غير اين صورت اگر وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالایی نداشته باشد از دید کاربران پنهان و در نهايت منجر به افت فروش و بازدید خواهد شد.

کلمات کلیدی متا

ترجیحاً در صورت عدم تعویض، URL قدیمی را به محتوا یا محصولی منتقل کنید که مرتبط باشد.

ما آموزش جامع و کاملی از کار با ابزار Performance سرچ کنسول گوگل و اطلاعاتی که می توانید از این ابزار به دست آورده و از آن برای بهبود سئو سایت استفاده کنید، فراهم کرده ایم.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *