بهینه سازی تصاویر سایت :: آموزش طراحی سایت

همچنین با استفاده از وردپرس دیگر نیازی به استخدام یک فرد برای پشتیبانی سایتتان ندارید و خودتان بهتنهایی میتوانید سایتتان را مدیریت کنید (در صورت نیاز میتوانید از دورههای آموزشی میهن وردپرس که در این راستا جمعآوریشده است استفاده کنید).

متا کی ورد چیست

بعضی از آپدیتهای وردپرس دارای تغییرات زیادی هستند و در روند اجرای پلاگینها اختلال ایجاد میکنند. در جواب این سوال باید بگویم که Robots.txt برای سایت های وردپرسی هم وجود دارد و شما می توانید با استفاده از FTP یا فایل منیجر آن را ایجاد کنید.

که نتیجه آن کسب رنک بهتر توسط محتوا و رتبه بالاتر در نتایج گوگل است. خیلی از کارشناسان سئو معتقدند که لینک سازی به روش های گفته شده بسیار عالی و البته الزامی است اما ساخت بک لینک EDU و GOV، از ساخت بک لینک های ذکر شده نیز بهتر و دارای ارزش بیشتری است.

این پژوهش استراتژی بهینه سازی شرکت های گوگل و مایکروسافت را بررسی و توضیح داده است و موردی که جهت مطالعه و آنالیز قرار داده است، استراتژی های مربوط به شرکت مایکروسافت است.

به همین دلیل استراتژی های لینک سازی عموما هدفمند و منظم هستند زیرا ممکن است بیشتر برای شما تاثیر منفی داشته باشد تا مثبت.

با یک مثال شاید بهتر متوجه منظور بک لینک های فالو و نوفالو شوید: فرض کنید شما به یکی از معتبرترین ساعت فروش های بازار مراجعه میکنید و ساعت مورد نظر خودتان را در آن مغازه پیدا نمیکنید، از مغازه دار میپرسید که بجز شما دیگه چه شخصی اینجا ساعت میفروشه؟

حال اگر می خواهید رتبه سایت شما بهبود پیدا کند و جریمه نشوید، باید حتماً از سایت معتبر بک لینک خریداری کنید.

نکته ی جالب سنحش پارامترهای به روز google pagespeed insight توسط این سایت است. کلمه کلیدی محتوا همیشه دارای کلماتی مرتبط از لحاظ موضوعی است.

افزونه ساخت بک لینک

اگر به کلمه کلیدی “منچستر یونایتد” کلمه “تیم” را اضافه کنید، طولانی خواهد شد. اگر به محتوای کلمه کلیدی “منچستر یونایتد” کلمات “محبوبترین تیم دنیا“، “دردانه های بازبی” و “سر الکس فرگوسن” را اضافه کنیم محتوایی داریم که مشخص می کند این مقاله تماما درمورد منچستر یونایتد است.

در تصویر زیر نتایج گوگل برای کلمه کلیدی “منچستر یونایتد” را می بینید. پس عملا شما به یک تحقیق کلمه کلیدی جامع نیاز دارید و همینطور آنالیز رقیب هم در انتخاب کلمه کلیدی خوب به شما کمک می کند.

کلماتی مثل “اجاره ماشین” یا “تور ترکیه” کلمات به شدت سختی برای کسب رتبه هستند. پس چه نیازی است کار خودمان را سخت کنیم و از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنیم؟

کاهش رتبه الکسا ایران

چطور کلمه کلیدی بهتری انتخاب کنیم؟ چه کاریه که از کلمه کلیدی طولانی استفاده کنیم؟ برای انتخاب یک کلمه کلیدی چه کار باید بکنید؟ انتخاب کلمه کلیدی بستگی به خودتان دارد.

بک لینک Edu رایگان

منظور از طول کلمه کلیدی چیست؟ تفاوت میان کلمهای مثل «گوشی» با کلمهای مانند «خرید اینترنتی گوشی سامسونگ s8» در چیست؟

Partclick افزایش رتبه گوگل

اما اگر نظر من را بخواهید می گویم بهتر است در بازاری که تازه به آن وارد شده اید سمت کلیدواژه های یک یا دو سیلابی نروید و دست از تلاش برای کسب رتبه در این کلمات بردارید، چون رقابت برای آن ها سخت است.

مشکل تغییر پیوند یکتا در وردپرس

پیشنهاد می کنم برای کلمات کلیدی سایت تان یک استراتژی داشته باشید و در آن زمینه ای که می خواهید در آن رتبه بگیرید و اینکه چطور می خواهید به این رتبه برسید را مشخص کنید.

رتبه کلمات در گوگل

زیرا برند های قدرتمندی در بازار رقابتی آن ها فعال هستند. در مثال بالا برای دیجی کالا عدد سه است ینی در بین تمام سایت های ایران دیجی کالا رتبه سه را از نظر سایت الکسا دارد .(حالا در ادامه بیشتر به این موضوع اشاره خواهیم کرد که این عدد بر چه فاکتور هایی قرار میگیرد مشاوره سئو .

ولی واقعیت این است که موتور جستجویی مثل گوگل شمارا جریمه خواهد کرد. مثلاً اگر کسب و کارتان فروش تلفن پاناسونیک است «خرید تلفن پاناسونیک» میتواند یکی از عبارتهای کلیدی کسب و کار شما باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *