بهترین پلاگینهای وردپرس برای گوگل آنالیتیکس

این روش دائمی نمی باشد و نیاز به پرداخت هزینه دوره ای دارد , در این روش بازدهی سریع است و در کنار رپورتاژ به سئو شما کمک می کند .

قالب لوکس موزیک

لزوم داشتن گواهینامه برای وبسایت هایی که دائما در حال انتقال اطلاعات مهم و حساسی همچون اطلاعات کاربری و کارت های بانکی خود هستند (مانند فروشگاه های اینترنتی) ضرورت بسیار بیشتری دارد.

افزونه SEO Ultimate یکی دیگر از افزونه های معتبر برای بهینه سازی صفحات در وردپرس میباشد.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از صاحبان سایت های اینترنتی و یا حتی متخصصین بهینه سازی سایت دارند، عدم اطلاعات کافی برای نحوه واکنش در صورت مواجه شدن با الگوریتم رقص گوگل می باشد.

قرار گرفتن در نتایج نخست گوگل، از طریق سئو سایت کار تقریبا آسانی است البته به شرطی که با ترفندهای آن آشنا باشید و از روشهای غیر قانونی که اصطلاحا سئو کلاه سیاه نام دارند، استفاده نکنید.

متا تگ Noindex

لذا افرادی که در زمینه بهینه سازی سایت فعالیت داشته و یا حتی افرادی که صاحب کسب و کار های اینترنتی بوده، باید توجه داشته باشند که نیاز به هیچ کدام از این اعمال نبوده و معمولا گوگل پس از انجام آزمایش صفحه را به جایگاه قبلی خود باز می گرداند.

بالا بردن رنک الکسا

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که افراد خیلی کمی عبارت “vacation cottages” را جستو میکنند. از آنجا که ممکن است در موارد بسیار زیادی الگوریتم گوگل دنس باعث افت جایگاه یک صفحه اینترنتی شود، اغلب افراد در صورت مواجه شدن با الگوریتم رقص گوگل، به سراغ موضوعاتی مانند ویرایش محتوا و یا در برخی مواقع حذف آن و یا حتی اقدام به خرید بک لینک می روند، اما این چاره کار نیست.

آموزش تصویری ثبت سایت در گوگل وبمستر

بدین ترتیب در صورت مواجه شدن با الگوریتم گوگل دنس جای هیچ گونه نگرانی برای صاحبان کسب و کار های اینترنتی نمی مشاور سئو باشد. ما اینجاییم تا این موضوع را به چالش بکشیم و یک بار برای همیشه به این سوال پاسخ بدهیم.

نحوه خرید بک لینک

این چالش می تواند هر سایتی را به جایگاه و رتبه واقعی خود برساند. در واقع الگوریتم Google Dance قصد دارد سایت های مختلفی را به یک چالش دعوت کند.

بهینه سازی تصاویر برای سایت

زیرا در مسابقات رقص موزیک های مختلفی پخش شده و شرکت کننده باید بتواند با آن موزیک بهترین نمایش را به اجرا بگذارد.

می توانید با کلمات کلیدی محدود شروع کنید و پس از مدتی لیست خود را تکمیل کنید؛ حتی می توانید لیستی از کلمات کلیدی منفی ایجاد کنید تا با جستجوی آن ها تبلیغات شما به نمایش درنیایند.

پیدا کردن کلمات کلیدی

در اینجا نیز الگوریتم رقص گوگل ممکن است یک سایت که جایگاه یا رتبه بالایی نداشته را در صفحه نخست خود برای دقایقی و یا برای ساعاتی مشخص نمایش دهد.

همیشه خزیده شده (Ever crawled) : این گزینه تعداد کل لینک هایی را که ربات گوگل در کل سابقه سایت شما خزیده است را نشان می دهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *