بهترین هاست داخلی و نقد و بررسی برترین هاستینگهای ایران +کد تخفیف

اگر در حال انجام سئو سایت خود هستید، باید به فکر ساختن بک لینک های با کیفیت برای سایت خود باشید. صفحاتی که با کلیت وبلاگ شما هماهنگ باشند بهترین نوع صفحات هستند اما تعدادی صفحات استاندارد هم هستند که معمولا در تمام وب سایت ها می توانید آنها را ببینید.

نمایش رتبه گوگل

در این مقاله قرار است لیست سایت هایی که بک لینک رایگان ارائه میدهند که حاوی سایت های ایرانی و خارجی هستند را ملاحظه کنید.

و برای مخفی کردن تمام تصاویر موجود بر روی سایت از دید موتورهای جستجو از دستور زیر استفاده کنید. ترکیبی از فیلم ها، گالری تصاویر و اینفوگرافیک ها باعث می شود که وبلاگ شما از نظر بصری جذاب به نظر بیاید و در حالت کلی هم استفاده از این ترکیب از نوشتن مقاله ها خیلی ساده تر است.

الگوریتم پیج رنک

1. پست های اینفوگرافیک، می توانید از یک اینفوگرافیک استفاده کنید و یک مقدمه برای آن بنویسید و در پایان یک نتیجه گیری کلی از آن داشته باشید.

بهبود رنک الکسا

2. مرور ویدئوها، می توانید یک ویدئو را به اشتراک بگذارید و خلاصه ای از ویدئو بنویسید و در انتها نظر خودتان را هم اعلام کنید. پیش از هر چیز تعریف خلاصه ای از سه اصطلاح مهم را ارائه می دهیم.

اگر قصد دارید از ساخت بک لینک نتیجه بگیرید، باید این پروسه را ادامه دهید. در واقع همان کاری را باید انجام دهید که دیگران برای اعتبار وبلاگ و یا وب سایت شان انجام می دهند.

افزونه Gd Star Rating

• رشد لینک های داخلی شما هنوز در ایندکس گوگل ثبت نشده است. نکته مهمی که نباید آن را از قلم بیندازید این است که باید مشخص کنید هر کلمهکلیدی با چه صفحهای از وبسایتتان بالا بیاید.

برای بهبود بازدهی خرید بک لینک خود، استراتژی های مختلفی آزمایش کنید. انواع مختلفی از صفحات وجود دارد که شما به راحتی می توانید آنها را بسازید.

این در حالی است که اگر با نتایج پولی (تبلیغاتی) به آن جایگاه میرسیدید مجبور بودید هر روز موقعیت وبسایتتان را در SERP چک و کنترل کنید. این مطلب به دور از کلیشه است و بسیار به روز و آپدیت است…

Fetch As Google

بنابراین شما به میلیون ها بازدیدکننده مروری (از طریق نتایج طبیعی) نیاز ندارید. به این ترتیب دیگر نیازی به بک لینک های بیشتری ندارید و هزینه های سایت شما هم در طول زمان کاهش می یابد.

شناسایی محتوا در سایت های دیگر حتی با وجود دستکاری مجدد آن، بر روی قابلیت مشاهده موتور جستجوگر تاثیر منفی می گذارد.

افزایش رنگ الکسا

منتظر تماس دیگر وب سایتهای مشابه برای قرار گرفتن در این لیست باشید. توجه داشته باشید که به نامگذاری این صفحات در وب سایت ها هم باید دقت کنید، می توانید از اسامی متفاوتی برای صفحات مشابه استفاده کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *