بهترین روش های کاهش رتبه الکسا ایران در سال 2021

با اینکار الکسا به جای رتبهبندی براساس معیارهای خودش، با معیارهای وبسایت شما تخمین رتبهبندی را انجام میدهد. هر سایتی با انجام دادن این فعالیت ها می تواند میزان page authority صفحات سایت خود را افزایش دهد.

انالیز رایگان سئو سایت

با قرار دادن لینک های سایت در پست ها میتوانید علاوه بر کسب لینک، ترافیک از شبکههای اجتماعی نیز دریافت کنید. توضیحات مانند تصویر ذیل در گوگل به نمایش در میآید؛ با نوشتن توضیحات خوب و ترغیب کننده کاربران را وادار کنید که روی سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند.

میهن وب هاست هم خوب هست ، اما نه خیلی زیاد . 2- پس از ورود به مدیریت یا کنترل پنل هاست در منوی بالا گزینهای با نام فایل files را مشاهده میکنید.

بررسی سایت هاست ایران

سایت هایی با حداقل رتبه در این رنک حداقل ۳۰ میلیون بازدید روزانه به صورت میانگین دارند.

لیست سایت های اسپم

همه افرادی که در حوزه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارند مسلما با الکسا و همچنین روش های مختلف کاهش رتبه الکسا سایت آشنایی دارند و انواع مقالات مختلف در این زمینه نیز موجود هستش.هرکسی دوست داره به هر نحوی شده رنک الکسا سایتش رو کاهش بده تا بتونه با همین امتیاز از سایتش کسب درآمد داشته باشه.

آنها همچنین به لینکهای سایت کمک می کنند ، این لینکهای فرعی ،زیر لینک صفحه اصلی در موتور جستجو نمایش داده میشوند.

و همچنین کلمه ای که لینک می شود باید مرتبط با موضوع همان صفحه باشد. فقط عکس ها باید متمرکز شوند و نور خوبی داشته باشند ، این دو با هم باعث میشوند عکسها بهتر به نظر بیایند.

افزایش رتبه الکسا در ایران

نقطه شروع تحقیق کلمات کلیدی، باید صفحات فرود وبسایتمان باشد که تبلیغاتمان به آنها لینک داده میشوند.

شما محتوا را برای مخاطبین خود تولید می کنید پس باید محتوایی را نگارش کنید که نیاز آنها را شامل شود و موضوعات روز و انچه که مخاطب به سراغ آن می رود را هم شامل شود.

محتوایی که این قابلیت ها را نداشته باشد در جذب مخاطبان موفق نخواهد بود. این تاکتیک زمانی موثر خواهد بود که محتوای وبسایت شما جذاب باشد. بهعبارتدیگر سایت های دیگر ورودی به سمت وبسایت شما خواهند بود.

متاتگ کلمات کلیدی

به نظر شما بهتر نبود در همان بخشی که برای اولین بار نام این شخص برده شد، یک لینک به صفحه شخصی او در ویکی پدیا یا سایت معتبر دیگری داده میشد؟

معمولاً در هر کسب و کاری که مشغول به فعالیت باشید، سؤالاتی در همان زمینه از شما پرسیده میشود.

علاوهبراین محتوای با کیفیت در جستجوهای google جایگاه بهتری کسب می کنند. در بسیاری از موارد لینک مطالب جذاب شما را با دیگران به اشتراک می گذارند که باعث سرازیر شدن مشتریان بالقوه به سمت وبسایت شما می گردد.

تعداد بازدید سایت در روز

وقتی محتوا برای خوانندگان جذاب باشد آنها همواره وبسایت شما را دنبال خواهند کرد. تولید محتوای جذاب ، بکر و بهروز برای مخاطبین ارزش زیادی دارد. قرار گرفتن در صفحات اول google باعث می شوند مخاطبین راحتتر شما را پیدا کنند .

در این استراتژی نیز محتوای مناسب حرف اصلی را در جذب مخاطبین وبسایت شما میزند.

تنظیمات گوگل سایت مپ

Impression چگونگی نمایش یک وب سایت و یا صفحه ای خاص در نتایج جستجو گوگل را بیان می کند.

تفاوت بسیار زیادی بین تعداد بازدیدکنندگان رتبه ی ۱۰ و یک سایت با رتبه ی ۲۰۰ می باشد.هرچه به ابتدای نمودار نزدیکتر شویم رقابت سخت تر می شود. در واقع رنک الکسا وضعیت وبسایتمان را در مقایسه با سایر وبسایتها نشان می دهد.

دانلود افزونه All In One Seo Pack Pro

سایتی که ترکیب بیشترین تعداد بازدیدکننده روزانه و بازدید از صفحه را در ۳ ماه گذشته داشته باشد ،در رتبه ۱ قرار می گیرد. شما می توانید رتبه سایت در کلمات کلیدی مختلف، تعداد بک لینک ها به سایتتان، تعداد صفحات ایندکس شده از سایت، خطاهای پایشی و دیگر موارد را در این ابزار مشاهده کنید.

وبسایتهای بیشتری را با موضوع مشابه به سایت خود لینک کنید. با اینحال هرچه به ابتدای نمودار نزدیکتر میشویم، برای بهتر شدن رتبه به بازدیدکنندگان بیشتری نیاز داریم.

همانطور که مشاهده می کنید این وبسایت به خاطر بازدیدکنندگان زیادش در رتبه ی ۱ این رده بندی قرار دارد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *