بهترین روش های افزایش بازدید واقعی گوگل

با توجه به اینکه قرار دادن تصاویر بین متنها و سئو کردن همزمان تصاویر و متن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ما با استفاده از روشهای سئو نوین که همان سئو معنایی گوگل است.

بررسی بک لینک های سایت رقیب

بسیاری از افراد به دلیل اینکه هزینه خوبی برای گذاشتن این تبلیغات در سایت خود دریافت می کنند، تبلیغات زیادی را در یک صفحه قرار می دهند.

زیرا این حرکت برای گوگل به این معناست که سایت شما نمی تواند پاسخگوی تمامی نیازهای کاربر باشد به همین دلیل کاربر به سرعت به صفحه نمایش نتایج برمی گردد.

بک لینک نوفالو

برای مثال اگر شما و دوستتان در دومحله متفاوت یک موضوع را جستجو کنید، به احتمال زیاد به نتایج متفاوتی دست پیدا می کنید. من با استفاده از این بخش، دید بسیار بهتری راجع به کلمات کلیدی موجود در زمینه کاریام پیدا کردم.

با کمک سئوی محلی کاربران می توانند در کمترین زمان محل موردنظر خود را پیدا کنند. هرچند برخی سئوکارهای کلاه سیاه میتوانند سایت شما را در عرض یک ماه به رتبه اول گوگل برسانند، اما همان طور که گفته شد، استفاده از سئوی کلاه سیاه نتایج بسیار ناخوشایند و حتی غیرقابل جبرانی برای سایت به همراه خواهد داشت که به سرعت آن نمیارزد.

ثبت نام در وب مستر

اگرچه LinkMiner به اندازه SEMRush امکانات و ویژگی ندارد، اما اگر بودجه محدودی داشته باشید گزینه مناسبی است. این الگوریتم توسط moz ایجادشده است که صفحات خاصی را در موتورهای جستجو رتبه بندی می کند.

زمانی که این موضوع بارها و بارها تکرار شود، الگوریتم رنک برین متوجه می شود، نتیجه سوم رتبه بالاتری نسبت به نتیجه اول دارد، پس رتبه آن را ارتقا می دهد.

سنگ مرمریت دهبید

دقت کنید این الگوریتم ازنظر کارکرد شباهت بسیارزیادی به الگوریتم مرغ مگسخوار دارد، به عبارتی به دنبال مفهوم عبارتی است که جستجو می کنید.

آی فریم تبلیغات

البته اگر سایتی دارید که قدمت و اعتبار قابل توجهی دارد، تغییر آن به صلاح نیست. البته دقت داشته باشید قراردادن تبلیغات در سایت شما به این معنا نیست که کاربر حتما باید به این تبلیغات سربزند، بلکه شما باید دراین زمینه به وی اختیار بدهید و گزینه بستن تبلیغ را فعال کنید.

تمامی این موارد کمک می کند تا هم کاربران و هم الگوریتم گورخر سایت شما را با عنوان یک سایت معتبر بشناسند.

Ar Contactus افزونه

به صورت کلی می توان گفت این الگوریتم کمک می کند تا بتوانید از لحاظ موقعیت جغرافیایی خود نیز سایت های مرتبط تری را دریافت کنید.

سئو ای تو زد

یعنی به کاربر کمک می کند تا نتایج جستجوی وی براساس محل و منطقه وی سازماندهی شود.

ساخت نقشه سایت در وردپرس

سعی کنید از همان چیزی صحبت کنید که کاربر به دنبال آن است بدین ترتیب می توانید کلیک بیشتری دریافت کنید.

پیدا کردن تمام لینک های سایت

این قسمت اجازه فشرده سازی بیش از 50 تصویر را فقط با یک کلیک میدهد. برخی از این موارد را درادامه مشاوره سئو بررسی می کنیم. اگر تصویر شماره یک و تصویر شماره دو را با یکدیگر مقایسه کنید، متوجه تفاوت چراغ ها خواهید شد و اگر هرکدام از موارد خواسته شده را به درستی انجام دهید، مقاله شما در افزونه Yoast و گوگل رتبه بالاتری خواهد گرفت.

معرفی سایت های اسپم به گوگل

اگر می خواهید در سایت خود تبلیغاتی را قراردهید باید دقت کنید بهترین مکان را برای این موضوع انتخاب کنید.

1. صفحه هایی که نمی خواهید آن ها را تأیید صلاحیت کنید. به همین علت نیز آن دسته از سایت هایی که کسب وکار محلی دارند،سئوی بهتری خواهندداشت.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *