بهترین روشهای بهینهسازی تصاویر در وردپرس – میزبان وردپرس میزبان وردپرس

چرا سئو مهم است؟ چرا ایندکس شدن سایت مهم است؟ اگر Google وب سایت شما را ایندکس نکند، سایت شما در نتایج جستجوی Google نشان داده نمی شود.

جایگاه سایت در نتایج گوگل

اگر می خواهید از طریق جستجوی ارگانیک به وب سایت خود مراجعه کنید، این خبر بدی است.

آجر قزاقی Ajor-shahrokh.ir

به موتور مشاور سئو جستجوی Google بروید. خوشبختانه غول موتور جستجو کار را بسیار آسان می کند تا از طریق جستجوی سایت متوجه شوید که در کجا ایستاده اید.

کلمات کلیدی متا تگ

چندین بار اشاره کردین که پلن ابتدایی قابلیت addon domian نداره که قاعدتا این قابلیت در پلن های بعدی ارائه شده است و تقریبا همه شرکت ها پلن های ابتدایی جهت به صرفه بودن برای کاربر این قابلیت ارائه نمی کنند.

این راهنما جزئیات بیشتری در مورد ایندکس index کردن و مهم بودن آن ارائه می دهد. ایندکس کردن یا indexing فقط به معنای ذخیره شدن سایت در پایگاه داده های Google است.

ثبت سایت در گوگل نیوز

نکته جذاب این است که شما می توانید مقالات رایگان زیادی در اینترنت در زمینه بهینه سازی سایت در گوگل پیدا کنید (از جمله در همین سایت نیوسئو)، اما باید عاقلانه انتخاب و رفتار کنید.

آنالیز رایگان سئو سایت

درست در زیر این، برآوردی از تعداد صفحات خود را که Google ایندکس کرده است مشاهده خواهید کرد. اگر یادتان باشد در بخش های قبل، گفتیم روی علامت سوال کنار نقشه سایت که کلیک کنید می توانید لینک مشاهده نقشه سایت را ببینیم.

ارتقا رتبه الکسا

هنگامی که به زیر نوار جستجو نگاه می کنید، دسته نتایج Google را مشاهده خواهید کرد “همه”، “تصاویر”، “اخبار” و غیره. نمایه سازی توسط الگوریتم های از پیش تعیین شده کنترل می شود، که عناصری مانند تقاضای کاربر وب و بررسی کیفیت را تحت تأثیر قرار می دهد.

9- نتایج بازدید سایت را بررسی کنید و راهکار جدید برای بهبود رتبه الکسا پیش بگیرید.

پیچ اتوریتی یکی از برترین معیار ها برای سنجش قدرت یک وب سایت می باشد .

دانلود افزونه Google Xml Sitemaps

1. خرید بیش از یک بک لینک از مجموعه راش وب شامل تخفیف می شود و برای استعلام قیمت نهایی بایستی با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. اگر یک یا چند لینک از آنها داشته باشید ، نه فقط به صفحاتی که لینک دریافت کرده اند آسیب می زند ، بلکه کل دامنه شما را تخریب خواهد کرد.

همچنین توضیح می دهد که چگونه می توانید بررسی کنید که صفحه شما ایندکس شده است، چگونه مشکلات فنی متداول سئو را که باعث ایجاد نمایه می شوند برطرف کنید و اگر به سرعت Google را مجاب می کند تا سایت شما را فهرست کند، اگر قبلاً نمایه نشده است.

سرور ایران یا خارج

این الگوریتم گوگل برای مبارزه با سایت هایی است که از کلمات کلیدی پرکاربرد استفاده کرده تا کاربران را به سایت خود کشانده و بازدید آن را بالا ببرند و امتیاز بگیرند، که با روی کار آمدن این الگوریتم این مشکل هم برطرف شد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *