بهترین افزونه ساخت اتومات لینک های داخلی سایت – سئو روز

اما کافی نیست! تاکنون تنها نیمی از راه را پیمودهایم؛ برای بالا آمدن در نتایج اول گوگل نیاز داریم برروی سئو مطالب خود نیز کار کنیم.

تعداد صفحات ایندکس شده گوگل

این دسته شامل وب سایت های بسیار معتبر و باکیفیت بالاست که همگی دامین اتوریتی و دامین ریت بسیار بالایی دارند و مطمئنا با خرید بک لینک از موارد زیر می توانید صعود رتبه در نتایج گوگل را تجربه کنید.

یک ابزار سازنده بک لینک که تقریباً هیچ شباهتی در جستجوی لینکها ندارد. به طور کلی از نظر کارشناسان سئو، بک لینک ها می توانند در چهارچوب شرایطی تاثیرات خوبی بر سئو و ارزش سایت ها بگذارند.

و با کمک ابزار Disavow Links گوگل، به گوگل اعلام کنید که این لینک ها را برای شما در نظر نگیرد. در سئو تاکید زیادی بر سرعت سایت ، تجربه کاربری ، سازگاری با موبایل ، تولید محتوا و لینکسازی داخلی و خارجی می شود که بکلینک ها بخش مهمی از سئو خارج صفحه و لینکسازی خارجی سایت هستند.

کاربران زیادی هر روز به شکل رایگان سوالاتشان را در این بخش از سایت مطرح کرده و من هم زمان زیادی را برای پاسخگویی به آنها صرف میکنم.

اما افزونه Yoast SEO این قابلیت را در نسخه پولی اضافه کرده است. حتما پیشنهاد میکنیم یکی از افزونهها را برای سایت خود انتخاب کرده و تصاویر سایت را فشرده کنید تا سرعت لود سایتتان کاهش یابد.

اکثر سایت های وردپرسی ترجیح می دهند یواست سئو را برای بهینه سازی کردن سایت وردپرس خود انتخاب کنند. Redirect method: در این بخش میتوانید انتخاب کنید ریدایرکت صفحات از طریق کدهای php صورت بگیرد و یا با استفاده از فایل .htaccess.

چک کردن بک لینک های سایت

یکی redirect و دیگری regex redirect. Generate a separate redirect file: این گزینه به شما میگوید در صورتی که مایل هستید یک فایل .htaccess جداگانه توسط افزونه Yoast SEO به منظور انجام ریدایرکتها ایجاد شود.

10000 بک لینک رایگان

ایجاد این فایل درون وبسایت از ایجاد محتواهای تکراری جلوگیری میکند و همچنین با استفاده از این فایل میتوانید برخی از محتواهایی که مایل به نمایش دادن به گوگل نیستید را از دید آن خارج کنید.

از آن جایی که مقیاس بندی تصاویر برای ایجاد ابعاد درست در نرم افزار هایی نظیر فتوشاپ ارزشمند هستند، وردپرس نیز این کار را به خوبی انجام می دهد تا هیچ مشکلی در استفاده از تصاویر برای شما مشاوره سئو به وجود نیاید.

تبلیغات آیفریم

طول عنوان باید بین ۵۰ تا ۷۰ کاراکتر باشد. بسیار خب، تا به اینجای کار موفق شدیم سایت خودمان را با کمک افزونه Yoast SEO بهینهسازی یا به اصطلاح سئو کنیم.

خدمات سئو سایت

احتمالاً شما هم پس از نصب افزونه Yoast SEO متوجه اضافه شدن دو ستون جدید به صفحات نوشتهها و برگههای سایت وردپرس خود شدهاید. در گوگل وبمستر قسمتی تعبیه شده که به وبمستران این امکان را میدهد که بعد از انتشار مطلب جدید و یا تغییر در صفحات سایت روبوت های گوگل را خبر دار کنند و این امر باعث افزایش سرعت ایندکس مطالب و یا با خبر شدن روبوت از تغییرات جدید سایت و اعمال آن در سایت گوگل میشود.

معمولا ریدایرکت از طریق فایل .htaccess به دلیل سرعت بهتر، بیشتر از طرف متخصصین سئو مرسوم است.

۳۰۷ – Temporary redirect: این نوع ریدایرکت برای صفحاتی مانند فرم پرداخت کاربرد دارد. همانطور که میبینید در این قسمت دو نوع ریدایرکت وجود دارد.

یک سری بحث و اختلاف نظرها در این زمینه وجود دارد که آیا پیج رنک و یا اعتبار از طریق ریدایرکت 302 منتقل می شود یا نه؟

سئو یا تبلیغ گوگل انتخاب با شما

هنگامی که شما میخواهید از رفرش یا بوکمارک کردن صفحهای جلوگیری کنید میتوانید از این متد ریدایرکت استفاده کنید. این بخش در واقع یک دمو از مطلب شما در موتور جستجوی گوگل میباشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *