بهترین ابزار آنالیز بک لینک – سئو ، سئو سایت

موفقیت سایت و افزایش سئو و همچنین رساندن سایت به رتبه های اول گوگل در روش کلاه سفید کمی طولانی خواهد بود. بزرگترین مزیت این کار این است که گوگل بهراحتی سایت را زیرورو کرده و بهترین محتویات را برای ارائه به بازدیدکننده پیدا میکند.

سئو هاست ایران

درحالیکه استفاده از پیوندها میتواند بانی افزایش رتبه سایت باشد، لینکهای خراب دقیقاً برعکس عمل کرده و باعث کاهش رتبه سایت میشوند.

اول :گوگل میتواند کلمات کلیدی را در URL پیدا کرده و براساس آنها رتبه مقالات افزایش دهد. با استفاده از کلمات کلیدی در لینکهای داخلی به گوگل میگوید که محتویات سایت شما درباره چه موضوعی است.

قبل از آپلود تصویر نام آن را تغییر دهید.سعی کنید در نام تصاویر از کلمات کلیدی مربوط به محتوای مقاله استفاده کنید. گوگل عاشق مقالات طولانی است.اگر به مقالات برتر هر حوزه در گوگل نگاه کنید تقریباً اکثر مقالات بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه طول دارند.

اطلاعات باید جالب و جذاب باشن و مربوط به بازار هدف شما باشن و نه خیلی طولانی یا خیلی کوتاه، بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه در هر مقاله کافیه.

انجام این کار روابط شمارا با مدیر سایتهای پیوند دادهشده بهبود میبخشد.و این خود باعث ایجاد لینکهای طبیعی به مقالات شما توسط آنها میشود.

جایگاه سایت در گوگل

یکی از دلایل دیگه که باعث شده هاست این شرکت سرعت فوق العاده داشته باشه، استفاده از سیستم کش حرفهای و اتصال کش سرور به کش سیستمهایی مثل وردپرس هست که میتونید تجربه داشتن سایتی با سرعت جت رو داشته باشید و حسابی پزش رو مشاور سئو بدین 😁.

اپتیمایز کردن تصاویر سایت

ولی با توجه به وجود افزونههای آلوده و ویروسی که از این راه وارد مرورگر و سیستم کاربران می شد، گوگل به کاربران هشدار داد که از این روش استفاده نکنند و بعد از مدتی، امکان نصب افزونهها را به صورت دستی از کاربران گرفت و به آنها گفت که فقط می توانند از افزونههایی که در Chrome Web Store قرار دارد استفاده کنند!

حتی با وجود اینکه واژه «گربه» به طور مستقیم در زمینه کاری پت شاپ قرار دارد، اما مخاطبان هدف آن – یعنی صاحبان گربههای خانگی – را پوشش نمیدهد. تصاویر نقش اثرگذاری در جذب مخاطب به خواندن مقاله شما دارند.با تصاویر مفاهیم بهتر در ذهن مخاطب نقش میبندد.

از همین طریق می تونیم بفهمیم این وب سایت بازدیدهای خود را بیشتر از چه نوع وب سایت هایی جذب می کند. برای مثال ، یکی از فاکتور های مهم در تعیین کیفیت بک لینک ها ، اتوریتی دامنه یا DA است و سایتی که از آن لینک می گیرید حتما باید DA بالایی داشته باشد ، اما بسیاری از سایتها ، به جای DA فاکتور پیج اتوریتی یا PA را درج می کنند که مربوط به اتوریتی صفحه اول سایت است که در خرید بک لینک هایی که در تمام صفحات یک سایت درج می شوند ، کاملا بی اهمیت است.پس حتما خودتان فاکتورهایی که در ادامه توضیح می دهیم را چک کنید.

کاهش رنک الکسا

اکثر سئوکاران و وب سایت هایی که به شما پیشنهاد خرید بک لینک می دهند، از بک لینک های بی کیفیت استفاده می کنند.

بهترین راه برای بالا بردن رتبه مقاله در موتورهای جستجو، گرفتن لینک از سایتهای دیگر به مقاله شماست. آدرسدهی به شکل زیر هیچ کمکی به رتبه مقاله در گوگل نمیکند، همچنین برای بازدیدکننده نیز خوشایند نیست.

آموزش سئو و آموزش بهینه سازی سایت

بازدیدکننده سایت باید بتوانند مقالات سایت را بخوانند.در نوشتن مقالات سعی کنید که پاراگراف کوتاه باشد.جملات طوری نوشته شوند که خواننده با خواندن آن خسته نشود.گوگل به قابلیت خوانده شدن مقاله توجه بسیاری دارد.

ثبت نام سایت در گوگل

به هر میزان که از منابع دیگر اینترنت به مقاله شما لینک شده باشد مقاله شما در جایگاه اول جستجوهای گوگل بیرقیبتر خواهد بود. البته در همین صفحه الکسا پشنهاد های دیگری نیز به شما می دهد.

محصولات پرفروش

البته بسته به نوع محتوا و میزان اهمیت سئوی مقالات این تعداد قابل تغییر است. با این افزونه نیازی به تغییر در کدهای سایت ندارید و بهآسانی میتوانید متن موردنظر خود را بهعنوان توضیح متا قرار دهید.

نمونه فایل Htaccess

آیا میخواهید مقالات شما با سرعت در جستجوهای گوگل نمایش داده شود؟ رعایت نیمفاصلههای بین کلمات میتواند به خوانا شدن بیشتر متن مقالات کمک زیادی بکند.برای ویرایش مقالات میتوانید از نرم افزار ویراستار ورد کمک بگیرید.

بالا بردن رنک الکسا

این کار واقعاً دشوار نیست.فقط هر بار به مقالات خود در وردپرس محتویاتی اضافه کنید.

عوامل قابلرؤیت در رتبهبندی محتویات را باهم بررسی کردیم.در ادامه به بررسی عوامل پشتصحنه برای بهبود رتبه مقالات سایت در گوگل میپردازیم.با بهبود این عوامل شما میتوانید رتبهبندی مقاله خود را در گوگل افزایش دهید.

Google Xml Sitemaps

برای خوانا شدن مقالات میتوانید از فونتهای استاندارد استفاده کنید.سایت فونت ایران یکی از سایتهای ارائهکننده فونتهای استاندارد است.

پیش از هر اقدامی باید بدانید علت کاهش رتبه الکسا چه مواردی است و سپس در صدد رفع آن دلایل برآیید. هر سایتی بازدید و کلیک بیشتری داشته باشد ، رتبه بهتری نیز خواهد داشت.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *