بهترین ابزارهای یافتن کلمات کلیدی برای سئو – جی ادز

ابزار KWFinder یکی از ابزارهای قدرتمند در پیدا کردن کلمات کلیدی و سئو است، شما در این هدیه فقط با یک جیمیل در یک روز می توانید بی نهایت اکانت KWFinder داشته باشید.

خارج کردن سایت از پنالتی گوگل

انواع کلمات کلیدی طبیعی این سایت ها افزایش دهید تا بتوانید واژه مورد جستجوی کاربر داشته باشیم. نکته جالب درباره رباتهای موتور جستجو این است که آنها برای هر کلمه کلیدی، لیستی از کلمات مرتبط در حافظه خود دارند.

بک لینک رایگان قوی

بر خلاف سایر ابزارها که باید کلمه کلیدی اصلی را برای آغاز کار خود وارد کنید در این ابزار کافیست آدرس خود یا رقیبتان را وارد نمایید. برای نشانهگذاری صحیح میتوانید از قالبهای آماده که ساختار خوبی دارند استفاده کنید و یا برنامهنویسی قالب خود را به افراد حرفهای بسپارید.

رتبه کلمه در گوگل

علاوه بر برنامهنویسی سایت یا قالب سایت خود، به این مسأله توجه کنید که هاست و سرور پایدار و سریعی انتخاب کنید تا سایت شما گاه و بیگاه آفلاین نشود.

سئو ویکی پدیا

همچنان که در خرید اتومبیل نیز اولین خودرویی که مشاهده کنید را خریداری نخواهید کرد و پس از بررسی چندین مورد، دست به انتخاب می زنید.

ممکن است این صفحات را پیشاپیش بشناسید و نخواهید آنها را تصحیح و بهینه کنید. در این صورت میتوانید به راحتی صفحات را حذف کنید! ممکن است با حذف کردن این صفحات، ترافیک ارگانیکی که به سایر صفحات سایت شما جاری میشود، چند برابر افزایش پیدا کند.

برای پیدا کردن رتبهبندیها از Authority Labs، Positionly و Advanced Web Ranking کمک بگیرید. شاید Cloaking در سایت شما الزامی باشد و به عنوان مثال محتوا را به کاربرانی که هزینه پرداخت کردهاند و موتورهای جستوجو نمایش دهد و در مقابل به عموم کاربران، خلاصهای از محتوا ارایه کند.

اصطلاحات گوگل ادوردز

منظور از Cloak کردن این است که سایت شما به موتورهای جستوجو یک نوع محتوا را نشان بدهد و به کاربران عادی نیز محتوای دیگری را نشان بدهد.

سرچ کنسول گوگل امکانی را برای کاربران خود فرآهم آورده است که به کمک آن بتوانند اطلاعات لازم درباره وضعیت ایندکس شدن URL های وب سایت خود به دست آورند.

رتبه سایت در گوگل

اگر وب سایت شما برای استفاده کاربران و خزش توسط گوگل سخت باشد، رتبه بندی به آسانی به دست نمی آید. تمدید کردن دورهی استفاده از هاست و دورهی ثبت دامین نیز ضروری است.

نحوه زدن Adwords

از دیگر قابلیت­های لینکدین، امکان درج لینک سایت شرکت در قسمت پروفایل کمپانی است. قسمت Search Appearance روشهای بسیار جذاب دیگری را برای خودکارسازی سایر موارد مربوط به بهینهسازیها در صفحه ما ارائه میدهد.

در این صورت ممکن است گوگل سریعاً صفحه را از ایندکس خارج کند! همانطور که محتوای تکراری برای سایتها مضر است، نشانهگذاری ساختاری غیراصولی نیز ممکن است مشکلات جدی ایجاد کند.

ممکن است هکرها سایت شما را هک کرده باشند تا بازدیدکنندگان را به سایتهای دیگری هدایت مشاور سئو کند! در بخش کلمه های کلیدی مرتبط، شما 2 گزینه Top و Rising دارید.

بررسی صفحات ایندکس شده

سقوط رتبه ی وب سایتتان و رفتن به انتهای نتایج جستجو یک مورد از جریمه هایی است که گوگل برای سایت های خطا کار در نظر میگیرد. در بخش coverage گوگل کنسول علاوه بر امکان مشاهده اطلاعات مربوط به ایندکس شدن لینک های سایت، توضیحاتی درباره مشکلات و ارورهای پیش آمده نیز قرار گرفته است.

این امکان در قالب گزارش coverage در اختیار افراد قرار گرفته است که پیش تر با نام index status شناخته می شد. در صورت امکان بهجای تصاویر تزئینی از کدهای CSS برای ساخت قسمتهای رنگی استفاده کنید.

بررسی رتبه کلمات کلیدی

در این مواقع میتوانید از بستههای اسکن و بررسی امنیت سایت استفاده کنید که توسط متخصصی حوزهی امنیت ارایه میشود.

استراتژی لینک سازی داخلی

در این سرویس علاوه بر چک کردن خطاهای نشانهگذاری ساختاری، میتوانید بخشهایی از صفحه را انتخاب کرده و آن را به عنوان تیتر، خلاصهی محتوا، نویسنده، تاریخ انتشار و موارد دیگر نشانهگذاری کنید و در نهایت فایل HTML صفحه با نشانههای اضافهشده را دریافت کنید.

متا تگ Robots

چگونه خطاهای Structured Data صفحات سایت را برای بهینه کردن سئو بررسی و اصلاح کنیم؟

All In One Seo Pack آموزش

فایل robots.txt چیست؟ چگونه با robots.txt ایندکس شدن توسط موتورهای جستجو را مدیریت کنیم؟ اما زمانی که تعداد صفحات وب سایت شما بیش از 500 باشد، نمی توانید با جستجو در گوگل وضعیت تمام آنها را بررسی کنید.

در همین حین، موتورهای جستجو هم متوجه میشوند که محتوای شما ارزشمند است در نتیجه جایگاهتان را بهبود میبخشند. با انجام این کار شما نه تنها مخاطبان بیشتری را به خود جذب میکنید؛ بلکه کیفیت محتوای شما دیگر وبمستر ها را مجاب میکند که بجای سایر مطالب و منابع، از وب سایت شما برای ایجاد بک لینک استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *