بهترین ابزارهای رایگان سئو و بهینه سازی سایت – گروه آموزشی فراز نتورک

اگر برای بهبود سئو سایت خود ، قصد ساخت بک لینک اصولی و درست دارید میتوانید از مشاوره همکاران ما بهرمند شوید.

رفع اسپم اسکور

در واقع ربات ها قادرند صفحاتی را به سرعت پیدا کنند که لینک های ورودی و خروجی آن ها زیاد باشد. همان امتیازی که اد رنک نام دارد و مشخص میکند تبلیغ شما در ردیف چندم و با چه قیمتی نشان داده شود.

پرسش های زیاد دیگری وجود دارد که فقط با این سرویس میتوانید به جواب آنها دست پیدا کنید، به نظر شما این سرویس کارایی خوبی ندارد، به طوری که تمام سرشناسان بازاریابی اینترنتی از آن برای بهبود کسب و کار خود استفاده میکنند.

تمام کسب و کارهای اینترنتی بر پایه مشتریان و بازدیدکنندگان خود می چرخند و این بازدیدکنندگان از راه های مختلفی جذب سایت شما می شوند.

پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی

اگر بر روزی گزینه on کلیک کنید، لینک سایت مپ برای شما نمایش داده می شود. واضح است که اگر میخواهیم این امکان را در یکی از برگههای خود اضافه کنیم، باید بهجای Post، گزینه Page را انتخاب نماییم.

ربات افزایش رتبه الکسا

این پلاگین به شما اجازه میدهد متنهای شخصیسازی شده به تیکر خبری اضافه کنید. Verify Using different method بروید و طریقه استفاده از این ابزار را تغییر دهید. یکی از نکات مهم در آموزش کار با Google search console مشخص کردن دامنه برای این ابزار است.

سئو رایگان سایت

این دامنه لینک های ورودی زیادی دارد و موتورهای جستجو نیز سایت شما را با همین دامنه می مشاور سئو شناسند. ۶ داشته باشید ، هنگامی که کاربری عبارت ” کلاه های رایگان ” را جستجو می کند ، در صورتی که عبارت جستجو شده در عنوان طراحی وب سایت شما موجود نباشد ، کاربر فرق زیادی میان طراحی سایت شما و دیگر طراحی وب سایت ها مشاهده نمی کند .

در واقع پست مهمان با نام خود شما یا وب سایتتان در سایت دیگران منتشر میشود. سپس دامنه فرعی را با استفاده از ریدایرکت 301 به دامنه اصلی متصل کنید.

مسائل مربوط به ریدایرکت و تغییر مسیرها. برای ریدایرکت ۳۰۱ که به معنی تغییر آدرس دائم است باید از یک برنامه نویس وب کمک بگیرید. وقتی برای گوگل سرچ کنسول دامنه مشخص می کنید، گوگل متوجه می شود که صفحات و URLهایی که به دامنه دیگری متصل هستند، باید تغییر کنند.

شما می توانید آدرس سایت خود را به طور کلی هم عوض کنید ولی قبل از اینکه این را در سرچ کنسول به اطلاع گوگل برسانید باید ابتدا با کد ریدایرکت ۳۰۱ به گوگل اعلام کنید که آدرس اصلی عوض شده است.

دانلود لیست بک لینک

پس می توانید در گوگل سرچ کنسول ببینید که گوگل آخرین بار در چه تاریخی نقشه سایت شما را خوانده و چند URL آن را فهرست بندی کرده است.

در واقع بعد از اینکه Google نقشه سایت شما را پردازش و فهرست بندی کند، صفحات سایت شما در گزارش Site Map ظاهر می شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *