بهبود سئوی عکس ها برای گوگل

تبلیغ کنندگان، سرمایه گذاران و شرکای احتمالی تان، با رتبه الکسا شما به عنوان یک معیار عمومی برای سنجش میزان اعتبار و محبوبیت سایت شما برخورد می کنند و از آن به عنوان راهی برای ارزیابی ارزش کسب و کار شما استفاده می کنند.

بهترین افزونه سایت مپ

وقتی این تولبار را در سایت خود نصب میکنید، به الکسا برای تعیین میزان ترافیک سایت خود کمک کردهاید. برای این کار باید پس از وارد کردن دستور :site از دستور :inurl استفاده کنید تا گوگل نتایج را مشاوره سئو برایتان فیلتر کند.

ما بعنوان افرادی که صاحب یک کسب و کار اینترنتی و یا مدیر یک وب سایت هستیم قبل از آنکه بخواهیم زحمتی بر روی سئو سایت بکشیم باید بدانیم با چه کلمه ی کلیدی قرار است جزو نتایج برتر گوگل ظاهر شویم .

ارتقا رتبه سایت در گوگل

با استفاده از دستور :inurl میتوانید در هر یک از شرایط بالا، وبسایت مورد نظر خود را پیدا کنید. به این ترتیب، هر صفحهای که با www آغاز شود از نتایج جستجو حذف میشود.

اگر دستور OR که در بالا آن را معرفی کردیم را با دستور :site ادغام کنید، میتوانید چند نوع دامنه را در گوگل جستجو کنید.

برای این کار باید یک محدودۀ قیمت را برای محصول خود در نظر گرفته و آن را در گوگل جستجو میکنید. مشابه ادوردز که نام تبلیغات گوگل است ، در بینگ ، یاهو و حتی شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک نیز وجود دارد و به علت قابلیت این روش در جذب فوق العاده کاربر و بازدیدکننده به یک سایت، محبوبیت زیادی نیز برای بازاریاب ها دارد.

هوش مصنوعی سئو گوگل

در چنین، شرایطی باید از دستور :related استفاده کنید. برای استفاده از این دستور باید کد :allintitle را پیش از کلمه کلیدی مورد نظرتان وارد کنید.

افزايش بازديد جستجوی گوگل

پیشنهاد میکنم این کد را بر روی سایت خود امتحان کنید. از ویژگی های دیگر افزونه بهینه سازی تصاویر کد نویسی استاندارد این افزونه هست که تقریبا در همان لحظه نصب به کلیه تصاویر تگ های مورد نظر را داده و سئو شما به شدت تغییر خواهد کرد.

البته در بعضی موارد نیز می توان در خصوص وب سایت یک توضیح کلی ارائه کرد. با وارد کردن دستور :intitle و کلمه کلیدی مورد نظر، گوگل به شما وبسایتهایی را نمایش میدهد که از این کلمه کلیدی در عنوان صفحهی خود استفاده کردهاند.

یافتن کلمات کلیدی سایت

گوگل به شما اجازه میدهد با اضافه کردن دستور :cache پیش از URL سایت مورد نظر، آخرین نسخه کَش شده آن در گوگل را مشاهده کنید.

خرید بک لینک فالو ، خرید بک لینک تضیمی و اصلا خرید بک لینک جزو کلماتی هستند که گروه های لینک فروش و بک لینک فروش روی آن ها مانور میدهند، اما یک مورد هست که آن ها در نظر نگرفتند و آن هم این می باشد که بک لینک های ارسالی از سمت آن به دلیل اشباع شدن لینک ها ممکن است به وب سایت شما آسیب های فراوانی وارد کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *