بهبود رتبه الکسا – 5 راه کار جهت پیشرفت چشم گیر رنک الکسا

برای این کار باید میزان ترافیک سایت خود را بدانید و با کاهش رتبه الکسا آن بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود جذب کنید.

نشان دادن رتبه سایت در گوگل

یک لندینگ پیج (صفحه فرود) خاص برای تبلیغ ایجاد کنید: ببینید، شما می توانید مردم را مستقیم به وب سایت خود راهنمایی کنید، اما بهتر است که یک صفحه ایجاد کنید که به طور مستقیم با آنچه که در تبلیغ شما ذکر شده است، مطابقت داشته باشد.

8- به اشتراک گذاری مطالب: تولید محتوای مناسب و اصولی باعث اشتراک گذاری مطالب شما توسط کاربران در دیگر سایتها خواهد شد. از روش های افزایش بازدید سایت و رتبه الکسا استفاده از پاپ آپ با آی پی ایران و خارج است همچنین استفاده از نیوتب با زمان ۶۰ ثانیه نیز در برخی از سایت ها ارائه می گردند که همگی آنها باعث بهبود رتبه الکسا خواهند شد.

الکسا در ماه آپریل سال 1996 توسط شرکت آمازون در ایالات متحده تاسیس شد. متاسفانه در سالهای گذشته تکنیکهای بسیاری در حوزه تولید محتوا به کار گرفته شده که تمرکز آنها فقط بر روی رباتهای گوگل و کسب نتیجه در سئو بوده است.

مشاهده بک لینک ها

از سوی دیگر، به آنها مانند هر پست دیگری نگاه میشود، و این بدان معنی است که آنها ممکن است مانند پست های دیگر به پایین صفحه بروند. ایجاد و ارسال رسانه ای که احتمال دارد مخاطب را جذب کند، به تبلیغات شما بهترین شانس برای موفقیت می دهد.

پیشنهاد میکنیم برای آشنایی با متد آموزشی ما در آکادمی وبسیما این ویدئو 16 دقیقهای (167 مگابایت) را مشاهده کنید. همه الگوریتمها و آپدیتهای جدیدی که توسط گوگل تست و پیادهسازی میشوند یک هدف مشترک را دنبال میکنند؛ پیشنهاد بهترین صفحات وب برای جلب رضایت کاربر.

نرم افزار افزایش رنکینگ سایت

یکی از دعدغه های مهم برای مدیران سایت یافتن راه هایی برای افزایش ورودی سایت میباشد که سرچ کنسول گوگل راهنمایی مناسب برای رساندن شما به این حالت است .

بطور کلی اینستاگرام اخیرا تبدیل به برنامه مورد علاقه من شده است – در حالیکه از فیسبوک کمتر سر و صدا کرده است ولی به نظر می رسد که بین برند ها و کارآفرینان و حتی مردم عادی یک روش جدید برای اشتغال وکسب درآمد راه انداخته است.

طراحی سایت و سئو تخصصی

ولی نوشتن برای مخاطب کافی نیست! اولین و مهمترین هدف ما از تولید محتوا جلب رضایت کاربر و انتقال صحیح پیام به اوست ولی این اتفاق زمانی رخ میدهد که در دیدرس مشاور سئو کاربران نیز باشد!

اکثر سایت هایی که امروزه به روی کار آمده اند پلاگین را با نام یواست سئو بر روی خود دارند تا راه را به آنها نشان دهد.

اما با مدل جدید تبلیغات اینترنتی در اینستاگرام ، شما می توانید آگهی را به افرادی که برای آنها منظور می شود بدون نگرانی اینکه آیا آنها تبلیغات را میبینند یا نه، ارائه دهید.

حالا شما یک راهنمای کامل برای ایجاد استراتژی بازاریابی اینستاگرام دارید. سعی نکنید یک آگهی “catch-all” ایجاد کنید که همه بخش های بازار هدف شما را در بر میگیرد – در عوض، بخش های مختلف را در داخل آن شناسایی کنید و آنها را به صورت جداگانه هدف قرار دهید.

ثبت سایت در الکسا

در این مقاله به مراحل بهینه سازی و سئو عکس اشاره میکنیم و شما در انتها مقاله قادر خواهید بود به صورت اصولی تصاویر را در سایت خود قرار دهید به گونه ای که هم به جذب مخاطب هم سئو سایت شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *