بنابراین پیج رنک گوگل دیگر قابل استناد نیست

زمانی که برنامه ریزی بازاریابی محتوا و سئو را آغاز میکنید یا در آن تجدید نظر میکنید، آنالیز و بررسی کلمات کلیدی رقبا میتواند بهترین مکان برای آغاز کار باشد.

ایندکس شدن بک لینک

با آنالیز کلمات کلیدی سایت بر اساس تجزیه و تحلیل رقبا چه کاری می توان انجام داد؟ برای انجام این کار کافیست عضو جت سئو شوید و سایتتان را تحلیل کنید تا علاوه بر دریافت گزارش روزانه رتبه کلمات کلیدی، بتوانید گزارش جامعی از بخشهای دیگر نیز دریافت کنید.

Use Google Libraries

نتایج رتبه کلمات کلیدی در گوگل به صورت روزانه بروز رسانی شده و شما می توانید جایگاه وب سایت خود در کلمات کلیدی مدنظر را به صورت نموداری و در مقایسه با روزهای قبل مشاهده کنید.

با استفاده از این ابزار می توانید عکس های JPEG و PNG را فشرده کنید. شما می توانید براحتی چندین وب سایت و چندین کلمه کلیدی مشخص کنید و سیستم اتوماتیک روزانه عبارت هایی که مشخص کرده اید را آنالیز می کند و در یک نمودار افزایش رتبه یا کاهش رتبه کلمات کلیدی را به شما نشان می دهد و در صورت لزوم از طریق email و موبایل اطلاع رسانی می کند .

• ابزار سایت upseo: این ابزار رتبه جهانی و کشوری سایت شما را همراه با نمودار تغییرات آن نشان میدهد.

نکته جذاب و فوقالعاده استفاده از جت سئو این است که به شما میگوید صفحات مدنظر که با افت رتبه مواجه شدهاند، چه مشکلاتی دارند و چه کار کنید تا بتوانید دوباره رتبه آنها را به حالت قبل برگردانید.

3- این کارگاه برای چه افرادی مفید است؟ یکی از گزارشهای کامل و جذاب جت سئو که کمک زیادی به شما میکند، مربوط به کلمات کلیدی است.

سئو سایت تخصصی

استفاده از کلمات کلیدی در داخل تمام متنهای صفحات. وبمسترها و کارشناسان سئو برای بررسی رتبه کلمات کلیدی روشهای مختلفی را آزمایش میکنند و سراغ ابزارهای متفاوتی میروند. ضمن اینکه براساس رتبه کلمات کلیدی متوجه میشوید که کجا عملکرد خوبی داشتید و در جاهایی که اوضاع خوب نبوده چه اصلاحاتی باید انجام دهید.

دانلود کتاب سئو فروشگاهی

وبمسترها برای اینکه صفحاتشان در یاهو ایندکس بشود، بایست خودشان به شکل دستی این کار را در یاهو دایرکتوری انجام میدادند. اینکه بدانید رقبای شما چه کاری انجام می دهند و چه فرصت هایی پیش روی شما قرار دارد، میتواند برنامه ریزی بازاریابی محتوا و سئو را ساده تر کند و به شما کمک نماید نتایج را سریع تر مشاهده کنید.

افزایش رتبه سایت رایگان

با بازگشت به اهمیت طراحی سایت و تأثیر آن در سئو باید بگوییم که چنانچه تنها زیبایی و جذابیت بصری این پایگاه برای مخاطبین یا خزنده های گوگل مهم بود ، با جستجوی هر کلید واژه ، در صدر نتایج مجموعه ای از سایت های فوق گرافیکی با طراحی های چشم نوازی را می دیدیم که کاربران خود را محو ساختارشان کرده و بدین ترتیب علاوه بر اینکه جنگ صدرنشینی میان زیباترین سایت ها بود ، عملیات سئوسایت نیز از حالت پیچیده و تخصصی فعلی خود به تنها طراحی های زیبا تقلیل می یافت .

داشتن بک لینک می تواند برای سایت شما رتبه بالاتری را ایجاد کند و برای اینکه بتوانیم بک لینک داشته باشیم باید محتوای خوبی در زمینه تخصص خود تولید کنیم.

برای این ابزار سه کادر برای ورود اطلاعات در نظر گرفته شده که به ترتیب یکی برای ورود نام دامنه یا آدرس صفحه اصلی سایت و دیگری برای درج کلمات کلیدی سایت به هر تعداد که مدنظر است (هر کلمه کلیدی باید در خطوط جداگانه باشد) و کادر آخر مربوط به تعداد بررسی موقعیت ها خواهد بود (بدین گونه که می توان تا موقعیت صفحات 50 یا 100 از موتور جستجو برای ردیابی جایگاه کلید واژه ها، اسکن را ادامه داد) پس از ورود کلمات کلیدی و موارد ذکر شده، با کلیک بر روی دکمه پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی را بفشارید، حاصل اسکن اعلام می گردد.

آموزش تخصصی سئو

پیج آتوریتی ( PA ) یک امتیاز پیشرفت یافته به وسیله Moz است که پیشبینی میکنه چطوری یک صفحه خاص در صفحات موتورهای جستجو رتبه بندی خواهد شد ( مشاور سئو SERP ) .

تنظیمات گوگل سایت مپ

بنابراین پیج رنک گوگل دیگر قابل استناد نیست. اما این تمام ماجرا نیست! برای مثال در قسمت مربوط به مقالات سایت شما، تصاویر ممکن است تنها تا ۱۰۰۰ پیکسل پشتیبانی شوند اما شما اگر تصویر بزرگتر را آپلود کنید – اگر فرم صفحه بههم نریزد – در بهرین حالت بهاصطلاح Down Scale میشود و با سایز کمتر نمایش داده میشود.

در نسخه قدیمی کنسول جستجوی گوگل٬ نهایتا می توانستید داده های مربوط به 90 روز گذشته را مشاهده کنید. گوگل و موتور های جستجوی دیگر به تعداد سایت هایی که به شما لینک داده اند امتیاز می دهند و این امتیاز نقش مهمی در بالا آمدن سایت شما در صفحه ی اول گوگل ایفا می کند.

چه کلیدواژه های طولانی و کم رقابتی را در سایت خود مشاهده میکنید؟ مخاطبان رقبای شما برای یافتن آنها از چه کلمات کلیدی استفاده میکنند؟

بررسی بک لینک ها

همون طور که خودتون هم اشاره کردید این موارد جزء کلمات پررقابت در حوزه کاری شما هستند و باید روشون کاربشه. این سرویس به شما این امکان را می دهد که کارایی و روند بهینه سازی سئو سایت را روزانه در صفحه نتایج جستجوی گوگل رصد کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *