بررسی موقعیت جایگاه کلمات کلیدی در گوگل

البته برای بکاپ گیری از سایتتان باید از یک افزونه بکاپ گیری استفاده کنید که برای این مورد هم افزونههای رایگان و غیر رایگان مختلفی در میهن وردپرس منتشرشده است.

سئو وب ایران

با استفاده از این ابزار، میتوانید نقشه سایت برای سایت خود ست کنید و چک کنید که تعداد صفحات ارائه شده، به فهرست Google اضافه شده است یا خیر. حقیقت این است که علیرغم وجود بیش از 30 موتور جستجوگر بزرگ وب، انجمن SEO تنها واقعاً به Google توجه میکند.

یکی از راههای بررسی صفحات فهرستبندی شده شما “site:yourdomain.com” ، یک اپراتور جستجوی پیشرفته است.

اگر یک وبمستر یا صاحب یک وب سایت هستید، شاید با دیدن تعداد بسیاری از صفحات شما در این فهرست شروع به کار کنید.

افرادی که در گوگل کلمه کلیدی را جستجو می کند با دیدن توضیحات متا سایت شما بر روی آن کلیک میکنند.

تحقیقات صحیح در مورد کلمات کلیدی روشن خواهد کرد که مخاطبان شما برای جستجو از چه کلمات و عبارتهایی استفاده میکنند. گوگل بعد از مدتی، متوجه این قضیه شد و در آنجا بود که برای جلوگیری از این روش ناعادلانه، الگوریتم پنگوئن را منتشر کرد.

جایگاه سایت در گوگل

اما به شخصه پیشنهاد اول ما، استفاده از سایت Compressnow میباشد که در عین ساده بودن رابط کاربری، فرآیند کاهش حجم عکس به صورت اتوماتیک و در بهترین حالت انجام خواهد شد و نیازی به صرف وقت اضافه ای نمیباشد.

تعداد نتایج نمایش داده شده در گوگل دقیق نیست، اما این ایده را به شما میدهد که صفحات سایت شما ایندکس میشوند و الان چطوری در نتایج جستجو نشان میدهند.

بک لینک Edu

امروزه اگرچه توجه موتورهای جستجو به این تگ کمتر شده است اما همچنان تاثیر خوبی در افزایش نرخ کلیک مشاور سئو دارد. خزنده: آیا موتورهای جستجو میتوانند صفحات شما را پیدا کنند؟

بهینه سازی تصاویر در سئو

منظور از جایگاه سایت در گوگل درواقع این می باشد که شما یک عبارت کلیدی را در گوگل جستجو کنید و رتبه سایت خودتان را پیدا کنید .

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *