بررسی تعداد صفحات ایندکس شده ( بررسی 6 موضوع مهم)

اگر هیچی از سئو بلد نباشید از کدام سایت باید شروع کنید؟ از بین این پلاگین لازم بهترین افزونه های وردپرس در هر زمینه کدام است؟ بنابراین گوگل متوجه خواهد شد که کدام عبارت جستجو باعث نمایش لینک صفحه موردنظر می شود.

افزونه Seo Friendly Images

تصاویر بزرگتر می توانند به قسمتهای کوچکتری تقسیم بندی شوند که هر قسمت، فایل کوچکی را تشکیل دهد، که می تواند در کسر کوچکی از زمان لود شود.

Partclick افزایش رتبه گوگل

اگر کسب و کار محلی دارید، می توانید با هدف قرار دادن موقعیت جغرافیایی این کلمات کلیدی ببینید که چگونه در یک سطح جستجوی محلی باید آن ها را رتبه بندی کنید.

سئو وب ایران

شما فقط با یک کلیک می توانید یک نقشه سایت XML برای وب سایت خود ایجاد و فعال کنید.

خارج شدن از پنالتی گوگل

یعنی شما بودجه روزانه خود را برای گوگل مشخص میکنید و گوگل با آن بودجه حداکثر کلیکی که بتواند را روی آگهی دریافت میکند.

Sitemap یک نقشه سایت XML برای وب سایت شما به طور خودکار ایجاد می کند، به موتورهای جستجو اجازه می دهد وبلاگ شما را بخزند و فهرست بندی کنند.

تبلیغ در گوگل ادوردز

اما از لحاظ رنکدهی موتورهای جستجو چطور؟ هرچقدر شما محتوای مناسبی داشته باشید پس کاربران بیشتری از سایت شما بازدید میکنند. اگر سایت ساده داشته باشید احتمالا توی ذهن شما این جمله نقش میبندد من که چیز خاصی ندارم پس امنیت هم لازم نمیشود اما اشتباه نکنید!

پاک کردن برچسبهای تکراری ورد پرس

هر چه لینکها بیشتر باشند، موتورهای جستجو راحتتر میتوانند رتبه شما را افزایش دهند. بهترین نکته در مورد این افزونه نقشه سایت ویدیویی است که به شما کمک می کند فیلم های وب سایت خود را در موتورهای جستجو ایندکس کنید.

به شما امکان می دهد نقشه سایت ایجاد کنید و به موتورهای جستجو کمک می کند وب سایت خود را فهرست بندی کنید. با تنظیمات کلی سئو و بهینه سازی، به بهبود رتبه موتور جستجوگر شما کمک می کند.

آنالیز سئو وب سایت

در اینجا شیوه هایی که شما می توانید برای بالا بردن الکسا رنک خود استفاده کنید، ذکر شده است. 1. یک وب سایت که به نظرتان تحسین برانگیز است را درنظربگیرید (یا یک سایت رقیب خود).

ایجاد نقشه سایت وردپرس

گوگل راهنماییهای بیشتری درمورد ساخت سایتی که از کیفیت بالایی برخوردار است، کرده است. البته شاید اگر از آن استفاده کرده یا در سایتش ثبت نام کنید، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

امنیت فقط برای جلوگیری از هک سایت و از دست رفتن اطلاعات و اینجور چیزها نمیباشد. افزونه Chrome Remote Desktop به شما اجازه میدهد تا کامپیوترتان را از راه دور، با هر سیستم عامل و از هر نقطهای از جهان، کنترل کنید.

خیر رتبه الکسا فقط برای بازدید نیست و در بعضی از اوقات اگر بخواهید رقیب های تان را بشناسید و از مخاطبان شناخت بیشتری داشته باشید سنجه الکسا برای شما خیلی عالی است.کافی است به سایت اصلی آن مراجعه کنید و یک اکانت پولی نیز از سایت الکسا تهیه کنید.

توجه داشته باشید که گوگل HTTP و HTTPS را دو پروتکل جداگانه میداند. حالا بگذارید برایتان توضیح بدهم چرا لازم است حتما این افزونه ها را برای وبسایت خود داشته باشید.

لینک سازی در سئو

این را هم باید بدانید که شما باید قبل از هرگونه تغییر، به صورت کاملا واضح تصمیم خود را بگیرید چون تغییرات بر روی تنظیمات پیوندهای یکتا میتواند تاثیرات جدی بر روی نتایج جستجوی وب سایت شما بگذارد.

همچنین با استفاده از ماژول نقشه سایت به صورت خودکار یک نقشه سایت XML ایجاد می کند.

چون در این صورت مشخص می شود همه وبلاگ ها برای خودتان است و لینک ها به صورت دستی ساخته شده اند. همه کسانی که به هر دلیلی با وردپرس سر و کار دارند تا به حال حداقل یکبار برایشان سوال پیش آمده چه افزونههایی برای یک سایت وردپرسی لازم است؟

چک کردن بک لینک سایت

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *