برای سئو (SEO) هاست ایران بهتر است یا هاست خارج؟

در پایان یا همان بخش سوم ، نکات کلیدی برای انتخاب یک سئو کار ارزان را معرفی می کنم. این موضوع، نیازمند صرف زمان و هزینه است؛ اما نتایجی که به همراه دارد قطعا ارزشش را خواهد داشت!

رپورتاژ آگهی سئو

ربات گوگل استانداردهای مشخصی برای آنالیز محتوای صفحات و شناسایی کلمات کلیدی در آن دارد. بنابراین هرچقدر که بتوانید تعداد بازدید منحصر به فرد روزانه سایت خود را افزایش دهید و کاری بکنید که کاربران صفحات بیشتری از سایت شما را مشاهده کنند، رتبه الکسا بهتری خواهید داشت.

در دوره آموزش تولید محتوا با 5 الگوریتم اصلی گوگل برای آنالیز محتوای صفحات و تعیین جایگاه آنها را موشکافی میکنیم. من برای اینکه ببینم پلت فرم ها ما را در سالهای آتی به کجا میبرند هیجان زده هستم.

حرف اول و آخر در ارتباط با مخاطب را محتوا میزند؛ همه فعالیتهای ما در زمینه سئو با هدف رساندن کاربر به محتواییست که برای او تهیه کردهایم. ولی نوشتن برای مخاطب کافی نیست!

سئو چیست ؟

برای انتخاب یک مفهوم کلیدی به آمار جستجوی آن در گوگل توجه میکنیم ولی نباید فراموش شود که ابزارهای در دسترس مانند Keyword Planner در مورد آمار واقعی جستجوی کلمات صادق نیستند!

2. صفحاتی که رتبه خوبی در کلمات کلیدی دارند اما CTR آنها پائین است را شناسایی کنید و آنها را بهینه نمائید.

افزایش رایگان رنک سایت

در گام سوم اصول طراحی بیلبورد محتوا را میآموزیم؛ بیلبورد محتوا در واقع نمایی از مفاهیم مورد نیاز کاربر، موضوعاتی که در مورد آنها صحبت میکنیم و در نهایت مسیر مطالعه برای کاربر است.

عباراتی که در نگاه اول (بدون نیاز به اسکرول) در دیدرس کاربر قرار دارد نقش مهمی در تعیین موضوع خواهند داشت. قوانین نگارش و ویراست متن نیاز به توضیح بسیار زیادی دارند که از حوصله جمع خارج است.

تشخیص موضوع (مفهوم کلیدی) صفحه به فاکتورهای متعددی وابسته است، به عنوان مثال محل قرار گیری متن در صفحه میتواند بر ارزش و مفهوم آن در مقایسه با سایر کلمات صفحه تاثیرگذار باشد.

انتقال سایت به ساب دامین

پس از انتخاب مفهوم کلیدی و تعیین کلید واژه مرکزی، باید موضوعات حاشیهای و مرتبط با آن را شناسایی کنیم. پس چرا برخی از سایت ها از هاست ایران استفاده می کنند؟

در این آموزش ما از افزونه Yoast seo استفاده می کنیم. امکان استفاده از نام دامنه ها یا Domain Names به جای آدرس های IP با استفاده از NS ها انجام می گیرد.

تعرفه طراحی سایتwebafra.com

بطور کلی اینستاگرام اخیرا تبدیل به برنامه مورد علاقه من شده است – در حالیکه از فیسبوک کمتر سر و صدا کرده است ولی به نظر می رسد که بین برند ها و کارآفرینان و حتی مردم عادی یک روش جدید برای اشتغال وکسب درآمد راه انداخته است.

مشاوره سئو رایگان

از طریق این لینک سایت خود را به گوگل معرفی کنید و وضعیت بازدید روباتهای گوگل از سایت خود را زیر نظر بگیرید. بعد از مراجعه به یک صفحه و در اولین قدم، تلاش میکند تا با الگوریتمهای مختلف، موضوع صفحه و مفهوم کلیدی آن را شناسایی کند.

تکرار کلمه کلیدی نه تنها به کسب جایگاه کمکی نمیکند بلکه ممکن است موجب جریمه سایت ما شود.

کتاب سئوی فروشگاه اینترنتی

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *