برای سئو هاست خارج بهتر است یا هاست ایران؟

در این تب تنظیمات مربوط به سئو مطالب، صفحات و فایلهای رسانهای در اختیارتان قرار میگیرد.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

پس از این مرحله پنجره ای به شکل زیر به شما نمایش داده میشود که دو روش برای ثبت سایت در گوگل را در اختیار شما قرار میدهد. ابزار MOZ تقریبا توسط حرفهایترین تیم سئو در سطح دنیا تهیه شده که اتفاقا در زمینه سئو به دست اندر کاران موتور جستجو گوگل و بینگ (ما قبلا روش اتصال سایت به بینگ وبمستر را مفصل توضیح دادهایم) در زمینه سئو، روش رتبه بندی و ترافیک و…

به همین دلیل، ذکر شدن محصولات و سرویس­های شما در بین بهترین­ها یا به عنوان پیشنهاد، یک روش فوقالعاده برای بدست آوردن پیوندهای باکیفیت است. تنها تفاوتش این است که کلیدواژه ‫های مشخص را مانند SEOmoz Tool در نظر نمیگیرد.

صفحات و همچنین افزونه های شخص ثالث مانند Advanced Custom Fields بهینه کنید. به ویژه وبسایت های نوپا که از قدرت کمی برای رقابت در نتایج ارگانیک برخوردارند.

در وبسایت اول تعداد بازدیدهای صفحه بر اساس آنالیتیکس 153.177 بوده است که رتبه الکسا 346.890 تخمین زده شده است؛ اما در وبسایت دوم تعداد بازدید صفحه بر اساس آنالیتیکسس 3852 و بسیار کمتر از سایت اول بوده و این در حالیست که رتبه الکسای این سایت نیز 194.636 و کمتر ارزیابی شده است.

ارتقای رتبه الکسا

در این صفحه اطلاعات عمومی وبسایت خود را از جمله نام شرکت (یا شخص)، شعار، لوگو یا نماد را وارد نمایید. شما میتوانید با کلیک برروی گزینه “ویرایش خود صفحۀ نمایشی“ به صورت زنده این تغییرات را اعمال کنید.

با استفاده از این گزینه تاریخهای بهروز رسانی در متا تگها ثبت میگردند تا موتورهای جستجوهای را از اعمال آخرین تغییرات با خبر شوند. همانطور که در جریان هستید مدیریت محتوای وردپرس، بهصورت پیش فرض از تمام متا تگها پشتیبانی نمیکند.

ارتقا رتبه سایت در گوگل

با بازگشت به مرکز خرید ، فرض کنید فروشنده های یک واحد تجاری – کما اینکه این مغازه با طراحی و دکوراسیونی خوب ، محصولاتی عامه پسند ، بدون وجود عوامل آزار دهنده و …

تگ H1 در Html

ما در این مقاله فرض می کنیم شما وب سایت خود را توسط CMS وردپرس طراحی کرده اید.

ثبت سایت در گوگل وب مستر جدید

در نهایت اگر تعداد بازدیدکنندگان سایت شما که از طریق دسکتاپ (کامپیوتر یا لپ تاپ) که تولبار الکسا را نیز نصب کرده باشند افزایش پیدا کند به طرز چشمگیری رتبه شما رشد خواهد کرد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *