بالا بردن سایت در سرچ گوگل افزایش رتبه سایت صفحه اول

در صورتی که تمامی بازدیدکنندگان از طریق الکسا وارد صفحات سایت شوند، براحتی می توان تجزیه و تحلیل سایت را انجام داد و در عین حال آمار دقیقی از تعداد بازدیدکنندگان در طی دوره های مختلف بدست آورد.

5000 سایت اول ایران در الکسا

بر اساس آمارهایی که در این رابطه وجود دارد، اگر میزان Rank سایت، یک میلیون باشد، وب سایت الکسا به ندرت داده ها و اطلاعات وب سایت شما را بررسی و به روز رسانی می کند.

با تنظیم کلمات برای دریافت جستجوی گوگل دقیقا آیپی ها با همان کلمات سایت شما را جستجو می کنند و بعد از یافتن لینک وارد سایت خواهند شد. اما این صفحات برای کاربران گوگل جذاب نیستند و کارایی آنها تنها برای کاربرانی جذاب است که در حال حاضر در حال گشت و گذار در داخل سایت هستند.

در چنین شرایطی میتوان از ایندکس شدن صفحه در گوگل جلوگیری کرد تا کاربران با صفحه ناخواسته ای در گوگل مواجه نشوند.

جایگاه کلمات کلیدی

متا تگ Robots میتواند از ایندکس شدن صفحات توسط موتورهای جستجو جلوگیری کند و یا مانع ردگیری لینک های موجود در صفحه شود. هدف اصلی ایجاد این متا تگ این بوده است که تگ عنوان دارای محدودیت تعداد کاراکتر است و ممکن است برای توضیح محتوای صفحه کفایت نکند.

باید به خاطر داشته باشید که تگ عنوان تنها برای کاربر نهایی کاربرد ندارد. تگ عنوان اولین بخشی از سایت شما است که کاربران در صفحه نتایج جستجو با آن روبرو خواهند شد.

اگر تگ عنوان اولین بخشی از سایت شما است که کاربران در صفحه نتایج جستجو با آن روبرو میشوند. نکته: تگ عنوان باید توصیفی باشد و موضوع محتوای صفحه را به روشنی بیان کند.

به خاطر داشته باشید که استفاده از کلمات کلیدی بدون تولید عنوانی که منظور محتوا را به روشنی بیان کند، کارساز نخواهد مشاور سئو بود.

Sitemap Could Not Be Read مشکل

اگر شما بتوانید از کلمات کلیدی در این 55 کاراکتر استفاده کنید. مرحله ۵: از ابزار تحقیق کلمات کلیدی به نفع خود استفاده کنید.

صفحه اول گوگل

با استفاده از این ابزار به سادگی تصاویر را به صورت آنلاین آپلود کنید و سطح فشرده سازی بین 1 تا 100 را تنظیم کرده تا تصاویر را به همان اندازه که نیاز دارید، بهینه سازی کنید.

کد آی فریم

همانطور که اشاره کردیم ، افزایش ترافیک از راه سئو تقریبا نیاز به زمان زیادی دارد و ملزم به تولید محتوای مستمر می باشد.

آخرین دلیلی که در این آموزش به آن اشاره می کنیم، بی ارزش بودن سایت تازه تأسیس از نقطه نظر دریافت لینک و بک لینک از دیگر سایتهای اینترنتی است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *