بالا بردن رتبه الکسا

برای مثال، url صفحه دسته بندی آموزش سئو در نتیکو به صورت “https://netiko.ir/category/articles/seo-learning” می باشد. اینجاست که اگر یک محصول در چندین دستهبندی قرار داشته باشد، به تعداد این دستهبندیها آدرس URL جدید وجود خواهد داشت.

رتبه یک گوگل

خوشبختانه ابزارهای خوب و حرفهای برای بررسی بکلینکهای شکسته وجود دارد، در این زمینه میتوان به Google Search Console و سایر ابزارهای بررسی بکلینک نظیر Moz, Majestic یا Ahrefs اشاره کرد.

3. یک روش دیگر برای افزایش سرعت ایندکس سایت وجود دارد. برای برطرف کردن این مشکل، پس از اینکه صفحههای اصلی که بکلینکهای آنها از بین رفته است را شناسایی کردید، با استفاده از ریدایرکت ۳۰۱ این صفحهها را اصلاح کنید.

از نظر الگوریتم پاندا، سایت هایی که تبلیغات زیادی دارند و بین مطالب، اطلاعات مربوط به محصولات و بنرهای خودشان را برای تبلیغ قرار داده اند، سایت قابل اعتمادی نیستند؛ پس بهتر است شما هم در بین مطالب خودتان، به اندازه تبلیغ کنید و از تبلیغات زیاد دوری کنید.

خرید بک لینک برای سئو

در اینصورت است که وب سایت شما نیز در رتبه و جایگاهی در گوگل نمایش داده می شود که شما می خواهید.

آموزش نوشتن متا تگ

را نیز ارائه می کند. در همین زمینه یکی از مهندسین ارشد گوگل تایید کرده است که موتور جستجوی این شرکت قادر است متنهای نوشته شده بر روی تصاویر را شناسایی کند.

جالب است بدانید، وبسایتهای پیشتاز در امر سئو نیز آزمایشهای مختلفی را برای محک زدن میزان شناسایی متون درج شده بر روی تصاویر از جانب گوگل انجام دادهاند و نتیجههای بهدست آمده، از عملکرد خوب موتور جستجوی گوگل در این زمینه حکایت دارد.

سایت انالیز سایت

در این زمینه نیز ابزارهای بررسی سایت میتوانند کمکحال شما باشند. حالا که قصد بررسی بک لینک های رقبا را داریم برای اینکار نیاز به ابزار حرفه ای و کارآمد داریم.

کلمات کلیدی گوگل

اما یکدست بودن آدرس صفحههای سایت برای موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد. در این مسیر نصب نوارابزار الکسا، کمک شایانی در اندازهگیری این فعالیتها دارد.

رتبه کلمه در گوگل

برای اطمینان خاطر پیدا کردن از ایندکس شدن صفحههای سایت هم همانگونه که اشاره شد در قسمت جستجوی گوگل، عبارت Site: را تایپ کرده و آدرس کامل سایت را وارد کنید، این کار به شما کمک میکند تا آدرسهای URL سایت شما را که گوگل ایندکس کرده است را بشناسید.

متای کلمات کلیدی

ابزار Screaming frog که در بالا به آن اشاره کردیم نیز به پیدا کردن سریع صفحههای وبسایت کمک میکند. مجبور هستید، خودتان بروید و با جست و جو و صرف زمان بسیار زیاد با این ابزار دست و پنجه نرم کنید تا متوجّه اصلاحها و بخشهای مختلف آن شوید.

انجام خدمات سئو سایت

برای برطرف کردن این مشکل، کافی است تا آدرسهای مختلفی از صفحهاول سایت را در مرورگر خود وارد کنید. روابط عمومی دیجیتال – روابط عمومی دلایلی را برای گفتگو و پیوند دادن به وب سایت های دیگر فراهم می کند.

افزایش ورودی گوگل

به زبان ساده تر، تفاوت عملکرد ابزارهای تحلیل سئو و متخصصین، در تجربه است؛ متخصصین و کارشناسان سئو از فاکتور بسیار فوق العاده ای به اسم تجربه استفاده می کنند و با استناد به آن به شما سازوکارهایی را ارائه می کنند که هیچ ابزاری مثل آن ها را نمی تواند به شما بدهد.

نمایش رتبه سایت

جالب است بدانید که بسیاری از این روش استفاده می کنند و تماما تصور می کنند که یک رمز فوق العاده را کشف کرده اند و به دیگران چیزی در این باره نمی گویند!

تنظیمات افزونه All In One Seo

اما زمانی که از سئو استفاده می کنید دیگر برای هر ورودی به گوگل پولی پرداخت نمی کنید.

به سامانه افزایش بازدید سی پی یو رنک خوش آمدید هم اکنون عضو شوید و سایت خود را برای افزایش بازدید بیافزایید.

سرانجام پیج رنک گوگل

لینک سایت خود را در وب سایت های آموزشی با پسوند .edu قرار دهید. بطور مثال شما ۳۰ بک لینک در وبلاگهای مختلف، پروفایلهای مختلف، سایتهای مختلف و …

بک لینک های سایت

از آنجایی که بیشتر توسعهدهندگان، دقیقه ۹۰ پروژه را تحویل میدهند، به اندازهای درگیر قسمتهای مختلف وبسایت هستند که در حین تحویل کار فراموش میکنند NOINDEX را حذف کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *