بالا بردن بازدید و افزایش ترافیک واقعی سایت و وبلاگ رایگان

در مخزن وردپرس نام افزونه را جستجو کنید یا از طریق دکمهی زیر افزونه را دانلود نمایید و سپس در بخش افزودن افزونه وارد کنید. در بهینه سازی تصاویر لازم است که تصویر را لینک دار کنید یعنی کاربر را به تصویر لینک دهید ، لینک گذاری تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت شما دارد.

هزینه ثبت سایت در الکسا

برندها باید به معیارهای کنترل شده ی دقیق تر، مانند PageRank گوگل بپردازند تا جذابیت آنلاین خود را افزایش دهند و لیست سایت خود را به صفحه اول، نزدیک کنند.

ایران پارس فیلم

به عنوان مثال، می توانید عرض و ارتفاع iFrame خود را تنظیم کنید. Trello را به عنوان یکی بهترین ابزارهای کاربردی در بازاریابی دیجیتال و سازماندهی پروژهها به شما توصیه میکنم.

بهبود رتبه گوگل

و یا به عنوان مثال می توانید از بقیه افراد مجوز گذاشتن محتوای بصری را بگیرید و آن را در سایت خود قرار دهید و به طور بالقوه سایت را در جستجو تصویری گوگل رتبه بندی کنید؟

کلیک چپ ماوس را نگهدارید و لینک های صفحه را انتخاب کنید تا در تبهای جدید مشاوره سئو مرورگر باز شوند. بعد از ایجاد صفحات شما حتی اگر لینک سایت خود را معرفی نکنید به صورت خودکار توسط گوگل ایندکس می شود البته این کار زمان بر است.

ثبت نام سایت در گوگل

برای مثال، در وبسایتهای خبری که همیشه در حال انتشار خبر و بهروزرسانی اخبارشان هستند رباتها با سرعت بیشتری صفحات را بررسی و ایندکس میکنند. حال می بایست کد کپی شده را در قسمت HTML یک کادر ایستا، Paste نمایید تا ویدیو نمایش داده شود.

نمایش تعداد بک لینک های سایت

ما در حال جاسازی نقشه Google هستیم. باید نقشه Google را در سایت خود جاسازی کنید. نکته: اگر از ویرایشگر کلاسیک قدیمی استفاده می کنید، هنوز هم می توانید کد iFrame را اضافه کنید.

اگر میخواهید بدانید از چه تکنیک سئویی در این پستها استفاده شده است در ادامه با ما همراه باشید.

لینک سازی کلاه سفید یعنی استفاده درست از تمام تکنیک هایی که در مورد آنها صحبت کردیم، ولی به صورتیکه گوگل متوجه هدف شما و فرآیند دریافت این لینک ها نشود.

نکته: برای دریافت URL مستقیم محتوا ممکن است لازم باشد از گزینه Embed استفاده کنید. نکته: اگر از ویرایشگر Classic استفاده می کنید، می توانید کد کوتاه را در پست یا صفحه خود جای گذاری کنید.

این کد ویژه iFrame را به شما می دهد که باید به سایت خود اضافه کنید. ابتدا باید این کد را در بلوک HTML خود وارد کنید.

بعد از اعمال تنظیمات دلخواه، این مسئله بسیار حائز اهمیت است که حتما فایل robots.txt سایت خود را تست کنید. برای ایجاد صفحه جدید، به صفحه ها » افزودن موارد جدید در داشبورد وردپرس خود بروید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *