باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد

یکی از مهمترین اصول در سئو دانستن این اصل است: “بهترین کلمه کلیدی وجود ندارد”؛ بلکه کیوردها بر اساس جستجوی مخاطبینتان انتخاب میشوند. بیشتر برای انتقال کاربر و افزایش بازدید سایت می توان از بک لینک های nofollow استفاده نمود.

سایت برای نمایش رتبه الکسا

به صورت کلی الکسا داده های مختلف مربوط به رتبه بندی سایت ها را از طریق یک toolbar به دست می آورد.

ترافیک واقعی برای وب سایت ها چه اثراتی دارد؟ نرم افزارهای تحلیل وب به شما میگن مشتریها قبل از ورود به وب سایت شما در چه URLی بودند و به این ترتیب میتونید بفهمید ترافیک وب سایتتون از کجا میان.

اگر ترکیب مناسب عبارات کلیدی خود را به دست آوردهاید، باید لیستتان را با برخی از دادههای کمّی محدود کنید.

نمایش بک لینک های سایت

اگر بتوانید درک درستی از کلمههای کلیدی رقبایتان به دست بیاورید، میتوانید لیست کیووردهای خودتان را هم بررسی کنید. اگر مقدار جستجوی ماهانه کلمههای کلیدی را پیدا کنید، میتوانید میزان محبوبیت موضوعات مختلف را بفهمید و در مورد آنها مقاله بنویسید.

بهترین سایت سئو

بررسی این که ایا گوگل میتواند به صفحه مورد نظر شما دسترسی داشته باشد ، یا خیر ؟

بررسی کامل سئو سایت

قبلن با زدن REQUEST INDEXIN سریع لینک در گوگل نمایش داده میشه.اما الان دیگه این گزینه فعال نیست تو سرچ کنسول و مطلب هم با وجود بدون مشکل و ایراد بودن چند روزه که ایندیکس نمیشه .

افزایش ورودی سایت از گوگل

این سایت 15 گیگابایت فضا بدون گرفتن هزینه در اختیار کاربر قرار میدهد. خب همانطور که میبینید این ابزار نمره ای از 0 تا 100 به سرعت سایت شما میدهد.

قرار دادن کد الکسا در سایت

در صورتی که عملکرد خوب و مناسبی داشته باشید، گوگل تا یک ماه بعد از راه اندازی سایت تان، رتبه خوبی به شما می دهد.

(افزایش ورودی گوگل از طریق بهینه سازی سایت)

برای این اقدام یک قیمت مشخص میکنید (CPA) و سپس گوگل هم بر اساس این CPA، قیمتها در کمپین شما را بهینه میکند.

بهبود رتبه الکسا Rankirani

در ابتدا باید کلمههای کلیدی پیشنهاد شده توسط ابزارها یا عبارات منتخب خودتان را انتخاب کنید و یک لیست بر اساس بهترین کلمات استراتژیک تهیه کنید. 2. باید محتوای سایت خودتان را خودتان نوشته باشید و از سایت های دیگر copy نکرده باشید و یا حداقل با تغییرات زیادی قرار داده باشید .

میتوانید بعد از کلمه مدنظر خود تنها یک حرف از حروف (در جستوجو فارسی و یا انگلیسی) را نیز بزنید.

سرویس SpyFu نیز بسیار محبوب است و برای پیدا کردن کیووردهای رقابتی است. سپس شروع به پیدا کردن کلمه کلیدی برای هر موضوع کنید.

بالا بردن بازديد سايت در گوگل

برای انتخاب بهتر، خودتان را جای خریدار قرار دهید و ببینید که مخاطبان هدف شما بیشتر چه موضوعاتی را دوست دارند و در مورد مشاوره سئو آنها جستجو میکنند؟ بنابراین استخراج کلمات کلیدی یک سایت موفق را در دستور کارتان قرار دهید.

عکس در سئو

به عنوان مثال کلمه کليدي رقابتي “بيمه خودکار” 1.5 ميليون جستجوي گوگل را در ماه به خود اختصاص ميدهد، اين بدين معني است که 3 جايگاه اول 58.4 درصد بازديدکنندگان و خود جايگاه اول 36.4 درصد بازديدکنندگان را به خود اختصاص ميدهد.

قبل از هر چیزی باید هدف کاربر را شناسایی کنید تا بتوانید رتبه خوبی در موتور جستجوی گوگل داشته باشید.

کاهش رتبه الکسا سایت

پس از ایجاد سایت مپ، میتوانید از طریق سرچ کنسول آن را به گوگل معرفی کنید و منتظر باشید تا گوگل رباتهای خود را به سراغ لینکهای موجود در سایت مپ فرستاده و صفحات وبسایتتان را ایندکس کند.

دانلود All In One Seo Pack Pro

باید عبارات کلیدی خاصی انتخاب کنید که برای رتبهبندی در SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) اهمیت دارند. محل تصاویر به عنوان یک فضای خالی برای موتورهای جستجو نمایش داده می شوند.

بهطور کل سئو به معنی بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو است. استفاده از کلمات اصلی مهمتر است؛ زیرا بیش از همه جستجو میشوند.

بک لینک در الکسا

در حال حاضر با مطالعه این مقاله میتوانید لیستی از کلمات کلیدی انتخاب کنید و برای نوشتن مقاله و محتوا دست به کار شوید. مرحله ۲: دستهبندیهای موضوعی را با کلمات کلیدی پر کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *