این کابوس سئوکاران و مدیران سایت است!

ولی به هیچ عنوان کار راحتی نیست و باید بسیار تخصصی روی آن کار انجام شود که دقت بالای متخصصان حرفه ای در بخش سئو و بهینه سازی سایت را می طلبد.

سئو یا تبلیغ گوگل انتخاب با شما

لینک سازی با سایت های که اعتبار بالایی دارند و همچنین مرتبط با کسب و کار شما هستند، میتوانند برای سایت شما بسیار مفید باشند و رتبه وب سایت شما را افزایش دهند.

یا فقط در حد جستجو با آن کار کرده اند؟ فکر کنید قصد فروش پودر چای سبز ندارید و فقط می خواهید چای کیسه ای می فروشید. بسیار عالیست. اما باید بدانید فقط استارتر خوبی برای جستجو دارید.

افزودن ستاره به نتایج گوگل

در این قسمت می توانید ارزیابی کنید که آیا نتیجه برتر گوگل برای کلمه کلیدی خاص بهینه سازی شده است یا نه.

بررسی تعداد صفحات ایندکس شده

برای مثال، اگر برای عبارت “قاب آیفون” جستجو کنید متوجه می شوید که اغلب صفحات اول برای این جستجوهای خاص، بهینه سازی شده اند.

نرم افزار بالا بردن رتبه سایت در گوگل

این اعتبار تمرکز یافته به رتبه بندی صفحات در گوگل کمک می کند و همین طور شاخص بندی این صفحات را بهبود می بخشد.

شما می توانید با ساخت یک صفحه دسته بندی حول این کلمه جستجوهای مربوط به آن را به چیزی که در واقعیت سایت شما می فروشد تبدیل کنید.

گوگل به هر کسی اجازه نمیدهد دادههای یک وبسایت با دامنه خاص را ردیابی و آنالیز کند. در این بخش با استفاده از فیلتر و دادههای طبقهبندی شده یکسری اطلاعات در اختیارتان قرار میگیرد که بهوسیله آنها میتوانید جهت بهبود وضعیت سایت خود در ترافیک ورودی گوگل اقدام کنید.

یعنی شما میتوانید در اکانت پینترستی خودتان، محتوای تصویری دلخواه را به اشتراک بگذارید، همچنین اقدام به لینک سازی برای سایت خود بکنید.

بعد از مدت ها تلاش توانست از با دقت ترین پرنده یعنی Hummingbird مرغ مگس خوار کمک بگیرد. البته پلاگینهای کمکی وجود دارند که به بالا بردن کیفبت سایت کمک میکنند.

پیچ رنگ گوگل

همواره توصیه ما اینست کلمه هایی با میزان رقابت پذیری متوسط و بالا را انتخاب کنید. علت آن هم اینست که یک فروشگاه آنلاین معمولی از یک وبلاگ معمولی یا یک سایت پیتزا فروشی آنلاین، صفحات بیشتری دارد.

No: ‘noindex’ Detected In ‘robots’ Meta Tag

اگر فکر می کنید که کلمه کلیدی شما خیلی کم جستجو میشود، توصیه تیم ما اینست که کلمه کلیدی را انتخاب کنید که برای تجارت شما بیشتر هدفمند گذاری شده باشد، مثل چای سبز آنلاین.

کتاب سئو در وب

چیزی که در این مثال از نظر سئو مهم است، مسیر خیلی عمیق (طولانی) آن میباشد.

سفارش سئو وردپرس

الکسا اصلا برای لینک سازی مهم نیست و باهاش کاری نداشته باش. با این تعداد صفحه این قضیه حیاتی است که معماری سایت شما دسترسی به صفحات مهم در سایت را برای کاربران و موتورهای جستجو آسان کند.

آموزش بک لینک سازی

در این حالت نیز ممکن است مشکلی وجود داشته باشد، مانند اینکه به اشتباه برخی صفحات را از noindex مشاور سئو خارج کرده باشید.

قرار دادن کد متا تگ در وردپرس

معماری سایت یا اینکه چگونه صفحات سایت شما سازمان دهی و مرتب شوند، از لحاظ سئو برای هر سایتی اهمیت بالایی دارد. اهمیت این مسئله برای سایت های فروشگاهی دو برابر است.

سئو سایت فیلم

به همین خاطر نیاز است که تمام چهار فاکتور برای ارزیابی کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت فروشگاهی بررسی شوند. اکنون یک لیست از کلمات کلیدی جستجو شده دارید که رقابت پذیری کمی دارند و به احتمال زیاد به خریداران تبدیل می شوند و اکنون وقت آن است که معماری و ساختار سئو سایت فروشگاهی خود را راه اندازی سپس بهینه سازی کنید.

بیش از 100 هزار دانلود از مخزن وردپرس برای این افزونه بهینه سازی تصاویر ثبت شده است. Smush Pro یک نمونه عالی است که با هیچ محدودیتی هم در بهینه سازی تصاویر رو به رو نیست و همچنین با یک CDN همراه است پس شما می توانید فضای ذخیره سازی سرور خود را هم بیشتر حفظ کنید.

یک پنجره پیغام باز شده و از شما میخواهد در یک کادر مربع کلیک کنید تا تیک بخورد که در آن نوشته شده I’m not a robot به معنی من ربات نیستم (برای تشخیص کاربر انسانی از ربات).

بعضی از نرم افزار ها نیز به صورت اتوماتیک و ناخواسته موتور جستجوی پیشفرض مرورگرها را تغییر می دهند و هیچگاه این مسئله را به کاربر اعلان نمی کنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *