ایجاد نقشه سایت وردپرس با Google Xml Sitemaps + آموزش ویدیویی

درست است که همه سایت ها حتی در مراحل میانی کار خود می توانند از خدمات سئو سایت بهره ببرند اما سئو برای پروژه های نو پا می تواند خیال شما را از هر جهت برای رسیدن به اهداف راحت و چشم انداز روشنی پیش روی شما بگذارد.

آی فریم تبلیغات

این تگ ها به موتورهای جستجو می گویند که صفحات را ایندکس نکنند. ولی چرا بسیاری از سایت ها با تولید محتوای با کیفیت همچنان در زمینه سئو موفقیتی کسب نمی کنند؟

سایت بک لینکو

محتوای با کیفیت چطور تعریف می شود؟ موتورهای جستجو با جدیدترین نسخه فایل XML نقشه سایت را دریافت نکردهاند.

چک کردن بک لینک های یک سایت

نقشه سایت یک فایل xml هست که نقشه و راه های سایت شما را به گوگل معرفی میکنه. طبق آماری که گوگل منتشر کرده است. دوره جامع آموزش سئو حرفه ای، مارکیو در 5 فصل به صورت کامل تمامی مباحث سئو تکنیکال را بررسی کرده و به شما کمک خواهد کرد که سایت خود را در صفحه اول گوگل برسانید.

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی

دوره آنلاین آموزش سئو ما به صورت نوشته، صوت (پادکست)، تصویر، ویدئو و PDF کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان به دنیای سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو قرار میگیرد.

لازم است بدانید که لینکهایی که در محتوای صفحه قرار میگیرند دارای ارزش بیشتری نسبت به لینک های موجود در سایدبار و فوتر هستند. شما باید به دنبال کلمات کلیدی مرتبط باشید که با محتوای شما ارتباط خوبی داشته باشد و باعث کاهش رتبه الکسا سایتتان شوند.

متن جایگزین در وردپرس

سئو یک مفهوم در حال تغییر است و آگاه بودن از تغییرات آن باعث بهبود عملکرد سئو می شود لذا پیشنهاد میکنیم برای آگاهی از آخرین تغییرات گوگل و مشاهده آموزش های تخصصی سئو جدیدی که در سایت قرار میگیرد هفته ای یکبار محتوای این صفحه را بررسی کنید.

√ حذف مطالب تکراری:برای هر مطلب از سایت تنها یک صفحه را در نظر بگیرید و برای یک مطلب سایت چند آدرس قرار ندهید زیرا انجام این کار موجب مشکل مطالب تکراری می شودو در نتیجه سرعت ایندکس صفحات وب را کاهش می دهد.جلوگیری از بازنشر مجدد مطالب سایت نیز می تواند موجب کاهش سرعت ایندکس سایت شود.

آیا این بهینه سازی تنها برای طراحی سایت اعمال می شود؟ آیا می دانید بزرگ ترین وبسایت های ایران و جهان بیشترین ورودی خود را از طریق گوگل و رایگان بدست می آورند؟

جالب است بدانید که سایت های برتر ایران بیش از ۸۰% بازدید کنندگان خود را از طریق نتایج گوگل جذب می کنند و هزینه ای برای تبلیغات پرداخت نمی کنند.

دلیل این امر این می باشد که با جایگاه بالاتر گرفتن در نتایج موتور های جستجو مثل گوگل، عملا ورودی به سایت شما افزایش پیدا می کند.

از آنجایی که به میزان بالای کلیک در صفحه نتایج جستجو دست خواهید یافت، Google اطلاعات بیشتری را درباره سایت شما جمع آوری می کند و در طول زمان نیز رتبه بندی صفحات شما را افزایش می دهد.

فروشگاه سازیتو

Since you will achieve a higher click-through rate on the search results page, Google will collect more positive data about your site, and over time that will result in ranking your page higher as well.

دانلود رایگان All In One Seo Pack Pro

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *