اهمیت خرید بک لینک در سئو سایت – خبرگزاری مهر

بهتر است اینطور بگوییم، سئو مانند پیاز است، لایه های مختلفی دارد به هر سطح و لایه که می رسید ، به این نتیجه خواهید رسید که بازهم ادامه دارد…

پلاگین الکسا برای کروم

البته این اعداد با توجه به زمینه کاری شما ممکن است متفاوت باشد. هنگامی که از رتبههای رقبا مطلق میشوید به جستجو در زمینه سئو می پردازید تا بدانید که آنها چه کارهایی انجام میدهند که شما از آنها غافل شده اید.

الکسا یکی از معتبرترین وب سایت های سنجش میزان محبوبیت وب سایت های مختلف می باشد که با انالیز و تحلیل عوامل مختلف وب سایت ها را در رتبه های مختلف قرار می دهد.

بهینه سازی تصاویر

برای اینکه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل لحاظ شود شما نیاز مبرم به عضویت در گوگل وبمستر ندارید اما ثبتنام در سایت گوگل وب مستر به شما کمک میکند تا متوجه شوید که گوگل سایت شما را چگونه میبیند و برای بهینهسازی سایت خود چه مواردی است که میبایست رعایت کنید.google web master یکی از قدرتمندترین ابزارهای گوگل به شمار میآید که با مانیتور کردن وبسایت به کسبوکارها کمک میکند که بهترین نتیجه را در صفحه نتایج گوگل به دست بیاورند.

تعداد کلمات محتوا: با توجه به تحقیقاتی که انجام شده است یکی از فاکتورهای رتبه بندی گوگل تعداد کلمات است. یکی از معیارهای اساسی برای رتبه بندی الکسا، توجه به رفتار کاربران در موتورهای جست و جو است که می تواند در کاهش رتبه الکسا، بیشترین تاثیر را داشته باشد.

استفاده می کردند. اما امروزه، کار برای آنها بسیار راحت تر شده است و تنها با استفاده از بهینه سازی سایت و داشتن یک طراحی عالی می توانند به بازدید و ترافیک زیادی دست یابند.

بهبود رنک الکسا

همانطور که در مثال بالا نشان داده شده است، فولدر صفحه فرود (/lp/) از ایندکس شدن با استفاده از فایل robots رد (disallowed) شده است؛ به عبارت دیگر این فولدر ایندکس نشده است.

در لغت به معنی بازدید است و در سئو یعنی تعداد دفعاتی که کاربران از صفحات SERP بر روی لینک صفحات سایت شما کلیک کردهاند.

تعداد کاربرانی که از شما خرید میکنند، نرخ تبدیل به مشتری را میسازند. از میان این تعداد زیاد، بسیاری افراد صفحه را میبندند و خارج میشوند و فقط عده کمی با شما همراه شده و تبدیل به کاربر دائمی میشوند.

از میان این کاربران دائمی نیز تعداد بسیار کمتری تبدیل به خریدار خواهند شد و از میان خریداران، تعداد انگشتشماری ممکن است شما را به دوستان و آشنایانشان نیز توصیه کنند.

به معنی عباراتی است که کاربران در نوار جستجوی گوگل تایپ میکنند؛ به عبارت دیگر همان عباراتی که در گوگل جستجو میشود. بنابراین روش لینک سازی ای که در گذشته برای یک وبسایت کارساز بوده و رتبه کلمات آن وبسایت را در نتایج بهبود می بخشیده است، ممکن است دیگر کارساز نباشد.

همان طور که مشاهده میکنید این روند مانند یک قیف برعکس دهانه ورودی آن گشاد و دهانه خروجی آن باریک است. وقتی دکمه فتچ کردن را در گوگل کنسول میفشارید در واقع به روباتهای گوگل میگویید که در URL که وارد کردهاید یک خزش (crawl) را شبیهسازی کنند.

وقتی کاربری وارد صفحه سایت شما میشود و بدون انجام کاری (بدون کلیک یا اسکرول کردن صفحه) مجدداً صفحه را میبندد یا بر روی دکمه back مرورگر کلیک میکند بر نرخ خروج سایتتان اضافه خواهد شد.

محصولات پرفروش آمازون

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *