اهمیت بک لینک بر سئو – سئو – سئو ایران

به مجموعه اقداماتی که در خارج از بستر وب سایت در جهت افزایش بهره وری و کیفیت وب سایت صورت می گیرد تا ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت جذب نماید سئو خارجی گفته می شود.

افزایش رنک سایت رایگان

و در نتیجه کاربران در نتایج گوگل روی سایتی بیشتر کلیک می کنند که ستاره های بیشتری گرفته باشد! با توجه به تفاوت های نگارشی میان زبان فارسی و انگلیسی امکان رعایت تمام اصول در سیستم های مدیریت محتوا وجود ندارد.

سئو به سبک ایرانی

اگر میخواهید که یک سئوکار و یا وبلاگر مفیدی باشید باید از همه موقعیتهایی که شما را به هدف اصلی یعنی افزایش بازدید سایت نزدیکتر میکند، استقبال کنید.

رنک در گوگل

حتما شما هم به چشمتان خورده که در پکیج های فروش لینک حتما تعدادی لینک از این دسته دامین ها وجود دارد اما یک لحظه با خودتان فکر کنید: لینک فروشگاه آنلاین لباس بچگانه در شهر تبریز چرا باید در وبلاگ استادی در دانشگاه استنفورد باشد؟

فیلم آموزش Seo

هر کسی که کسب وکاری را راه اندازی می کند، به دنبال افزایش اعتبار، فروش و سود است و می داند که باید برای مساله تلاش و هزینه های زیادی از جمله مالی کند.

هر عبارتی که همراه با نام برند باشد، Branded Keyword یا به فارسی عبارت کلیدی با نام برند نام دارد.

خرید بک لینک فالو

یعنی اگر شخصی در نزدیکی رستوران شما در گوگل جستجو کند: “نزدیکترین رستوران” یا “رستورانهای ونک” وب سایت شما اگر سئو محلی خوبی داشته باشد، در صفحه اول نتایج جستجو قرار خواهد گرفت.

متن جایگزین تصویر یا به انگلیسی Alternative Text، متنی است که برای توصیف تصویر به کار میرود، در سیستم مدیریت محتوای وردپرس زمانی که شما یک تصویر را آپلود میکنید، میتوانید برای آن یک متن جایگزین هم بنویسید، حال اگر کاربر شما سرعت اینترنتش پایین باشد یا به هر دلیلی دیگر تصاویر لود نشود به جای تصاویر متن جایگزین آنها نمایش داده میشود.

درواقع این ابزار شاخص مناسبی برای معرفی کردن سرعت سایت شما میباشد. سایت هایی که از طرف گوگل جریمه شده اند، این بک لینک ها را به شما داده باشند.

متای کلمات کلیدی

اگر کسبوکار اینترنتی شما به یک محله خاص وابسته باشد، برای مثال شما یک رستوران در منطقه ونک تهران دارید، این رستوران شما دارای یک وب سایت نیز هست، شما میتوانید با سئو محلی یا Local SEO مشتریانی که در نزدیکی شما نیاز به خدماتتان دارند را جذب کنید.

رتبه سرچ گوگل

در قسمت وب سایت شما باید URL وب سایت را کامل اضافه کنید. این کد توسط گوگل به مدیر داده میشود و در صورتی که آن را در قسمت head سایت خود قرار دهد، گوگل اطمینان پیدا میکند که شخص متقاضی برای ثبت نام گوگل کنسول، صاحب سایت است.

گوگل برای انجام این آزمایش زمان خاصی را معین نمیکند و همین نیز سبب میشود تا بسیاری از افراد هنگام مواجه شدن با این آزمایش دست به کارهای بیهوده ای نظیر خرید بک لینک بزنند تا حضور خود را برای گوگل به اثبات برسانند.

این سالها تمام مدیران سایت و افرادی که به هر نحو با این محیط سر و کار دارند معتقدند که تصاویر و گرافیک سایت اهمیت بسیار زیادی دارد.

چک کردن تعداد بک لینک های دامنه

در این جلسه با اصطلاحات مهم سئو آشنا میشوید، توصیه میکنیم حداقل یک بار ویدیوی این جلسه را تا انتها مشاهده کنید و محتوای این جلسه را حتما مطالعه کنید، همچنین نسخه PDF این مقاله را که در انتهای همین صفحه قرار دارد، به صورت رایگان دانلود کنید و هر جا که با یک واژه ناآشنا روبرو شدید به آن مراجعه کنید و توضیحات آن واژه را مطالعه کنید، بنابراین تا انتهای این جلسه همراه آکادمی وبکیما باشید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *