انجام بهینه سازی کامل وب سایت از صفر تا صد

روش های مختلفی برای عقد قرار داد های سئو و محاسبه تعرفه سئو شهرکرد وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی و تصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب رو انتخاب می کنیم.

بررسی وضعیت سئو سایت

اما چطور می توان در میان این همه رقیب و حتی سایت هایی که قبل از شما جایگاه اول ( لینک اول ) را در گوگل فتح کرده اند ، جا باز کرد؟

حتی اگر دقت بیشتری کنید متوجه میشوید که مدل لباسهایی که نشان میدهد بیشتر دخترانه است چون کاربرانی که این عبارت را جستجو میکنند بیشتر به دنبال مدل لباس دخترانه هستند.

اکنون زمان رقابت میان کسانی است که روش های استاندارد را به کار می برند.

نقشه سایت در یواست

شما به راحتی می توانید با افراد متخصص در این حوزه در شبکه های اجتماعی و غیره ارتباط برقرار کرده و از دانش آن ها تا جایی که ممکن است، استفاده کنید.

در بهترین حالت، شما باید این کلمات و عبارات کلیدی را به صورت ارگانیک در محتواهای خود استفاده کنید. شاید برای شما این سؤال مطرح شود که این عبارات از کجا آمدهاند و گوگل بر چه اساسی آنها را پیشنهاد میدهد.

از طریق این ویژگی متوجه میشوید وقتی کاربران عبارتی را جستجو میکنند، به دنبال چه نوع محتوایی هستند. منظور از درک علاقهمندیهای کاربران درواقع این است که به این شناخت برسید وقتی عبارت کلیدیای را جستجو میکنند انتظار دارند چه محتوایی ببینند.

چراکه این موتور جستجو همواره در حال ارتقا الگوریتمهای خود است و بر اساس عملکرد کاربران، اینکه بر روی چه لینکهایی کلیک میکنند، چه مدتزمان در سایت انتخابیشان میمانند و …

گذاشتن پست مهمان

محتوای تکراری داخل وب سایتم را چه کنم؟ به هر حال اگر ملاک خود را فعالیت در ایران و وب سایت های فارسی زبان قرار دهیم باید رضایت گوگل را برآورده کنیم و در همین راستا بهینه سازی سایت را پیش ببریم.

جستجوهای مرتبطی که در گذشته انجام دادهاید(البته اگر در اکانت گوگل خود Sign in باشید و گزینهی Web & App Activity را فعال کرده باشید). البته این موضوع به طور مطلق صحیح نیست اما نمیتوان اهمیت شبکههای اجتماعی را نیز نادیده گرفت.

جف استار البته رویکرد کاملا متفاوتی داره. جستجوی معنایی درواقع به کمک تجزیهوتحلیل و درک عبارت جستجو شده بهترین اطلاعات را در اختیار کاربر قرار میدهد. گوگل به این دلیل پست های وبلاگ را در اختیار کاربران قرار می دهد که در آنها اطلاعات مفید و موثری ارائه شود.

افزایش رنک رایگان

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *