انتقال سایت وردپرسی (به دو روش)

مطاله بیشتر: سئو کلاه سیاه چیست؟ دسته سوم تکنیکهای سئو که هیچ موتور جستجویی آن را تایید نمیکند و در صورت استفاده به صورت مورد جریمه آنها قرار میگیرید سئو کلاه سیاه است.

بک لینک از گوگل پلاس

ممکن است برایتان این سوال ایجاد شود که اگر قرار نیست از این تکنیکها در سئو استفاده کنیم پس چرا باید آنها را بشناسیم؟ با توجه به اینکه الگوریتمهای گوگل به سرعت در حال به روزرسانی و پیشرفتهتر شدن هستند مشخص نیست که چه زمانی دست شما برای گوگل رو شود و مورد غضب آن قرار بگیرید، برای همین توصیه میکنیم فقط در صورت لزوم و در صورتی که تسلط لازم را درسئو دارید از تکنیکهای سئوی کلاه خاکستری کمک بگیرید.

خودتان با کدام یک راحتترید و اطلاعات لازم را از آن میگیرید؟ گاهی اوقات رقابت در تصاحب رتبههای بالای گوگل آنقدر بالا میگیرد که مجبور میشوید از یک سری کلک و حقه که گوگل هنوز آنها را در لیست سیاه خود وارد نکرده است، برای پیشی گرفتن از رقبا استفاده کنید.

پیدا کردن رتبه کلمات کلیدی

ایجاد صفحات جعلی در شبکههای اجتماعی و بک لینک گرفتن از آنها، کامنت گذاشتن در سایتهای دیگر با هدفِ گرفتن بک لینک و حتی کامنت گذاشتن در سایت خودمان با هدف لینک دادن به دیگر مطالب سایت جزو تکنیکهای سئوی کلاه خاکستری محسوب میشوند.

پیدا کردن جایگاه کلمه کلیدی در گوگل

با این کار، URL سایت در هرجای دیگر که لازم باشد اصلاح میشود. 4. سئو و بهینه کردن سایت:از آنجا که جدا از رتبه الکسا، موتورهای جستجو به محتوای سایت و چیدمان ان اهمیت میدهند، لازم هست که به این امر مهم نیز پرداخته شود.

افزونه Google Xml Sitemap

یکی از راه های افزایش مخاطب گذاشتن لینک و هدایت کاربر به صفحات دلخواه است که اینستاگرام در این زمینه برای سایر شبکه ها ارای محدودیت هایی است ، در این مطلب روش اضافه کردن و گذاشتن لینک در استوری به صورت see more ، در توضیحات پروفایل (بیو) و در زیر پست (عکس و ویدیو ها) اینستاگرام را آموزش میدهیم.

ساعت ها و روزهای فعالیت کسب و کار خود را به درستی وارد کنید. یک سایت با پروفایل طبیعی لینک، در رتبه بندی وبسایت ها بالاتر خواهد بود و در بروز رسانی با دوام تر ظاهر خواهد شد.

از تکنیکهای سئو که بگذریم، سئو را در حالت کلی به دو نوع داخل سایت (On-Page SEO) و خارج سایت (Off-Page SEO) نیز تقسیم میکنند. برای سئو داخل سایت (On-Page SEO) چه کار باید بکنیم؟

به کلیه کارهایی که در خارج از سایت به منظور بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و دریافت رتبه بهتر انجام میدهیم، سئو خارجی یا سئو خارج سایت گفته میشود.

دانلود کتاب آموزش سئو

سایتهایی که از سئو کلاه سیاه استفاده میکنند ممکن است به مدت خیلی کوتاهی ترقی کنند، اما به همان سرعت هم توسط موتورهای جستجو شناسایی شده و نه تنها رشد نمیکنند بلکه جایگاهشان نیز در نتایج جستجو پس گرفته مشاوره سئو میشود.

علی فیلی زاده

استفاده از تکنیکهای کلاه سفید نه تنها آسیبی به سایتتان نمیزند بلکه باعث میشود در بلند مدت به عنوان سایتی معتبر و قابل اعتماد نزد موتورهای جستجوی شناسایی شوید. از جمله اقداماتی که در سئو کلاه سفید انجام میشود میتوان به تولید محتوای با کیفیت و درجه 1، بهینهسازی تصاویر سایت، نشانهگذاری مطالب برای موتور جستجو و لینکسازی داخلی اشاره کرد.

به کلیه کارهایی که در داخل سایت به منظور بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و دریافت رتبه بهتر انجام میدهیم، سئو داخلی یا سئو داخل سایت گفته میشود.

پیشنهاد میکنم بعد از پایان این بخش تمام بخشهای سئو داخلی و خارجی را به صورت موردی برای خودتان بنویسید و بر اساس آن مرحله به مرحله کار سئو سایت خود را انجام دهید.

برای درک بهتر این بخش میخواهیم وارد جزئیات سئو خارجی و داخلی بشویم و توضیحاتی راجع به هر یک از اقدامات لازم در هر بخش ارائه کنیم.

رفتار اصلی فریم ورک قابل اصلاح نیست ، بدین معنا که وقتی از فریم ورکی استفاده می کنید ، مجبور می شوید به محدودیت های آن احترام بگذارید و همانطور که لازم است کار کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *