امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید

این افزونه به طور پیش فرض در پکیج وردپرس فارسی نصب می باشد. اهمیت تعداد session از هر بک لینک، علاوه بر سئو، در بازاریابی می باشد.

قالب وردپرس سئو

خرید بک لینک طبیعی اگر به تعداد مناسب و به همراه محتواهای منحصربفرد و به صورت مرتب صورت گیرد به افزایش رتبه سایت منجر می شود.

یکماهه 40 هزار تومان و سه ماهه 100 هزار تومان می باشد. در حالت کلی canonicalization یا همان استفاده از تگ Canonical موجب مدیریت صحیح محتوای تکراری در سایت می گردد.

دستور بالا اجازه نمایش صفحات شما بصورت iframe در سایت خودتان را میدهد ولی صفحات شما از طریق سایت های دیگر در دسترس نخواهد بود. چون رقابت روی این عبارات دمدراز کمتر است و احتمال کسب رتبه سایت شما بالاتر خواهد بود.

چراکه اگر محتوای تولیدشده توسط شما موردنیاز کاربر و یا مطابق با سلیقه او نباشد، شما شاهد کاهش آمار بازدید سایت خود خواهید بود. این در حالی است که گوگل سرچ کنسول آمار بسیار دقیقی در این خصوص به شما ارائه میدهد.

متای کلمات کلیدی

درواقع رفتار کاربر در سایت بسیار مهم بوده و گوگل این ابزار مفید را در همین جهت راهاندازی کرده است.

افزونه رتبه الکسا

این سرویس از سال 2005 توسط گوگل راهاندازی و در اختیار کاربران قرار گرفت. در ابتدا شما باید در این سرویس پیشرفته ثبتنام کرده و سپس با استفاده از افزونهای که امروز به شما آموزش میدهیم، این سیستم را برای سایت خود راهاندازی کنید.

گوگل آنالیتیکس یک سرویس بسیار مفید است که به شما کمک میکند بتوانید توسط آن آمارگیری داده را در سایت خودتان بهسادگی انجام دهید. انجام این کار بسیار ساده است و شما میتوانید بهسادگی آن را انجام دهید.

دامین اوتوریتی

برای انجام این کار و فهمیدن این موضوعات باید طبق این آموزش عمل کنید. امروزه، بسیاری از افراد برای ارزیابی عملکرد کسب و کار خود، به رتبه الکسای خود توجه میکنند.

بررسی سئو صفحه

این کار را بهسادگی توسط این آموزش میتوانید انجام دهید. هرچه رتبه سایت شما در الکسا کمتر باشد، احتمالاً ترافیک سایت شما بیشتر است پس میتوانید تعرفههای تبلیغاتی خود را افزایش دهید این موضوع از آن جهت منصفانه است که تبلیغی که میزبانی میکنید توسط افراد بیشتری دیده خواهد شد.

اسکریپت نمایش رتبه الکسا

البته این به این معنا نیست که اگر صفحه ای در سایت مپ وجود نداشت، دیگر گوگل به آن دسترسی ندارد و آن را ایندکس نمی کند!

کدهای فایل Htaccess

کنسول جستجوی گوگل قطعاً موضوعی است، که باید آن را در نهایت مورد بررسی قرار دهید، اما از ابتدا برای عملکرد Yoast SEO ضروری نیست. خزنده های گوگل: خزنده ها در واقع نرم ربات هایی هستند که با توجه الگوریتم هایی که توسط موتورهای جستجو برای آنها مشخص شده، وارد صفحات وب سایت های مختلف می شوند و محتواهای آنها را بررسی می کنند.

دانلود افزونه Google Xml Sitemaps برای وردپرس

در سوال قبلی من پیشنهاداتی را برای دوستانی که می خواهند آموزش سئو را شروع کنند، دادم. اصول مختلفی وجود دارد که در مقالات قبلی آنها را برای شما توضیح دادهایم.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *