الگوریتم های گوگل و نقش آنها درسئو سایت – کانون تبلیغاتی بلوط

استراتژی لینک سازی در سئو خارجی اهمیت زیادی دارد. لینک سازی را برای صفحاتی از سایت انجام دهید که رتبه گرفتن آنها در نهایت منجر به افزایش ترافیک سایت و فروش شما میشود.

آموزش بهینه سازی سایت

محاسبه این چنین اطلاعاتی یک راهکار و روش پیچیده است شرکت برای بهینه سازی رتبه ی اعلام شده اقدام به اصلاح سوگیری های مختلف با استفاده از شناسایی کاربران جعلی و یا ترافیک های اسپم می نماید.

جالب است تاثیر برند منشن به اندازه رپورتاژهای موفق در سایت های با کیفیت است. همچنین می توانید سایت مپ های متعدد خود را در آنجا لیست کنید. حضور در شبکه های اجتماعی، البته حضور فعال و نه منفعل!

ساخت کمپین در گوگل ادز

گوگل برای شبکه های اجتماعی، خصوصا توییتر و فیسبوک ارزش زیادی قائل است. بر اساس بررسی های تجربی که تا کنون انجام شده است، موتورهای جستجو مانند گوگل برای بک لینک هایی ارزش بیشتری قائل هستند که از سایت هایی با اعتبار دامنه بالا و اسپم اسکور کم ایجاد شده باشند.

بررسی جایگاه کلمات کلیدی

شما میتوانید از طریق ایجاد ابزارهای رایگان که به نوعی محتوا برای وب سایت شما در نظر گرفته میشوند، به صورت رایگان از دیگر سایتها لینک بگیرید. اگر این اتفاق برای شما بیافتد، باید یک فایل Robots.txt جدید ایجاد کنید.

افزونه سئو وردپرس

پس حتی اگر یک سایت قوی ۱۰۰ بک لینک داشته باشید، ارزش آن تنها ۱ بار در محاسبات در نظر گرفته میشود. به خاطر داشته باشید که تعداد سایت ها در تعیین اعتبار دامنه سایت تاثیرگذار هستند و نه تعداد بک لینک ها!

زمانی که مردم از برند شما در فضای آنلاین صحبت میکنند، سیگنالهایی برای موتورهای جستجوگر ارسال میشود که همگی در رتبه بندی سایت تاثیرگذار هستند. هرچه که کاربران در این شبکه بیشتر از برند شما صحبت کنند، برند منشن رشد بیشتری خواهد داشت.

گرچه این دو سوشال اثرگذار در ایران فیلتر بوده و افراد زیادی از آن استفاده نمیکنند، اما بهتر است که با تولید محتوای جذاب در آنها، توجه گوگل و کاربران را به خود جلب کنید.

علاوه بر این، برای آنکه نرخ به اشتراک گذاری محتوای خود را افزایش دهید، بهتر است که دیگران را از وجود محتوای کاربردی خود مطلع کنید.

تهیه و انتشار محتوای هدفمند و کاربردی در دراز مدت نه تنها منجر به افزایش اعتبار دامنه سایت بلکه منجر به بهبود برندینگ شما خواهد شد. بنابراین بهتر است که به عنوان صاحب یک کسب و کار آنلاین، این مشکلات را شناسایی کرده و با تولید محتوای جذاب، عرصه را به دست بگیرید.

افزونه Broken Link Checker

همه ما می خواهیم از رقبای خود بهتر عمل کنیم اما چگونه؟ دوستان و همراهان مارشال ما در این آموزش که بصورت تصویری می باشید می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه درسایت یا وبلاگمون رو در گوگل…

پس از ارائه محتواهایی که صرفا منجر به افزایش فروش شما شده و به نوعی تبلیغاتی هستند، خودداری کرده و به فکر کاربردی بودن محتوا برای کاربر باشید. به همین دلیل شما باید تلاش کنید تا رتبه ی خود را بهبود ببخشید تا قادر باشید ارزش کسب و کار خود را به حداکثر برسانید.

آموزش بهینه سازی تصاویر سایت

به شما پیشنهاد میدهیم پیش از هر اقدامی، اطلاعات خود را در خصوص ساخت بک لینک تکمیل کرده و به کمک آنها اقدام به فعالیتی اصولی، مفید و استاندارد کنید تا سایتتان رتبه بهتری به دست آورد و سئو مناسبی داشته باشد.

اگر به دنبال یک راه حل کوتاه اما مفید برای افزایش دامین آتوریتی سایت هستید، پیشنهاد ما ساخت لینک followed از سایت هایی با اعتبار دامنه بالا است! خرید یک دامنه به تنهایی بدون راه اندازی سایت، منجر به افزایش عمر دامنه نمیشود.

گرچه این راه حل در نگاه اول ساده به نظر میرسد، اما اینطور نیست! اگر چه این مسئله در نگاه اول برای برند آزاد دهنده است، اما اگر از این فرصت درست استفاده شود، یکی از نتایج آن بهبود استراتژی بازاریابی مشاور سئو خواهد بود.

تفاوت هاست ایران و خارج

کاربران به متن هایی که بیشتر در دید هستند، بیشتر توجه می کنند. اصلا Structured Data فقط مواردی نیس که واسه کاربر قابل نمایش باشه! این بار سراغ خزنده موبایل گوگل رفتیم تا ببینیم در حالت نمایش تلفن هوشمند نیز مشکل دارد یا خیر.

برای دسترسی به داده های ترافیکی در ابزار کیورد پلنر گوگل آدز نیاز به یک حساب کاربری فعال و پرداخت هزینه ماهانه است.

کاهش رنک الکسا

اما نکته حائز اهمیت این است که بالا بودن تعداد لینک های خارجی سایت لزوما به معنای ارزش دامنه بیشتر نیست!

علاوه بر موارد فوق، مطمئن شوید که تگ عنوان صفحه شما بین ۵۰ تا ۶۰ کاراکتر باشد!

ثبت لینک سایت رایگان

علاوه بر این، ابزارهای دیگر مانند Ahrefs تنها از لینک با تگ “followed” در محاسبات خود استفاده میکنند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *