الگوریتم های گوگل – معرفی الگوریتمهای جدید سئو و جستجوی گوگل – رایکا وب

در این مقاله سعی کردیم تا بک لینک و تاثیر بک لینک بر سئو را بصورت کامل توضیح دهیم.

دانلود افزونه نجوا

ویژگی nofollow که می توان برای لینک ها در نظر بگیرید تا ربات گوگل هنگام بررسی آن بک لینک اعتباری را انتقال ندهد و فقط از یک صفحه به صفحه دیگری منتقل شود.

در واقع این شبکه وبلاگ در چندین لایه مختلف به سایت ما لینک می دهد که قدرت بسیار بسیار بالایی را به سایت ما منتقل می کند.

اتوریتی دامنه

در این مدل لینکسازی PBN در لایه اول از انواع وبلاگ ها، سایت های پست مهمان، سایت های وب2، سایت هایی مانند ویکی پدیا و.. و اگر رقابت سنگین تر باشد و نیاز به لینک بیشتری داشته باشید به سراغ لایه 3 میرویم و باز هم از انواع سایت های مختلف برای تقویت آنها استفاده می کنیم.

افزونه Broken Link Checker

موتور های جستجو از روش های مختلفی برای بهبود رتبه بندی سایت های هدف استفاده می کند که امروزه PBN یکی از محبوب ترین روش های ساخت بک لینک است.

بهینه سازی قالب سایت

دقت کنید می توانید برای جذب کاربر و جلوگیری از خسته شدن وی از عکس و یا ویدئو نیز استفاده مشاور سئو کنید.

جایگاه صفحه سایت در گوگل

با کلیک کردن دکمه Fetch، پیغام سایت جدید و به روزرسانی های انجام شده را به گوگل اعلام کنید. این ابزار کلمات کلیدی با استفاده از برخی معیار ها امکان جستجوی دامنه خود را هنگامی که داخل آدرس سایت خود آن را تایپ می کنید، فراهم می کند.

بک لینک سازی

Copyscape یک ابزار غیررایگان است که تنها برخی از امکانات آن رایگان میباشد. از نظر سرعت، میهن وب هاست در رده هاستینگهای معمولی است. خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

نرم افزار کلمات کلیدی

لینک ها چه معنایی برای موتورهای جستجو دارند؟ اگر شما کل دنیای وب را کتابخانه ای در نظر بگیرید و سایت ها را کتاب های موجود در آن گوگل تمامی آن ها می خواند و کتاب هایی جدید هستند و در کتاب های پرفروش و معتبر معرفی شده اند را دوست دارد و برای این میزان علاقه نیز معیارهایی برای خود دارد.

روش های بهبود رتبه الکسا

اما تیم ما یک متود بسیار جدید طراحی و اجرا کرده است که ترکیبی از روش های گوناگون است که باعث می شود به سایت شما هیچ آسیبی نرسد و افزایش رتبه نیز داشته باشد.

چت روم مشاوره رایگان

اگر تبادل لینک میخواهید انجام دهید، حتما به این نکته توجه داشته باشید که باید در این روش از لینکهایNofollow استفاده نمایید تا آسیبی متوجه سایت شما نشود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *